در حال نمایش یک نتیجه

یکی از روش های رساندن دارو به بدن بیمار از طریق تزریق است. در این روش دارو مستقیما وارد بدن شده، پس اثربخشی بسیار بالایی دارد. برای تزریق دارو، ابزار و تجهیزات پزشکی مخصوصی به کار گرفته می شوند که از این میان می توان به: سرنگ، پد الکلی، آنژیوکت و … اشاره نمود. آنژیوکت یا کاتتر عروق محیطی، یک کاتتر کوچک و منعطف است که درون عروق محیطی بیمار برای تزریق وریدی و مایع درمانی قرار داده می‌شود. این وسیله تزریقاتی به وسیله سوزنی که دارد وارد ورید بیمار شده و در چنین شرایطی نیدل (سوزن) از آنژیوکت خارج می شود و و کاتتر در رگ بیمار باقی می ماند. بعد از آن، با یک چسب ضد حساسیت این وسیله روی پوست بیمار محکم می شود.

این وسیله برای دسترسی عروقی و برای بیماران قبل از جراحی و یا در اتاق های اورژانس کاربرد زیادی دارد. همچنین در بعضی موارد رادیوگرافی که از ماده حاجب استفاده می‌شود، آنژیوکت را برای بیمار به کار می گیرند. آنژیوکت معمولاً بر روی وریدهای دست یا بازوی بیمار قرار داده می‌شود. برای کودکان با استفاده از ژل بی‌حس‌کننده موضعی مثل لیدوکائین، ابتدا پوست را بی‌حس می کنند و سپس آنژیوکت را  قرار می دهند.

خرید آنژیوکت تزریقات

خرید اینترنتی انواع آنژیوکت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.