یکی از لوازم بسیار پرکاربرد تزریقات، سرنگ است. سرنگ در پزشکی وسیله‌ایست که برای تزریق دارو یا گرفتن نمونه از بدن به کار می‌رود. عموما وسیله‌ای استوانه‌ای شکل و مدرج می باشد که در انتهای آن پیستونی قرار دارد. با فشار دست، دارو را به سمت جلو هدایت و از طریق سرسوزن وارد بافت بدن می‌کند و یا با کشیدن پیستون به سمت بیرون مایع و نمونه مدنظر را از بدن می‌گیرند. امروزه انواع سرنگ یکبار مصرف وجود دارد و جنس آنها پلاستیکی است.

طبقه‌‌بندی‌های مختلفی بر اساس حجم، نوع نوک سرنگ، اجزای تشکیل دهنده و نوع سرنگ وجود دارد که حجم و نوع سرنگ دو ویژگی بسیار مهم در معرفی و عرضه محصول در بازار هستند. سرنگ‌ها براساس حجم بر حسب سی‌سی به سرنگ‌های 0/5، 1، 2، 2/5، 3، 5، 10، 20 و حتی 30 و 50 سی‌سی تقسیم‌بندی می شوند. براساس نوع نوک سرنگ، سرنگ‌ها به 4 دسته سرنگ‌های لوئرلاک (سرپیچ‌دار)، سرنگ‌های اسلیپ یا شیب 6 درصد، سرنگ‌های خارج از مرکز، سرنگ کاتتری تقسیم می‌شوند.

خرید آنلاین سرنگ تزریقات

خرید اینترنتی انواع سرنگ با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.