چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

سرم مولتی لیفت دکلره ، ۵۰ میلی لیتر

Declare Age Control Multi Lift Serum, 50ml

ویژگی‌های سرم مولتی لیفت دکلره :

 • اثر سفت کننده لمس شدنی و چشمگیر
 • اثرگذاری فوری و طولانی مدت
 • رطوبت رسانی درازمدت
 • بازسازی و کاهش چین و چروک های پوست
 • کاهش لکه های کبدی
 • افزایشی چ شادابی، درخشندگی و صافی پوست
 • حاوی کلاژن دریایی، اکتوئین، اسید هیالورونیک (با زنجیره کوتاه و بلند)، عصاره بارهنگ نیزه ای و کمپلکس Declaré SRC
 • مناسب هر نوع پوستی


۱.۶۱۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم مولتی لیفت دکلره

در این محصول از دسته بندی  لیفتینگ از محصولات مراقبت پوست صورت سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

تا کنون که انسان نتوانسته است، فرایند پیری را از زمان بستاند و چه انسان بخواهد و چه نه، پیری خواهد آمد، با اینکه کهنسالی نیز شیرینی های خودش را دارد. ولی‌ میتوان تا اندازه مناسبی نشانه های پیری پوست را کاهش داد. با افزایش سن و کاهش فرآوری کلاژن، نازک شدن پوست، افتادکی و خشکی، پوست خاصیت کشسانی اش کاهش یافته و چین و چروک ها و لکه ها نمایان می شوند.

گذشته از افزایش سن، لکه های کبدی که ببشتر در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در برابر آفتاب ایجاد می‌شوند، ضرری برای سلامتی انسان ندارند ولی برخی از مردم، به خاطر حفظ زیبایی، گرایش به این دارند که که آن‌ ها را از روی پوست بردارند.

این لکه‌ها، با نام‌های دیگری مانند لکه های خورشیدی یا لکه های پیری نیز شناخته می‌شوند و گویا هیچ پیوندی با کبد و بیماری های در پیوند با جگر ندارند. این لکه‌ها، ناشی از فرآوری ملانین بیش از حد در بدن، به وجود می‌آیند. ملانین، رنگدانه‌ای است باعث رنگ پوست می شود.

سرم مولتی لیفت دکلره Declare Age Control Multi Lift Serum, حاوی کلاژن دریایی، اکتوئین، اسید هیالورونیک (با زنجیره کوتاه و بلند)، عصاره بارهنگ نیزه ای و کمپلکس Declaré SRC است که با آب‌رسانی طولانی‌ مدت پوست به بازسازی چین و چروک ها می پردازند.

لکه‌های کبدی به‌طور چشمگیری کاهش می‌یابد و پوست را صاف و درخشان و شاداب می‌کند. با کمپلکس Declaré SRC™برای مبارزه با عوامل استرس زای روزمره می رود.

سرم مولتی لیفت دکلره

سرم مولتی لیفت دکلره

عصاره بارهنگ نیزه ای در سرم مولتی لیفت دکلره :

گیاهی علفی است که بلندای آن تا ۵۰ سانتی متر می رسد. ریشه های آن در ژرفای زمین شاخه شاخه می شود و برگ های آن باریک و نوک تیز است. این گیاه در آغاز بومی اروپا بوده و اکنون در سراسر جهان پراکنده شده است و در اردیبهشت شکوفا می شود.

در دوره هایی برای تهیدستان به عنوان جایگزین سالاد بکاربرده می شد. امروزه از آن به عنوان یک غذای لذیذ در غذاهای شیک یاد می شود. در طب به دلیل اثر خنک کنندگی و تسکین دهنده آن پس از نیش حشره ها بکارگرفته می شود.

برای اولین بار سیتوپلاسم از برگهای این گیاه بدست آمد. سیتوپلاسم حاوی غلظت بالایی از پلانتاماژوسایدن تکرار شدنی است. این مولکول‌ ها با مهار تخریب ساختار و افزایش سنتز پروتئین‌های ساختاری، راه تازه ای برای به عقب انداختن پیری پوست ارائه می‌کنند. برآیند های باورنکردنی بعد از یک ماه:

+ ٪۳۱ پوست سفت تر

+ ٪۲۳ درصد بهبود خاصیت ارتجاعی پوست

+ ٪۳۵ درصد افزایش تراکم پوست

علاوه بر این، لکه های پیری به طور قابل توجهی روشن شده و فرآوری بیش از حد ملانین کاهش می یابد.

سرم مولتی لیفت دکلره

سرم مولتی لیفت دکلره

کلاژن دریایی در سرم مولتی لیفت دکلره  :

کلاژن یک پروتئین ساختاری پوست که با استحکام و انعطاف پذیری پوست در پیوند است. این یک ماکرومولکول است که لایه ای نامرئی و جذب کننده رطوبت بر روی پوست فرآهم می کند و بنابراین به طور فوری و آشکار خط های چین و چروک را از بین می برد.

شدت بالای اثر لیفتینگ در مرحله بعد زمانی آشکار می شود که لایه کلاژن در حین خشک شدن فشرده می شود و بنابراین اثر لیفت در طولانی مدت دیدنی و لمس شدنی است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف سرم مولتی لیفت دکلره :

 • اثر سفت کننده لمس شدنی و چشمگیر
 • اثرگذاری فوری و طولانی مدت
 • رطوبت رسانی درازمدت
 • بازسازی و کاهش چین و چروک های پوست
 • کاهش لکه های کبدی
 • افزایشی چ شادابی، درخشندگی و صافی پوست
 • حاوی کلاژن دریایی، اکتوئین، اسید هیالورونیک (با زنجیره کوتاه و بلند)، عصاره بارهنگ نیزه ای و کمپلکس Declaré SRC
 • مناسب هر نوع پوستی
سرم مولتی لیفت دکلره

سرم مولتی لیفت دکلره

روش مصرف سرم مولتی لیفت دکلره :

عصرها بعد از پاکسازی زیر فرآورده ی مراقبت از پوست معمولی خود بکار با مقدار مناسبی از سرم را کف دست ریخته و به آرامی روی پوست قرار داده و بلند کنید، یعنی روی پوست نکشید.

درپوش را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید (حدود ½ چرخش)، مکانیسم به بالا بالا می رود و پیپت با سرم پر می شود. به چرخاندن درب در خلاف جهت عقربه های ساعت ادامه دهید تا بطری باز شود. سرم با فشار دادن به درب از پیپت خارج می شود.

شرایط نگهداری سرم مولتی لیفت دکلره :

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات سرم مولتی لیفت دکلره :

آب، بوتیلن گلایکول، گلیسرین، پنتیلن گلایکول، ساکارید ایزومرات، پی ای جی۴۰ روغن کرچک هیدروژنه، فنوکسی اتانول،تری پپتید۹, پلی آکریلات کراس پلیمر ۱۱, عصاره ریشه بارهنگ نیزه ای، سدیم هیالورونات، تترا سدیم گلوتامات دی استات، اسانس، اسید سیتریک، محلول کلاژن، اکتوین، پروتئین لوپین یا باقلای مصری هیدرولیز شده، پروپیلن گلیکول، عصاره تخم کتان هیدرولیز شده، بنزوئیک اسید، سوربیک اسید، سیترات سدیم، بنزوات سدیم، صمغ زانتان، هیدروکسید سدیم، سی آی ۱۵۹۸۵، (رنگ زرد ۶), متیل بنزوات، بی اچ تی، توکوفرول، ۲۴۵۱۸.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

 • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
 • انجام تست های درماتولژیک
 • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
 • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 190 گرم
نوع محصول

سرم

برند

گروه

لیفتینگ

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری شیشه ای قطره چکان دار

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics