کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ مدل آکوا لوسنت بالای ۴۰ سال 15 میلی لیتر

Bio Marine Aqua Lucent 40+ Age Defying Eye Contour With Massage Roller Cream 15ml

ویژگی‌های کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ:

  • کاهش خطوط و چروک‌های اطراف چشم
  • کاهش تیرگی و پف دور چشم
  • کمک به بازسازی و استحکام بافت اطراف چشم
  • کمک به کاهش افتادگی پلک، لک‌های قهوه‌ای و سیاهی ناشی از افزایش سن
  • حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی، گیاه همیشک گیاه آب‌قاشقی، کالاندولا (گل همیشه‌بهار) و لامیناریا، روغن‌های جوانه‌ی گندم و آووکاد، شی‌باتر، کافئین، ژل آلوئه‌ورا
  • مناسب بالای ۴۰ سال
  • به همراه رولر ماساژ استنلس استیل
  • دارای بافت کرمی غلیظ
  • بدون عطر

تاریخ انقضا: 1405/05/01

۵۴۷.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ مدل آکوا لوسنت بالای ۴۰ سال

در این محصول از محصولات کرم دور چشم از محصولات مراقبت پوست صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کرم دور چشم قوی بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی، ویژه و هدفمندی است که در کمک به جلوگیری از ایجاد چروک‌های جدید و کمک به بهبود خطوط و چروک دور چشم کاربرد دارد. این فرآورده هم‌چنین در کاهش پف و تیرگی دور چشم و جلوگیری از افتادگی پلک‌ها کارایی دارد و مناسب افراد بالای ۴۰ سال می‌باشد.

پیری و فرسودگی پوست (Skin Aging) فرآیندی است که از دهه‌ی سوم زندگی آغاز گردیده در دهه‌ی چهارم شدت و نمود بیشتری یافته و در دهه‌های ششم و هفتم به اوج خود می‌رسد. پیری پوست به دو دسته‌ی درونی یا ژنتیکی و بیرونی یا محیطی تقسیم می‌گردد. افزایش طبیعی سن از مهم‌ترین علل پیری پوست با منشاء درونی و قرارگیری در معرض نور آفتاب، استرس و کشیدن سیگار از اصلی‌ترین علل بیرونی پیری پوست می‌باشند.

پوست ناحیه‌ی اطراف چشم‌ها اولین و شایع‌ترین محلی محسوب می‌گردد که علائم و نشانه‌ی پیری پوست در آن ظاهر می‌شود. پوست اطراف چشم‌ها با ضخامت حداکثر ۰/۵میلی‌متر در مقایسه با پوست سایر نقاط بدن با ضخامت متوسط ۲ میلی‌متر به مراتب نازک‌تر بوده و لذا پوست این ناحیه در مقایسه با سایر نقاط بدن حساس‌تر می‌باشد.

کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ

Bio Marine Aqua Lucent 40+ Age Defying Eye Contour With Massage Roller Cream

به طور کلی تغییرات و عوارض ناشی از پیری پوست در ناحیه‌ی اطراف چشم‌ها شامل ایجاد چروک، تیرگی و پف‌کردگی زیر چشم، افتادگی پلک‌ها و اختلال در رنگدانه‌های موجود در پوست این ناحیه می‌باشند. برخورد طولانی‌مدت پوست با پرتوهای فرابنفش نور خورشید و افزایش اندازه‌ی ملانوسیت‌ها منجر به بروز لکه‌ها و تیرگی‌های اطراف چشم می‌گردد. لکه‌های ناشی از افزایش سن Age Spots نامیده می‌شوند.

