سرنگ

هیچ محصولی یافت نشد.

یکی از لوازم بسیار پرکاربرد تزریقات، سرنگ است. سرنگ در پزشکی وسیله‌ایست که برای تزریق دارو یا گرفتن نمونه از بدن به کار می‌رود. عموما وسیله‌ای استوانه‌ای شکل و مدرج می باشد که در انتهای آن پیستونی قرار دارد. با فشار دست، دارو را به سمت جلو هدایت و از طریق سرسوزن وارد بافت بدن می‌کند و یا با کشیدن پیستون به سمت بیرون مایع و نمونه مدنظر را از بدن می‌گیرند. امروزه انواع سرنگ یکبار مصرف وجود دارد و جنس آنها پلاستیکی است.

طبقه‌‌بندی‌های مختلفی بر اساس حجم، نوع نوک سرنگ، اجزای تشکیل دهنده و نوع سرنگ وجود دارد که حجم و نوع سرنگ دو ویژگی بسیار مهم در معرفی و عرضه محصول در بازار هستند. سرنگ‌ها براساس حجم بر حسب سی‌سی به سرنگ‌های 0/5، 1، 2، 2/5، 3، 5، 10، 20 و حتی 30 و 50 سی‌سی تقسیم‌بندی می شوند. براساس نوع نوک سرنگ، سرنگ‌ها به 4 دسته سرنگ‌های لوئرلاک (سرپیچ‌دار)، سرنگ‌های اسلیپ یا شیب 6 درصد، سرنگ‌های خارج از مرکز، سرنگ کاتتری تقسیم می‌شوند.

خرید آنلاین سرنگ تزریقات

خرید اینترنتی انواع سرنگ با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...