لوگو سفید داروخانه دکتر دانیالی

راهنمای هویت بصری

این وب‌سایت راهنمایی معرفی و نحوه‌ی استفاده از داشته‌های برند برای متولیان برند است.

معرفی هویت برند

داستان ما با حضور شما ساخته شد که حضورتان چه به صورت حضوری در داروخانه و فضای آنلاین تا به امروز بزرگترین دلگرمی برای روزهای پیش روست. به عنوان یک برند ملی همیشه سعی کردیم که جز داروخانه هایی باشیم که بدون دغدغه فنی و زیرساختی، محصولات خود را به بازار 80 میلیونی کشور عرضه کنیم و مشتریان نیز به طیف وسیعی از محصولات با قیمت‌های رقابتی دست پیدا کنند. ارائه خدماتی که بدون محدودیت زمانی در 24 ساعت امکان‌پذیر است.

ارزش‌های ما

مشتری محوری / Customer Centricity

برای درک نیازها و خواسته های بازار، ما همیشه از نگاه مشتری به مسائل نگاه می کنیم. در طراحی و بهبود خدماتمان، نیازهای مشتریان در الویت است و تلاش همیشگی در جهت ایجاد تجربه‌ی خوشایند برای آن‌هاست.

مسئولیت‌پذیری / Responsibility & Accountability

ما همیشه مسئولیت کاستی‌ها را می‌پذیریم و در جبران و بهبود مستمر آن قدم بر می‌داریم. همواره سعی داریم برای مشکلاتی که به آن‌ها آگاهیم -چه در کسب و کار و چه در جامعه- بخشی از راه حل باشیم.

شفافیت / Transparency

ما عمیقا معتقدیم که ذات کسب و کار آنلاین شفاف و در آن محلی برای خطا نیست. ما همواره با کم کردن از پیچیدگی‌ها و ارزش دادن به سادگی و ارتباطات شفاف، عمل می کنیم.

نوآوری / Authenticity

ما مشتاقانه در جستجوی راه حل‌های جدید برای حل مسائلیم. این راه حل‌ها اصیل و مخصوص به خود ماست، چون باور داریم که مقصد‌های منحصربفرد، راهکار‌های منحصربفرد می‌خواهند.

چابکی / Agility

چابکی و هوشمندی، پیش فرض خدمات و فرایندهای ماست. ما باور داریم که کوتاه کردن هوشمندانه‌ی فاصله‌ی بین ایده و عمل ارزشمند است. همچنین ما همواره نیازهای بازار را رصد کرده و عکس العمل‌های سریع در قالب راهکار ارائه می‌کنیم.

شخصیت ما

شخصیت ما، منش ما را تعریف می‌کند و به رفتار، گفتار و ظاهرمان نمود‌های بصری‌مان خط مشخصی می‌دهد.

 
لوگو داروخانه دکتردانیالی

فایل حاوی لوگو فارسی و انگلیسی و آیکون ها است.

معماری آیکون

در این بخش تناسبات و معماری آیکون را میتوان دید.

لوگو داروخانه دکتردانیالی

کانسبت

در این بخش تناسبات لوگو را میتوان دید. براساس حروف ” دال ” که ابتدای کلمه  “دانیالی” و هاون” شکل گرفته شده است

لوگو داروخانه دکتردانیالی

رنگ های آیکون

لوگوتایپ فارسی

رنگ لوگوتایپ

رنگ لوگوتایپ در نســخه رنگی نوشتار بــه رنگ سبز داروخانه دکتر دانیالی است و نسخه‌های مختلف از رنگ نباید استفاده شود. سبز دکتر دانیالی دارای کد رنگی مشخص است و استفاده از رنگ‌های دیگـر مجاز نیست.

رنگ لوگوتایپ

رنگ زمینه لوگوتایپ

رنگ زمینه لوگوتایپ

فواصل لوگوتایپ

فضای پاک یا فضای ممنوعه تعریف شده برای لوگو به منظور به حداکثر رساندن قدرت بصری آن است. فضای خالــی اطراف لوگو مانع تداخل هر عنصر گرافیکی با یکپارچگی و خلوص آن می‌شــود. این فضا برابر با یک دوم ارتفاع حرف a از هر طرف لوگو است. دستورالعمل مقابل فضای ممنوعه لوگو را نشان می‌دهد. لطفا هیچ عنصر بصری درون این مناطق قرار نگیرد.

فاصله تایپوگرافی داروخانه دکتر دانیالی

رنگ‌هـا

 

تایپوگرافی

هنر چیدمان حروف برای زبان تصویری. تقویت ویژگی بصری حروف و نزدیک کردن نوشتار به وجه تصویری. چینش حروف شامل حالت قلم، پوینت، مقدمه (فاصلهٔ خط) می‌شود.

تایپ‌فیس فارسی

برای تیتر‌ها و متن‌های خیلی کوتاه از فونت فارسی ایران یکان استفاده می‌شود.

فونت ایران یکان

تایپ‌فیس انگلیسی

برای مکاتبات و متن‌های طولانی از فونت انگلیسی Roboto استفاده می‌شود.

ROBOT