تشدید و گرفتن عوارض ناشی از پیری پوست به هم‌راه بروز هم‌زمان سایر علائم ناشی از فرسودگی پوست با یکدیگر نظیر؛ ایجاد چروک، سیاهی و پف در ناحیه‌ی دور چشم و یا ایجاد پیگمانتاسیون پوستی شرکت‌های پیش‌رو در زمینه‌ی آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان را بر آن داشته است تا با رویکرد خاص به نیازهای مراقبتی پوست افراد پاسخ دهند. بنابراین برای این گروه از افراد جامعه محصولات بهداشتی تخصصی با عملکرد چندگانه را به منظور بهبود و رفع سریع‌تر نشانه‌های ناشی از پیری زودرس پوست و کمک به افزایش اثربخشی و پایداری اثرات سایر پروژه‌های درمانی و جراحی‌های مینور پلاستی تولید و به بازار عرضه نمایند.

کرم دور چشم قوی به همراه گوی ماساژ آکوا لوسنت بالای ۴۰ سال بایو مارین Bio Marine Aqua Lucent 40+ Age Defying Eye Contour With Massage Roller Cream؛ حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی، گیاه همیشک گیاه آب‌قاشقی، کالاندولا (گل همیشه‌بهار) و لامیناریا، روغن‌های جوانه‌ی گندم و آووکاد، شی‌باتر، کافئین و ژل آلوئه‌ورا می‌باشد که با فرمولاسیون بسیار ملایم خود در کاهش و رفع نشانه‌های پیری پوست دور چشم‌ مفید و اثربخش خواهد بود.

کرم دور چشم قوی بایو مارین، با همراه نمودن رولر ماساژ به منظور تسهیل کاربرد علاوه بر کاهش خطوط و چروک اطراف چشم، باعث بهبود و کاهش پف زیر چشم و لکه‌های قهوه‌ای اطراف آن می‌شود که با کاهش تیرگی و سیاهی دور چشم، سبب تأمین رطوبت پوست این ناحیه گردیده و به بازسازی، افزایش استحکام بافت دور چشم و کاهش افتادگی پلک‌ها کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب Aquaphyool LD موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

عصاره‌ی جلبک دریایی قهوه‌ای (Lamarinaria Digitata) بوده که خاصیت ضد اکسیدانی دارد و باعث‌ خنثی‌سازی رادیکال‌های آزادی می‌شود که می‌توانند در بروز پیری زودرس پوست موثر باشند. این ماده هم‌چنین از ساختار سلولی در برابر عوامل محیطی محافظت کرده و به بازسازی سلول‌های آسیب‌دیده و نوسازی ساختار سلولی و جوان‌سازی پوست کمک فراوانی خواهد نمود. این ترکیب با جذب چربی اضافی پوست دارای اثر ضد آکنه نیز می باشد.

ترکیب Crithmum Maritium Callus Culture Filtrate موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

به عنوان سلول بنیادی گیاهی و با دارا بودن از اثرات روشن‌کننده و ضد پیری، باعث خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد ناشی از تابش نور خورشید می‌شود که برآیند آن به پیش‌گیری‌ از فرآیند ملانوژنز، کاهش رنگ و کوچک‌تر شدن لکه‌های پوستی می‌انجامد. و هم‌چنین تسکین‌دهنده و و نوسازی سلولی را به هم‌راه خواهد داشت که به برطرف‌ شدن چین و چروک‌های پوستی کمک می‌کند.

ترکیب Juvenessece موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

از راه سم‌زدایی و فعال‌سازی سوخت‌و‌ساز سلول‌های فرسوده، افزایش فعالیت میتوکندری‌ها و ریبوزوم‌های سلولی و تسریع ساختار پروتئین در آن‌ها به بهبود استحکام پوست می‌پردازد و با استفاده از ویژگی ضد چروک، می‌تواند به شادابی، جوانی و‌ زیبایی پوست موثر کمک کند.

کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ

Bio Marine Aqua Lucent 40+ Age Defying Eye Contour With Massage Roller Cream

ترکیب Biophytex موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

ترکیبی از نوع مهم عصاره‌های گیاهانHydrocotlye Butchers broom، کالاندولا و ریشه‌ی شیرین‌بیان می‌باشد که با استحکام بخشیدن به عروق خونی، کاهش نفوذ‌پذیری مویرگ‌ها و افزایش مقاومت آن‌ها میکروسیرکولاسیون را افزایش داده و در نتیجه با التیام لکه‌های قرمز و کاهش التهابات رگ‌های زیرپوستیSpider venis تیرگی زیر چشم را بهبود میبخشد. این عصاره‌ها سرشار از saponside‌‌ها و فلاونوئیدها می‌باشد که با محافظت از مویرگ‌ها، موجب تقویت خاصیت ارتجاعی آن‌ها شده و علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا، سالم و شاداب در پوست، موجب التیام‌بخشی و بازگشت لطافت پوست دور چشم می‌گردد.

ترکیب پالمیتویل الیگوپپتید (Palmitoyl oligopeptide) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

این ماده از پیش‌سازهای اصلی الاستین می‌باشد که باعث افزایش استحکام و ثبات ساختار پوست و کاهش چین و چروک پوست می‌شود. و با تقویت الاستیسیته‌ی پوست دور چشم، انعطاف‌پذیری آن را افزایش می‌دهد و از افتادگی پلک به میزان چشم‌گیری جلوگیری خواهد نمود.

ترکیب کافئین (Caffeine) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

به عنوان یک عامل محرک، جریان خون موضعی را تشدید کرده و با دارا بودن از خاصیت آنژیوژنز عروق مویرگی بیشتری را در ناحیه‌ی زیر چشم ایجاد می‌نماید که موجب تسریع گردش خون و انتقال تجمع مایعات در زیر پوست و رفع تیرگی پف، ورم و التهاب گردیده و به ترمیم و باز‌سازی پوست اطراف چشم کمک می‌نماید.

ترکیب اسکالن (Squalane) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

کارکرد این ماده همانند چربی غدد سباسه پوست است که از روغن زیتون به گرفته می‌شود و مرطوب‌کننده و نرم‌کننده است که به جلوگیری از دفع آب، بهبود ساختار پوست و افزایش رطوبت و انعطاف پذیری آن کمک می‌نماید.

ترکیب شی‌باتر Shea Butter موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

کره‌ی شی، دارای خواص تسکین‌دهندگی است به تقویت پوست می‌پردازد تا حفاظت موثری را از پوست‌های خشک و آسیب‌دیده داشته باشد که به بهبود ساختار آن کمک می‌کند. این کره، به راحتی درون پوست نفوذ می‌کند و جذب می‌شود، بدون آنکه روزنه‌های آن را ببندد و در نرم شدن پوست اثرگذار است.

ترکیب کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

به پر نمودن سلول‌های آسیب‌دیده می‌پردازد و این به استحکام الاستیسیته‌ی پوست کمک می‌کند و در برطرف نمودن چین و چروک‌ها و افتادگی آن کارساز است.

ترکیب گلوکونات روی (Zinc Gluconate) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

از ایجاد لکه‌های ناشی از پارگی عروق خونی در زیر پوست جلوگیری کرده و با کمک و عملکرد اسیدهای چرب مورد نیاز برای پوست، موجب بازسازی، ترمیم سریع‌تر پوست اطراف چشم می‌گردد. این ماده همچنین با جلوگیری از اتصال ترکیبات آلرژی‌زا به سلول‌های مخاطی پوست، سبب کاهش حساسیت‌های پوستی نیز می‌شود.

ترکیب اسید هیالورونیک (Hyaluronic Acid) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

به طور طبیعی درون بدن و پوست یافت می‌شود و می‌تواند چندین برابر حجم خود را آب جذب نماید که این به آب‌رسانی طولانی‌مدت و هم‌چنین حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند و از سویی و به صورت غیرمستقیم به تحریک ساخت کلاژن یاری می‌رساند و باعث‌ کاهش نشانه‌های پیری پوست می‌شود.

کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ

Bio Marine Aqua Lucent 40+ Age Defying Eye Contour With Massage Roller Cream

ترکیب سدیم Sodium PCA موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

نوعی اسید آمینه‌ی موجود در بسیاری از پروتئین‌های بدن می‌باشد و جذب و نفوذ‌پذیری بالایی دارد که رطوبت‌رسان طبیعی پوست است و با حفظ رطوبت، سرعت تبخیر آب پوست را کاهش داده و این به نرم شدن پوست کمک می‌کند.

ترکیب عصاره‌ی مخمر (Yeast Extract) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

کربوهیدرات‌ها ، لیپید‌ها و ویتامین‌ها بوده و با تسریع سنتز کلاژن، در کاهش چین و چروک‌ها و افزایش استحکام ساختار پوست، بسیار مفید می‌باشد. این عصاره، با افزایش اتصالات بین درم و اپیدرم، سبب افزایش قوام پوست گردیده و به تامین رطوبت مورد نیاز آن کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب روغن آووکادو (Avocado Oil) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

جذب این ماده‌ی و نفوذ‌پذیری آن خیلی خوب است واز حاوی اسید پالمیتولئیک می‌باشد که باعث حفظ رطوبت، نرمی و شادابی پوست می‌شود و در تقویت افزایش تولید سلول‌های جدید و تسکین پوست نقش مهمی دارد.

ترکیب روغن جوانه‌ی گندم (Wheat Germ Oil) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

این روغن سرشار از ویتامین‌های E و A می‌باشد که دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی بوده و به از بین بردن رادیکال‌های آزاد پوست کمک می‌کند و در سنتز کلاژن و الاستین موثر است و‌ به حفظ طراوت و شادابی آن می‌پردازد.

ترکیب رتینیل پالمیتات (Retinyl Palmitate) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

عوارض پوستی همچون؛ التهاب، قرمزی و پوسته‌ریزی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و به حفظ الاستیسیته و رطوبت پوست کمک می‌نماید. این ویتامین در تحریک فرآیند بازسازی پوستی اثرگذار است و به از بین بردن چین و چروک‌های سطحی و عمیق پوستی می‌پردازد.

ترکیب سدیم آسکوربيل فسفات (Sodium Ascorbyl Phosphate) موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

دارای ویژگی ضد اکسیدانی و ضد التهابی است و این در مبارزه با رادیکال‌های آزاد و خنثی‌سازی اثرات آن‌ها کارساز خواهد بود و هم‌چنین موجب مهار پیگمانتاسیون ناشی از افزایش سن می‌شود و به روشن‌تر شدن پوست اطراف چشم می‌پردازد.

ترکیب ویتامین‌های ای E و پانتنول موجود در کرم دور چشم قوی بایو مارین:

ویتامین ای E، به دلیل اینکه خاصیت‌ آنتی‌اکسیدانی قوی دارد، در کمک به خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد که باعث‌ پیری پوست می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد و از ایجاد چین و چروک‌های سطحی در پوست جلوگیری خواهد نمود.

پانتنول پیش‌ساز ويتامين ب۵ B5 است که به رطوبت‌رسانی و حفظ رطوبت و‌ بهبود الاستيسيته‌ی پوست کمک می‌کند و آرام‌بخش پوست است و در بازسازی آن می‌تواند مفید باشد.

کرم دور چشم قوی بایو مارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به جلوگیری از ایجاد چروک‌های جدید. کمک به بهبود خطوط و چروک دور چشم. کاهش پف و تیرگی دور چشم. جلوگیری از افتادگی پلک‌ها. مناسب افراد بالای ۴۰ سال.

روش مصرف:

روزانه دو بار (صبح و شب)، مقدار کافی از فرآورده را روی پوست کاملاً تمیز و خشک ناحیه‌ی دور چشم مالیده و از درون به سمت بیرون ماساژ دهید تا کاملاً جذب گردد.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 130 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

دور چشم

رده سنی

بالای 40 سال

حجم

15 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای شیشه ای

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم دور چشم قوی بایومارین به همراه گوی ماساژ مدل آکوا لوسنت بالای ۴۰ سال 15 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *