کرم ضد چروک اسنشیال دکلره، ۵۰ میلی لیتر

Deklare Age Control Essential Cream, 50ml

ویژگی‌های کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

 • بازسازی سلول‌های آسیب‌ دیده و جوانسازی پوست به صورت ژرف
 • کاهش چین و چروک های پوست
 • افزایش رطوبت رسانی و نرم کننده پوست
 • کاهش لکه های پیری
 • سرشار از عصاره و روغن های گیاهی مانند لوپین، کاملیا و گل صد تومانی، هیالورونیک اسید، ابریشم اصل، بیزابولول، روغن آجیل ماکادمیا و پپتیدهای قوی
 • خاصیت آنتی‌ اکسیدانی
 • مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس و نازک


۱.۴۵۳.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

در این محصول از محصولات ترمیم کننده و ضد چروک دسته مراقبت پوست صورت سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

چین و چروک های پوستی، مشکلی است که بیشتر مردم درگیر آن بودند و هستند ولی در این عصر حاضر که بیش از پیش مردم به دلیل یافته ها و فرآورده هایی که وجود دارند، می توانند بیشتر به پوست خود اهمیت داده و رسیدگی کنند. بی شک پوست دارای چروک، افتادگی و… از زیبایی نمایی انسان می کاهد و چون انسان ذاتش با زیبایی‌ گره خورده است، هرگز از سلامتی پوست خود برنداشته، نمی دارد و نخواهد برداشت.

با افزایش سن و فرآوری کمتر کلاژن سازی، پوست انسان با گذر زمان رو به چین ها و خط هایی می گذارد که نشان دهنده ی پیری پوست است. در شرایطی که هورمون های بدن در حال دگرگونی هستند، پوست حساس تر شده و از ضخامتش کم می شود و نازکی آن نمایان می شود که نمی توان از کنار آن ساده گذر کرد ولی خیالش شد!

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره Deklare Age Control Essential Cream, حاوی ترکیب هابی ویژه و هدفمند مانند عصاره و روغن های گیاهی مانند لوپین، کاملیا و گل صد تومانی، هیالورونیک اسید، ابریشم اصل، بیزابولول، روغن آجیل ماکادمیا و پپتیدهای قوی است. که در بازسازی سلول‌های آسیب‌ دیده و جوانسازی پوست به صورت ژرف اثربخش‌ بوده و به کاهش چین و چروک های پوست، افزایش رطوبت رسانی و نرم کنندگی پوست می پردازد. این فراورده در کاهش لکه های نیز سودمند بوده که ویژه ی هر نوع پوستی، بویژه پوست های حساس بوده که در اثر تغییر های هورمونی ها نازک شده است.

گل صد تومانی در کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

نمادگرایی گسترده ای در تاریخ دارد، زیرا حتا در زمان های قدیم گفته می شد که دارای قدرت های خاصی است که حتا مرده ها نیز را زنده می کند. این گل همیشه نماد ثروت، نجات و زیبایی بود! این را می توان در نقاشی های محلی سده های میانه و همچنین در سندهای چینی یافت که از آن برای نمادی از ملایمت بودا بهره می بردند.

نام گیاه شناسی خود را Paeonia از لینائوس در سال ۱۷۵۳ زایشی دریافت کرد که آن را از کلمه یونانی “paionia” که کوتاه شده ی Paian، پزشک خدایان است، گرفته است. طبق افسانه، او با کمک این گیاه ظریف، پلوتون زخمی، خدای عالم مردگان را که بوسیله هراکلس در جنگ برای پیلوس زخمی شده بود، شفا داد.

گل صد تومانی همچنین نقش مهمی در هنرهای شفابخش خاور دور بازی می کند، جایی که هنوز به طور گسترده تا به امروز برای فرآوری مودان پی، دارویی برای کبد، قلب و کلیه ها کشت می شود.

در این کشور از آن به عنوان دارویی برای نقرس و بیماری های زنان بکاربرده می شد. امروزه کاربرد همه کاره آن دوباره در هومیوپاتی مورد بهره مندی قرار می گیرد.

با توجه به نمادی که برای زیبایی کامل دارد، گل صد تومانی در ابزار آرایشی برای دستیابی و حفظ ظاهری ظریف و یکنواخت، به حداقل رساندن لکه های پیری و کاهش قرمزی بکارگرفته می شود.

به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی که دارد، توان این را دارد که، فرآوری رادیکال های آزاد ناشی از اثرهای پیرامونی و تنباکو را تا حد زیادی کاهش دهد.

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

عصاره لوپین سفید در کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

لوپین سفید از خانواده بُنشَن ها یا حبوبات است و بومی گستره ی باختری مدیترانه است. بلندی آن به ۲۰ تا ۱۰۰ سانتی متر می رسد و از ژوئن تا سپتامبر گل می دهد.

دانه های خشک و آسیاب شده آنها در بخش های کشت سنتی آنها برای افزودن به آرد نان بکارگرفته می شود، خیس شده و پخته شده آنها به عنوان یک غذای لذیذ در بازارها و بارها فروخته می شود. قدمت کشت لوپین به یونان باستان بر می گردد. از آنجا به کشورهای همسایه سرایت کرد. نام یونانی او “termis” ترجمه شده است.

عصاره به دست آمده از لوپین سفید کیفیت لایه شاخی پوست را بهبود می بخشد و سیستم بازسازی طبیعی پوست را به طور کلی تقویت می کند. از دست دادن آب اپیدرمی یا لایه بیرونی در دراز مدت کاهش می یابد و کارکرد سدکننده ی پوست بازسازی می شود.

روغن کاملیا گرانبها در کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

در باغ های چینی و ژاپنی، کاملیا بومی بیشتر به عنوان یک درختچه زینتی یافت می شود و در آیین ها، چای جزء سنتی است که نماد دوستی و هماهنگی است.

هنگامی که گلبرگ های قرمز رنگ خود را هنگام باریدن برف از دست می دهد، یادآور قطره های خون است، همچنین نشان دهنده مرگ و گذرا است. گفته می شود در قرن شانزدهم اولین گیاهان بوسیله دریانوردان به اروپا رسیدند. در سال ۱۷۳۹ زایشی به سرعت در باغ های خانه های نجیب اروپایی هوارا پیدا کرد و بیش از ۱۱۰۰ گونه آن پرورش داده شد.

به عنوان مثال، در سده ی نوزدهم ویژه ی فرهنگ اشرافی و طبقه های بود و اولین بار با رمان «بانوی کاملیا» اثر الکساندر دوما به یادگار ماند. این اثر نوشتاری به الگوی یکی از محبوب ترین اپراها بدل شد: “La Traviata”. روغنی که از دانه های کاملیا گرفته می شود، نه تنها ویسکوزیته بالایی دارد، بلکه گفته می شود که اثر ضد حساسیت نیز دارد.

پوست را به صورت مخملی نرم تغذیه می کند و آن را نرم و لطیف نگه می دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم ضد چروک اسنشیال دکلره کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

 • بازسازی سلول‌های آسیب‌ دیده و جوانسازی پوست به صورت ژرف
 • کاهش چین و چروک های پوست
 • افزایش رطوبت رسانی و نرم کننده پوست
 • کاهش لکه های پیری
 • سرشار از عصاره و روغن های گیاهی مانند لوپین، کاملیا و گل صد تومانی، هیالورونیک اسید، ابریشم اصل، بیزابولول، روغن آجیل ماکادمیا و پپتیدهای قوی
 • خاصیت آنتی‌ اکسیدانی
 • مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس و نازک
کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

کرم ضد چروک اسنشیال دکلره

روش مصرف کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

کرم AGE ESSENTIAL را صبح و شب روی پوست تمیز بمالید.

نه تنها پوست، بلکه حواس خود را نیز نوازش کنید و کرم را پیش از مالیدن بر روی صورت به آرامی در دستان خود ذوب کنید. چشمان خود را ببندید و دستان خود را تا سطح بینی بالا ببرید.

حالا پیش از اینکه کرم را به آرامی با حرکات دایره ای روی پوست ماساژ دهید، آگاهانه عطر و بوی خوب آرامش بخش آن را نیز حس کنید.

شرایط نگهداری کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود.

ترکیبات کرم ضد چروک اسنشیال دکلره :

آب، گلیسرین، بوتیلن گلایکول، سی ۱۲_۱۵, آلکیل بنزوات، ایزواستئاریل ایزواستئارات، متیل گلوکز سزکوئی استئارات، ستئاریل الکل، کوکوگلیسریدهای هیدروژنه الکل، شی باتر، اوکتیل دودکانول، اسکوآلان، روغن نارگیل، گلیسیریل استئارات، ساکارید ایزومرات، روغن کاملیای چای، روغن آجیل ماکادامیا،

توکوفریل استات، عصاره ریشه بارهنگ نیزه ای، عصاره ریشه گل صد تومانی علفی، عصاره تخم کتان هیدرولیز شده، سدیم هیالورونات، پودر ابریشم، آلانتوئین،  بیزابول، اکتوین، لوپین/ باقاله مصری هیدرولیز شده، لسیتین، آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، پالمیتویل تتراپپتید ۳۸, استئارات ۲۱, دایمتیکون، گلیسیریل کاپریلات،

کاپریلیل گلایکول، تتراسدیم گلوتامات دی استات، هیدروکسی پروپیل سیکلودکترین، سیترات سدیم، صمغ زانتان، بی اچ تی، اسانس، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، فنوکسی اتانول، سدیم بنزوات، سی آی ۱۹۱۴۰, رنگ زرد ۵، سی آی ۱۵۹۸۵، رنگ زرد ۶.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

 • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
 • انجام تست های درماتولژیک
 • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
 • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 250 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

ضد چروک

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics