چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص مولتی دیلی بایو فرمولا 30 عددی

Bio Formula Multi Daily 30 Tabs

ویژگی های قرص مولتی دیلی بایو فرمولا :

  • حاوی 14 نوع ویتامین و عنصر معدنی
  • کمک به تقویت سیستم ایمنی
  • کمک به حفظ سلامت پوست ومو و ناخن
  • کمک به افزایش متابولیسم و انرژی
  • کمک به حفظ سلامت قلب و عروق


۸۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی دسته مولتی ویتامین و مینرال از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص مولتی دیلی بایو فرمولا با داشتن انواع مختلف ویتامین‌ها، جهت حفظ سلامت پوست، مو و ناخن و تقویت رشد ذهنی و جسمی بدن می باشد. قرص مولتی دیلی بایو فرمولا یکی از بهترین مکمل های غذایی می باشد که علاوه بر سایر ویتامین ها، سایر مواد مغذی و املاح معدنی مورد نیاز بدن را به بدن می رساند و به منظور تامین انرژی مورد نیاز بدن بزرگسالان استفاده می شود. کمبود هر کدام از ویتامین های مورد نیاز بدن، موجب بروز مشکلاتی در بدن افراد می شود.

مصرف این قرص ها علاوه بر تامین ویتامین های مورد نیاز بدن، بدن فرد را در مقابل عوامل بیماری زا مقاوم کرده و به تقویت سیستم ایمنی فرد می پردازد و علاوه بر حفظ سلامت عمومی بدن فرد به حفظ سلامت پوست و مو و زیبایی نیز کمک می کند.

این محصول متشکل از موارد زیر می باشد:

ویتامین A در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

ویتامین A فرموله شده در این محصول یکی از عوامل اصلی تحریک سنتز کلاژن در بدن می باشد و با قدرت ترمیم کنندگی، چین و چروک های پوستی را کاهش می دهد و علاوه بر مراقبت از پوست در مقابل اشعه های خورشید ، خاصیت ارتجاعی و رطوبت پوست را حفظ می کند.

ویتامین C

ویتامین C، به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی نقش مهمی در برابر صدمات رادیکالهای آزاد ایفا می کند و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. همچنین این ویتامین محرک کلاژن سازی است که علاوه بر جوانسازی پوست به انعطاف پذیری آن کمک کرده، رطوبت پوست را حفظ می کند و با خاصیت ترمیم کنندگی خود سلولهای فرسوده را بازسازی می کند.

این ویتامین با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد از بسیاری از بیماری های مزمن جلوگیری کرده و علاوه بر حفظ سلامت قلب و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، از کم خونی نیز جلوگیری می کند.

ویتامین D در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

ویتامین D فرموله شده در این کپسول، برای حفظ ساختار و استحکام و زیبایی و شادابی پوست، مو و ناخن ضرورت دارد و ظاهر بافت پوست را زیبا نمایان می کند.

این ویتامین محلول در چربی، علاوه بر کمک به متابولیسم بدن برای جذب کلسیم و فسفر بیشتر در حفظ سلامتی استخوانها نقش مهمی را ایفا می کند و از ابتلا به بیماری ام اس جلوگیری می کند.

ویتامین E

ویتامین E نیز مانند ویتامین C مثل یک آنتی اکسیدان قوی عمل کرده که در مقابل صدمات رادیکالهای آزاد نقش محافظتی ایفا می کند و محرک تولید کراتین می باشد که برای رشد موها و ناخن ضروری است، و همچنین با بهبود جریان گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به سلولها، روند رشد مو و ناخن را تسریع می بخشد. هرچند که نباید خاصیت التیام دهندگی این ویتامین را برای پوست نادیده گرفت.

از دیگر خاصیت این ویتامین برای پوست، به خاصیت مرطوب کنندگی آن می توان اشاره کرد که مانع از خشکی پوست می گردد.

این ویتامین همچنین با خاصیت آنتی اکسیدانی خود از بسیاری از آسیب های سلولی پیشگیری کرده و در کاهش درد و حساسیت ها نقش مهمی دارد.

ویتامین B در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

فرم های مختلف ویتامین B فرموله شده در این کپسول در بسیاری از فعالیت های بدن، تبدیل مواد غذایی به انرژی مورد نیاز بدن، ساخت گلبولهای قرمز و فعالیت های سیستم عصبی بدن و همچنین تقسیمات سلولی، سلامت قلب و مغز و… نقش دارد. این ویتامین علاوه بر حفظ سلامت عمومی بدن در حفظ سلامت پوست و مو نقش بسزایی دارد.

بیوتین

بیوتین فرموله شده در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا از ویتامین های گروه B می باشد که در بیوسنتز اسیدهای چرب و مراحل رشد و تکثیر سلولها نقش مهمی دارد. این ویتامین در رشد مو و ناخن نقش مهمی ایفا می کند به طوری که کمبود این ویتامین سبب ریزش مو و شکنندگی ناخن ها می شود.

کلسیم در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

کلسیم به کار رفته در این محصول مانند ویتامین D، ساختار و یکپارچگی پوست، مو و ناخن را حفظ می کند و برای حفظ سلامتی و شادابی پوست، مو و ناخن ضروری است.

کلسیم فرموله شده در این قرص ها، بخش مهمی از استخوانهای بدن و دندانها را تشکیل می دهد و برای سلامت و حفظ عملکرد بهتر استخوانها نیاز به جذب کلسیم است.

این محصول حاوی آهن نیز می باشد. آهن یکی از مهمترین عنصرهای مورد نیاز برای تولید گلبول قرمز و کلاژن می باشد که سلامت پوست را حفظ می کند و ساختاری یکپارچه به پوست، مو و ناخن می بخشد و همچنین با تحریک سنتز کلاژن، علاوه بر جوانسازی و حفظ رطوبت پوست، از خشکی پوست نیز جلوگیری می کند و همچنین از ریزش مو جلوگیری می کند.

آهن در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

آهن یک ماده معدنی است که در ساختار گلبول قرمز و سلولهای عضلانی یافت می شود. این ماده معدنی اکسیژن و دی اکسید کربن را در بین سلولهای بدن منتقل می کند و باعث بهبود عملکرد سلولهای بدن نیز می شود و از بروز کم خونی و عوارض بعد از آن جلوگیری می کند و میزان انرژی و قدرت تمرکز در فرد را بالا می برد.

منیزیم در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

منیزیم فرموله شده در این قرص ها در بسیاری از واکنش های بدن نقش دارد، از جمله در تبدیل غذا به انرژی، تشکیل pro، تنظیم سیستم عصبی و حرکات عضلانی، افزایش قدرت تمرکز و رفع خستگی بدنی نقش مهمی را دارد.

روی

روی فرموله شده در این محصول، علاوه بر تنظیم کردن بسیاری از واکنش های آنزیمی، باعث بهبود عملکرد ایمنی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و همچنین در افزایش تمرکز و افزایش انرژی فرد تاثیرگذار است.

سیلیس

سیلیس فرموله شده در این محصول باعث تحریک رشد و رویش مجدد موها می شود و شادابی و نشاط مو را کاملا حفظ می کند. این ماده، مواد معدنی و مغذی را علاوه بر مو، به پوست و ناخن می رساند و در حفظ سلامتی و شادابی آنها نقش مهمی را ایفا می کند.

کروم در قرص مولتی دیلی بایو فرمولا

کروم به کار رفته در این محصول، علاوه بر کنترل وزن از طریق بهبود عملکرد تیروئید و کنترل سوخت و سازهای بدن، در تنظیم قند خون هم بسیار موثر است.

این محصول حاوی پانتوتنیک اسید نیز می باشد که یکی از اجزای حیاتی برای ساخت گلبولهای قرمز است و در خیلی از واکنش های بیولوژیکی مانند تولید انرژی، ساخت و تجزیه اسیدهای چرب، تولید کوآنزیم A و … دخیل می باشد، همچنین به تولید ویتامین D در بدن کمک کرده و نقش مهمی در جلوگیری از افسردگی نیز دارد.

این ترکیب به سلامت دستگاه گوارش کمک می کند و استرس ناشی از سر دردهای میگرنی، فشارهای روانی و … را کنترل می کند و برای تولید آنتی بادی های لازم جهت واکسیناسیون الزامی است.

موارد مصرف قرص مولتی دیلی بایو فرمولا:

سلامت سیستم قلب و عروق، سلامت استخوانها و دندانها، جلوگیری از کم خونی، بهبود سلامت عمومی بدن، حفظ سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن

روش مصرف قرص مولتی دیلی بایو فرمولا:

روزانه 1 عدد همراه با غذا میل شود.

هشدار مصرف قرص مولتی دیلی بایو فرمولا:

در صورت مصرف داروهای دیگر، با پزشک خود مشورت کنید.

در صورت بارداری یا شیردهی برای مصرف با پزشک مشورت کنید.

در جای خشک و خنک و در ظرف بسته نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص مولتی دیلی بایو فرمولا: (به ازای یک قرص)

عنوانمقدار در هر وعده روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین A۳۵۰۰ IU**
ویتامین C۹۰ mg**
ویتامین D۴۰۰ IU**
ویتامین E۳۰ IU**
ویتامین K۲۵ mcg**
تیامین۱,۵ mg**
ریبوفلاوین۱,۷ mg**
نیاسین۲۰ mg**
ویتامین B۶۲ mg**
فولات۵۰۰ mcg**
ویتامین B۱۲۶ mcg**
بیوتین۳۰ mcg**
اسید پانتوتنیک۱۰ mg**
کلسیم۲۰۰ mg**
آهن۱۸ mg**
فسفر۱۰۹ mg**
لاین۱۵۰ mcg**
منیزیم۱۰۰ mg**
زینک۱۱ mg**
سلنیوم۵۵ mcg**
فلز مس۰,۹ mg**
کروم۳۵ mcg**
مولیبدن۴۵ mcg**
کلراید۷۲ mg**
پتاسیم۸۰ mg**
لوتین۲۵۰ mcg**
وانادیوم۲۰ mcg**
بورون۱۵۰ mcg**

**درصد مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی

بایو فرمولا (Bio Formula) از سال ۱۹۷۴ در آمریکا و در زمینه تولید مکمل‌های غذایی آغاز به کار کرد. طیف وسیع محصولات تولیدی این شرکت موجب شده تا مورد استقبال مصرف کننده قرار بگیرند. بایوفرمولا به سلامتی شما اهمیت می‌دهد. به همین دلیل خط کاملی از بهترین ویتامین‌‎ها و مکمل‌های با کیفیت ارائه می‌دهد که بسیاری از آنها بدون گلوتن، لبنیات و عاری از طعم دهنده‌های مصنوعی است.

ویژگیهای محصول

وزن 100 گرم
نوع محصول

قرص

کاربرد

تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

30 عدد

گروه

مولتی ویتامینهای عمومی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

برند

کشور مبدا

آمریکا

شرکت سازنده

بایوفرمولانوتریشن

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص مولتی دیلی بایو فرمولا 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *