هویت داروخانه دکتر دانیالی / سلامتِ همه آفاق در سلامتِ توست

رویای ما سلامتی تمام مردم دنیا از جمله ایران است؛ سلامتی برای همه ایران. ایجاد تجربه خوشایند خرید برای همه مخاطبان داروخانه دکتر دانیالی از کاربران و مشتریان و مخاطبان، سلامتی باور و مسئولیتی‌ست که از ابتدای آغاز به کار داروخانه دکتر دانیالی مبنای تمام فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها شد. حالا پس از گذشت 7 سال از فعالیت داروخانه دکتر دانیالی این باور به وظیفه‌ای شیرین تبدیل شده است. ما اینجاییم تا با توسعه محصولات متنوع و افزودن سرویس‌های مختلف در گروه دانیالی با محوریت تکنولوژی‌های مبتنی بر تجارت الکترونیک، تجربه لبخند و سلامتی را برای همه مخاطبانمان محقق کنیم.

داروخانه شبانه روزی دکتر دانیالی

حافظ » غزلیات »

غزل شمارهٔ ۱۰۶

تَنَت به نازِ طبیبان نیازمند مباد
سلامتِ همه آفاق در سلامتِ توست

وجود نازکت آزردهٔ گزند مباد
به هیچ عارضه شخصِ تو دردمند مباد

با بهره گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید، تجربه خوب تهیه محصولات داروخانه ایجاد می‌کنیم. می‌خواهیم به تک به تک عزیزان ایرانی کمک کنیم تا با قدرت لذت تهیه محصولات داروخانه رو در سریع ترین حالت ممکن و با کیفیت و هزینه مناسب به دست شون برسد. همسو با روندهای جهانی، مأموریت ما برای گسترش بازاری به وسعت ایران و منطقه خاورمیانه است. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی های حرفه‌ای امکان پذیر است.
داروخانه دکتردانیالی
دکتر دانیالی
تبدیل شدن به برترین داروخانه آنلاین تجارت الکترونیک در ایران و خاورمیانه، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش آنلاین است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

مشتری محوری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار شما هستیم، نه در مقابل شما و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

شفافیت

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

چابکی

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

نوآوری

هویتمان را با ارائه سلامتی برای شما و خانواده شما تعریف کرده‌ایم. پس از تغییر هویت بصری داروخانه دکتر دانیالی در ابتدای سال ۹۹ تمامی پیام‌های داروخانه شبانه روزی و آنلاین دکتر دانیالی را همراه با طرح سلامتی به نشانه آرامش برای ثبت تجربه‌ای خوشایند از تجربه خرید طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم.

هویتمان را با ارائه سلامتی برای شما و خانواده شما تعریف کرده‌ایم. پس از تغییر هویت بصری داروخانه دکتر دانیالی در ابتدای سال ۹۹ تمامی پیام‌های داروخانه شبانه روزی و آنلاین دکتر دانیالی را همراه با طرح سلامتی به نشانه آرامش برای ثبت تجربه‌ای خوشایند از تجربه خرید طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم. هویت بصری جدید ما را در رنگ‌ها، لوگوها، تایپوگرافی‌ها و الگوها دنبال کنید.
تناسبات لوگو داروخانه دکتر دانیالی