پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

Declare Boost BodyCare Set

ویژگی‌های پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست :

 • دربردارنده ی (دئودورانت، لوسیون و ژل حمام) جهت مراقبت و شادابی پوست
 • مناسب پوست های حساس و بدون تحریک (سوزش، خارش و التهاب)
 • حاوی ترکیب ها و عصاره های گیاهی
 • زنده کننده ی حواس و طراوت بخش به دلیل وجود گل صد تومانی و چای سبز
 • رول ۲۴ ساعته ملایم؛ بدون الکل، پارابن، رنگ، آلومینیوم و عطر، ضد عرق، بدون ردی روی لباس، مناسب بهره مندی پس از اصلاح
 • لوسیون بدن؛ بهبود خاصیت کشسانی پوست، آبرسانی و لطافت بخش، طراوت دهنده و جوان کننده پوست
 • ژل حمام؛ تمیز کننده ملایم بدون حس خشکی پوست، ایجاد حس طراوت و شادابی


517.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

در این محصول از محصولات مراقبت بدن و حمام از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

تنها این نیست که همیشه پوست بدن، از ما در پیشگیری یا دچار شدن به بیماری ها مراقبت کند، ما نیز باید از پوستمان پاسداری کنیم تا جایی که کم‌ترین آسیب را ببیند. چه پوست معمولی باشد و چه هر نوع پوستی همیشه نیاز به نگه‌داری دارد. پوستی حساس است که با کوچکترین ناملایمتی نشانه های از خود بروز می دهد.

مانند نمونه، وقتی فردی که پوست حساس دارد، از حمام بیرون می آید، پوستش بخاطر بهره مندی از شوینده های قلیایی یا شوینده هایی که مناسب آن نوع پوست نیستند، ممکن است دچار خارش، سوزش، خشکی و قرمزی شود.

در کل پس از حمام رفتن کمی از آب بدن کم می شود، ولی چنانچه پوستی روغن کمی داشته باشد، به وسیله ی مثلاً صابون، همان ناچیز چربی را می شوید و با خود به درون چاه می برد.

گذشته ای اینها حس سنگینی را نیز به همراه دارد که از نظر کارشناسان، مناسب پوست حساس نیست. هم مراقبت مناسب پوست مهم است و هم طراوت و سرزندگی که از شوینده باید بهره گرفت. بنابراین تا جایی که امکانش وجود دارد، بهتر است از فرآورده های مراقبتی بهره برد که ویژه ی همان نوع پوست هستند، زیرا از لحاظ پوستی آزمایش شده هستند.

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست Declare Boost BodyCare Set, حاوی سه فرآورده در یک بسته بندی که شامل؛ (دئودورانت، لوسیون و ژل حمام) است، که بعنوان یک پک مراقبتی از پوست کار می‌ کند و حاوی ترکیب ها و عصاره های گیاهی است و یک زنده کننده ی حواس و طراوت بخش به دلیل وجود گل صد تومانی و چای سبز و طراوت بخش ویژه ی پوست های حساس است.

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

دئودورانت ۲۴ ساعته موجود در این بسته بندی که به صورت رول و ضد آب است، بدون الکل، پارابن، رنگ و نمک های آلومینیوم است، که هیچ اثری روی لباس باقی نمی گذارد و پوست را تحریک‌ و دچار خشکی، خارش و سوزش نمی کند و حتا می توان آن را پس از اصلاح بکار برد و تمام روز حس طراوت را بهمراه داشت.

دومین فرآورد در پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست ، لوسیون بدن است که حاوی عصاره های گیاهی است و با آب‌رسانی، حس ابریشمی و نرمی به پوست می دهد و خاصیت کشسانی پوست را بهبود می بخشد که جوان کننده ی پوست خواهد بود.

میتوان آن را پس از ژل حمام، بدون ایجاد حس سنگینی روی پوست، بهمراه تازگی و تازگی بهره برد. روغن ماکادمیا حاوی ویتامین سی، ویتامین دی، ویتامین ب۱۳، ویتامین ب۶ و سرشار از آنتی اکسیدان است که به تغذیه و بازسازی آسیب های پوستی یا کاهش نشانه های آنها کمک می‌ کند. یک مرطوب‌ کننده عالی است و در کاهش خارش و التهاب پوستی اثرگذار بوده که همچنین از چین و چروک ها پیشگیری کرده و جوانسازی پوست را در کارنامه ی خود دارد.

سومین فرآورده در پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست یعنی ژل حمام، از این بسته بندی که ساخت دکلره Declare کشور سوییس است، به آرامی پوست را تمیز کرده آنهم بدون ایجاد خشکی و سنگینی که لطافت و تازگی را برای پوست به ارمغان می آورد. این بسته بندی را میتوان بعنوان هدیه و یا در سفر بهمراه داشت. این بسته بندی شامل؛

۱. دئودورانت دکلره بوست ۵۰ میلی لیتر

۲. لوسیون دکلره بوست ۱۵۰ میلی لیتر

۳. ژل حمام دکلره بوست ۲۵۰ میلی لیتر، است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

موارد مصرف

دربردارنده ی (دئودورانت، لوسیون و ژل حمام) جهت مراقبت و شادابی پوست

مناسب پوست های حساس و بدون تحریک (سوزش، خارش و التهاب)

حاوی ترکیب ها و عصاره های گیاهی

زنده کننده ی حواس و طراوت بخش به دلیل وجود گل صد تومانی و چای سبز

رول ۲۴ ساعته ملایم؛ بدون الکل، پارابن، رنگ، آلومینیوم و عطر، ضد عرق، بدون ردی روی لباس، مناسب بهره مندی پس از اصلاح

لوسیون بدن؛ بهبود خاصیت کشسانی پوست، آبرسانی و لطافت بخش، طراوت دهنده و جوان کننده پوست

ژل حمام؛ تمیز کننده ملایم بدون حس خشکی پوست، ایجاد حس طراوت و شادابی

روش مصرف پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست :

۱. «دئودورانت ۲۴ ساعته»:

روی پوست تمیز و خشک بکاربرده شود.

۲. «لوسیون»:

می توانید هر روز بعد از حمام یا پاک و تمیز کردن پوست بدن، با حرکت های دورانی ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

۳. «ژل حمام»:

روش اول _ ژل را روی پوست صورت و بدن نمدار مالیده و ماساژ دهید تا کف کند، سپس آبکشی کنید.

روش دوم _ مقداری از ژل حمام را کف دست خور بریزید و روی بدن که از پیش نمدار نموده اید، پخش کنید تا کف کند و سپس بدن را آب بکشید.

روش سوم _ مقداری از ژل حمام را روی لیف شامپو بدن که نمدار کرده آید ریخته و سپس به آرامی همراه با کف بدست آمده روی بدن بمالید و سپس بدن را با آب ولرم بشویید.

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست

شرایط نگهداری پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات پک مراقبت بدن دکلره مدل بوست :

۱. «دئودورانت بوست»:

آب، بوتیلن گلایکول، پی ای جی۴۰ روغن کرچک هیدروژنه،‌ تریدست۹, ۲-متیل ۵سیکلوهگزیل پنتانول، دکیلن گلیکول، پلی آکریلات کراس پلیمر۶, گلوتامات تتراسدیم، دی استات، پروپیلن گلیکول، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، عطر، گرانویل، یترونلول، فنوکسی اتانول.

۲. لوسیون بوست»:

آب, کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ایزواستئاریل- ایزواستئارات، پروپیلن گلیکول، بوتیلن گلیکول، روغن ماکادمیا، گلیسرین، ستئارات الکل،  دایمتیکون، استئارات ۲۱, اسانس، صمغ زانتان، آلانتوئین، سیکلوپنتاسیلوکسان، گلیسریل استئارات، سیکلوهگزاسیلوکسان، گلیسیریل کاپریلات، پلی ایزوبوتن، سدیم آکریلات/ سدیم آآکریلویل دی متیل تورات کوپلیمر،  کاپریلیل/کاپریک گلوکزاید، اولئات سوربیتان، توکوفرول استات، لسیتین، آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، تتراسدیم گلوتامات دی استات، کاپریل هیدروکسامیک اسید، کاپریلیل گلایکول، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، فنوکسی اتانول.

۳. «ژل حمام بوست»:

آب، سدیم لورت سولفات، کوکوآمیدو پروپیل بتائین، دسیل گلوکزاید، اسانس، توکوفرول، کوکوگلوکزاید، گلیسریل اولئات، کلراید سدیم، تتراسدیم گلوتامات دی استات، گلیسریدهای سیترات هیدروژنه نخل، گلانیول، سیترونلول، آلفا ایزومتیل لونون، اسید سیتریک، اسید لاکتیک، سدیم هیدروکسید سدیم بنزوات.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

 • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
 • انجام تست های درماتولژیک
 • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
 • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 568 گرم
نوع محصول

پک

برند

گروه

بهداشت و مراقبت بدن

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics