کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال 40 عدد

Apovital Vitamin E 400-40 Tablets

ویژگیهای مکمل ژلاتینی نرم ویتامین ای ۴۰۰ واحدی آپوویتال :

  • آنتی‌اکسیدان
  • کاهش روند پیری پوست
  • کمک به کاهش درد و التهاب
  • کمک به تقویت چشم، قلب و مغز
  • حاوی ۴۰۰ واحد ویتامین ای E (گیاهی)


138.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی دسته ویتامین E از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سیستم ایمنی بدن، شبکه ی پیچیده و گسترده‌ای از سلول‌ها، بافت‌ها، اندام‌ها و پروتئین‌هایی است که به بدن در مبارزه با عفونت‌ها و دیگر بیماری‌ها کمک میکند. سیستم ایمنی شامل گلبول‌های سفید و اندام‌ها و بافت‌های سیستم لنفاوی مانند تیموس، طحال، لوزه‌ها، غده‌های لنفاوی، رگ های لنفاوی و مغز استخوان است.

گلبول‌های سفید سفید از راه خون و بافت در سراسر بدن حرکت می‌کنند و به دنبال دشمنان بیرونی (میکروب ها) مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها، انگل‌ها و قارچ‌ها می‌گردند. وقتی آنها را پیدا می‌کنند، حمله ایمنی را آغاز می‌کنند. شگفت‌انگیز است که همین سیستم ایمنی هر میکروبی را که تا به حال شکست داده در گلبول‌های سفید یا لنفوسیت‌ها ثبت و ذخیره می‌کند تا بتواند میکروب را در صورت ورود دوباره به بدن، به سرعت شناسایی کند و از بین ببرد.

ویتامین ای 400 آپوویتال

ویتامین ای 400 آپوویتال

آنهم قبل از اینکه بتواند در بدن گسترش پیدا کند شود و فرد را بیمار کند. فرض کنید شما میوه‌ای میخورید و بدن شما با نمایان ساختن نشانه یا نشانه‌هایی، واکنش نشان می‌دهد، این واکنش همان کارکرد سیستم ایمنی بدن شماست. سیستم ایمنی بدن با برخی از عفونت‌ها، مانند آنفولانزا و سرماخوردگی، باید بارها مبارزه کند، زیرا بسیاری از ویروس‌ها یا سویه‌های گوناگون از یک نوع ویروس می‌توانند باعث این بیماری‌ها شوند.

ناهنجاری‌های سیستم ایمنی می‌تواند به بیماری‌های حساسیتی، نقص ایمنی و ناهماهنگی‌های خود ایمنی بیانجامد. بنابراین خیلی ساده می‌شود درک کرد که چنانچه سیستم ایمنی بدن دچار مشکل و ضعف شود، بدن می‌تواند آسیب‌های جدی ببیند، از پوست و استخوان گرفته تا هر آنچه که در بدن وجود دارد را شامل می‌شود.

مکمل ژلاتینی نرم ویتامین ای ۴۰۰ واحدی آپوویتال، ۴۰ کپسول Apovital Vitamin E 400 IU Euro OTC Pharma 40 Capsules, دربردارنده ی ۴۰۰ واحد ویتامین ای E است که در بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن اثربخش است. مکمل‌هایی همچون مکمل ژلاتینی نرم ویتامین ای ۴۰۰ واحدی آپوویتال، که از بن‌مایه‌های کاملا طبیعی ساخته می‌شوند حاوی دی آلفا توکوفرول هستند که به آن RRR-alpha-tocopherol نیز گفته می‌شود.

D-alpha-tocopherol زیستی ترین شکل آلفا-توکوفرول است، به این معنی که آن نوعی است که برای بهره‌مندی بدن بیشتر ترجیح داده می‌شود و بهتر از دیگر شکل‌های ویتامین ای E جذب و بکارگرفته می‌شود.

ویتامین ای 400 آپوویتال

ویتامین ای 400 آپوویتال

ویتامین ای E:

ویتامین ای که ماده‌ای ضروری برای بدن است، برای سلامت مغز، چشم، سیستم ایمنی بدن، قلب، پوست، باروری و… مهم است. با جلوگیری از پراکسیداسیون لیپیدی و آسیب غشای سلولی مرتبط، ویتامین E می‌تواند به حفظ یکپارچگی غشاء، حفظ انتقال سیگنال و فرآوری پروتئین‌های کلیدی و دیگر واسطه‌ها کمک کند و به طور یکراست بر کارکردهای سلول‌های ایمنی اثر می‌گذارد.

این ویتامین خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد و از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و بیماری‌ها و همچنین پرتوهای فرابنفش نور خورشید و سرطان پاسداری می‌کند. برخی از پژوهش‌های آزمایشگاهی و جانوری نیز نشان داده‌اند که ویتامین E می‌تواند با تحریک رشد سلول‌های غضروفی به درمان آرتروز کمک کند.

ویتامین ای 400 آپوویتال

ویتامین ای 400 آپوویتال

پژوهش‌های دیگر نشان داده اند که دارای برخی از خاصیت‌های ضدالتهابی است که در کاهش تورم و درد اثربخش است. ویتامین E به دلیل فایده‌های بی‌شماری دکه دارد، برای دندان‌ها شناخته شده است و بیشتر بوسیله ی دندانپزشکان برای درمان یا مدیریت مشکل‌های دهان، به‌ویژه مشکل‌های در پیوند با لثه، بکارگرفته می‌شود. این کار را با مبارزه با باکتری‌ها و بهبود سیستم ایمنی انجام می‌دهد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال :

آنتی‌اکسیدان

کاهش روند پیری پوست

کمک به کاهش درد و التهاب

کمک به تقویت چشم، قلب و مغز

حاوی ۴۰۰ واحد ویتامین ای E (گیاهی)

ویتامین ای 400 آپوویتال

ویتامین ای 400 آپوویتال

روش مصرف کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال :

بزرگسالان روزانه ۱ دانه سافت ژل ویتامین ای E (حاوی ۲۷۰ میلی‌گرم آلفا توکوفرول)یا طبق دستور پزشک، همراه با وعده ی غذایی و مقدار کافی آب میل شود. و از جویدن این فراورده خودداری نمایید.

هشدار مصرف کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال :

از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.

این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

طبق دستور پزشک یا دکتر داروساز مصرف شود.

در صورت هر گونه حساسیت نسبت به ویتامین ای E، سویا از مصرف این فرآورده خودداری کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال :

در زمان بارداری و شیردهی طبق دستور پزشک یا دکتر داروساز مصرف شود.

ویتامین ای 400 آپوویتال

ویتامین ای 400 آپوویتال

تداخل دارویی

در صورت مصرف همزمان با داروهای ضد انعقاد خون و کمبود ویتامین کا K حتماً پیش از بهره‌مندی با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایید.

در صورت هم‌زمان با مشتقات آهن، احتمال کاهش اثر ویتامین ای E وجود دارد.

شرایط نگهداری کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال :

در دمای پایین تر از ۲۵ درجه ی سانتی‌گراد و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال :

۴۰۰ واحد ویتامین ای E (با سرچشمه ی گیاهی / RRR-a- توکوفرول)

دیگر ترکیب‌ها:

روغن دانه ی سویا، گلیسرول، ژلاتین گاو.

 

                                                        جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین ای (به شکل آلفا توکوفرول گیاهی)۰۰۴ واحد_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

آپوویتال برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکملهای مفید برای سلامتی است. این برند از آغاز تاکنون تلاش کرده است تا مکملهای مفید برای سلامتی را در با بالاترین کیفیت تولید کند و در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت میدهند. مواد اولیه ای که برای تولید این مکملها به کار می روند از بهترین مواد تهیه میشوند و بخش کنترل کیفی این برند بر تولید مکملها از آغاز تا پایان نظارت دارد. مکملهای برند آپوویتال بر طبق استانداردهای روز دنیا تولید میشوند و متخصصان این برند همواره در حال تحقیق و پژوهش هستند تا بتوانند با تکیه بر یافته های روز دنیا بهترین محصولات را تولید کنند.

ویژگیهای محصول

وزن

70 گرم

نوع محصول

سافت ژل

برند

آپوویتال

گروه

ویتامین ای

نوع محفظه

جعبه مقوایی

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

40 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

سمر طب درمان

تحت لیسانس

آلمان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول ژلاتینی نرم ویتامین ای 400 آپوویتال 40 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *