خلال دندان (3)

نمایش 1–12 از 18 نتیجه

نخ دندان کمانی زغالی کانفیدنت (نخ دندان + خلال دندان)

46.000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

استفاده از نخ دندان یک بار در روز برای سلامتی دهان و دندان الزامی است تا به وسیله آن پلاک و مواد غذایی باقی مانده در بین دندان ها از بین برود. در فواصل بین دندانی و نواحی که مسواک توان ورود و تمیز کردن نداشته باشد، میتوان از نخ دندان استفاده کرد تا به خوبی این کار را انجام دهد.

پلاک های دندانی که از طریق مسواک زدن تا حد زیادی از بین می روند ولی مقدار باقی مانده بر روی دندان به رسوبات سخت تبدیل می شود، بهترین مکان برای رشد باکتری ها می باشند.

شما باید برای شروع نخ کشیدن دندان های خود باید حداقل یک یا دو دندان را نخ بکشید تا راحت تر برای بقیه دندان ها نیز از نخ استفاده کنید. این عمل نیز با تکرار به یک عادت و روتین روزانه تبدیل خواهد شد.

به کار بردن خلال دندان به طور رایج به افراد توصیه نمی شود و معمولا در موارد خاص مانند زمانی که مسواک و نخ دندان در دسترس نباشد یا فاصله بین دو دندان خیلی زیاد باشد به نحوی که خلال به لثه آسیب وارد نکند پیشنهاد می شود .

اما تمیز کردن فضای بین دندان ها به وسیله نخ دندان برای تکمیل کار مسواک و جرم گرفتن دندان لازم و ضروری می باشد.

این کار منجر می شود که پلاک های دندانی فضای غیرقابل دسترس مسواک، یعنی بین دندان ها و زیر کناره های لثه ها که باعث تشکیل  جرم در این مناطق شده اند از بین روند.

متخصصان پیشنهاد می کنند که روزانه یک بار و شب ها برای تکمیل تاثیر مسواک، فضای بین دندان ها را به وسیله نخ دندان تمیز کنید.

این کار معمولا برای افرادی که از مشکلات مربوط به لثه رنج می برند لازم و ضروری می باشد .

فضای باز بین دندان ها جزو مناطقی می باشند که بیشترین پلاک را در خود می گیرند.