بی اختیاری بزرگسالان

بی اختیاری بزرگسالان از مشکلاتی است که در سالمندان رایج است، می توان گفت حدود 1 نفر از هر 3 سالمند این مشکل را دارند. بعضی از افراد هر بار که ادرار می‌کنند، بی اختیاری را تجربه می کنند، در حالی که بسیاری دیگر به طور متناوب دچار بی اختیاری در ادرار می‌شوند. بسیاری از افراد بدون کمک پزشکی با بی اختیاری زندگی را سپری می‌کنند، چرا که می ترسند که نشان دهنده یک بیماری جدی تر در آن ها باشد یا این که از آن خجالت می‌کشند. سایر افراد به اشتباه اعتقاد دارند که بی اختیاری بخشی طبیعی از فرآیند پیری می باشد و تصور می‌کنند که هیچ کاری برای آن نمی شود انجام داد. اما این طور نیست، بی اختیاری ادرار هیچ گاه طبیعی نبوده و زمانی که رخ می‌دهد، معمولا قابل درمان و علاج می باشد.

بی اختیاری در ادرار نه تنها به خودی خود یک مشکل است، بلکه می‌تواند به بسیاری از مشکلات و عوارض دیگر، در میان افراد مسن تر منجر شود. می توان گفت بی اختیاری، فرد را از انجام فعالیت‌ها و تعاملات با دیگران باز می دارد، که می‌تواند باعث انزوا و افسردگی در افراد شود. علاوه بر این، بی اختیاری ادرار می‌تواند خطر ابتلا به ضایعات پوستی و زخم‌های ناشی از فشار و همچنین زمین خوردن را افزایش دهد.

پوشینه بزرگسالان

پوشینه بزرگسالان پوشکی است که برای یک افراد با یک بدن بزرگتر از نوزاد یا کودک نو پا استفاده ساخته شده است. پوشینه های بزرگسال ممکن است برای بزرگسالان با شرایط مختلف مثل بی اختیاری ، اختلال تحرک ، اسهال شدید و یا زوال عقل ضروری باشد. پوشینه های بزرگسالان به شکل های مختلف ساخته شده اند، از جمله آنهایی که شبیه پوشک های کودک سنتی، زیرپوش و پد های شبیه به دستمال های بهداشتی پوشک های بزرگسال شورتی ساخته شده است.