ضد سرفه سرماخوردگی کودکان

سرفه و سرماخوردگی از رایج ترین بیماری‌های کودکان است که بیشتر آنها شدت کمی دارند و سریع نیز درمان می‌شود. از این رو، شرکت‌های داروسازی با تولید شربت‌های سرماخوردگی در این امر کمک کننده می باشند. این قبیل شربت‌ها اکثرا دارای مواد و ترکیبات گیاهی موثر بوده تا خطری برای کودکان نداشته باشند. باید دقت نمود که مصرف بیش از اندازه و نابه جای شربت سرماخوردگی کودکان بدون تجویز و نسخه پزشک می‌تواند عوارض بسیار خطرناکی داشته باشد.

بهترین شربت‌ها برای کودکان آنهایی هستند که در طعم‌های متفاوتی تولید شده و کودکان آنها را با رغبت میل می‌کنند. برای این منظور، شرکت‌های سازنده با استفاده از طعم دهنده‌هایی مثل پرتقال، توت فرنگی و تمشک سعی دارند تا کودکان بدون ناراحتی و مشکل شربت را میل نمایند.

شربت های ضد سرفه و سرماخوردگی عموما دارای ترکیبات مختلفی هستند که هر کدام، برطرف کننده برخی علائم سرماخوردگی است. آنتی هیستامین موجود در آنها با هدف کاهش آبریزش بینی، ضد احتقان برای کاهش سرفه و استامینوفن برای کاهش تب و درد از ترکیبات اصلی این نوع شربت‌ها می باشند. شربت‌های سرماخوردگی کودکان به هیچ عنوان خود بیماری را درمان نمی کنند، بلکه با کاهش علائم سرماخوردگی، تحمل دوره بیماری را آسان‌تر می‌کنند. استفاده از هر گونه داروی ضدسرفه و شربت سرماخوردگی کودکان، بدون نسخه و تجویز پزشک در کودکان زیر 2 سال ممنوع است. اگر کودک شما دچار بیماری کبدی، کلیوی و ریوی همانند آسم، آمفیزم ریوی و… است، حتما قبل از تجویز و مصرف دارو در این باره به پزشک او اطلاع دهید.

خرید شربت ضد سرفه سرماخوردگی کودکان

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی بستری را فراهم نموده تا بتوانید به راحتی تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوران ما به صورت تخصصی می‌توانند در زمینه خرید انواع شربت سرماخوردگی کودکان، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. تمامی مکمل‌های موجود در داروخانه دکتر دانیالی با برچسب اصالت کالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند.

نمایش 1–12 از 23 نتیجه