نمایش 1–12 از 17 نتیجه

روغن آرگان مراکشی اوردینری 30 میلی لیتر

قیمت اصلی 595.000 تومان بود.قیمت فعلی 476.000 تومان است.

روغن مو مولتی فانکشنال ورونیک

859.000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

روغن آرگان سان وی تقویت کننده پوست و مو 50 میلی لیتر

قیمت اصلی 398.000 تومان بود.قیمت فعلی 338.300 تومان است.

قبل از اینکه از روغن مو استفاده کنید اول باید به جنس موهای خود دقت کنید، اگر موهای شما چرب نیست، می توانید از این محصولات استفاده کنید. بهترین گزینه برای تقویت و افزایش رشد موها روغن های گیاهی طبیعی می باشد. روغن های طبیعی گیاهی دارای مواد مغذی، ویتامین ها، اسیدهای چرب و املاح می باشند و همچنین روغن های مفید برای موها هستند.

عموما چربی های مورد نیاز بدن توسط غدد ترشح کننده سبوم که در لایه زیرین پوست سرتاسر بدن قرار دارند، تولید می شوند. اما گاهی به دلیل عوامل متنوع داخلی یا خارجی، میزان این ترشح کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین این کمبود چربی، موجب بروز آسیب هایی جدی به مو خواهد شد. خشکی، شکنندگی، وز خوردن و موخوره از این دست آسیب ها می باشد.

از قدیم، روغن های طبیعی و گیاهی یکی از بهترین راه های تقویت و رویش مجدد مو به شمار می آمد. معمولا در شهرها و مناطق مختلف روغن هایی که از محصولات همان ناحیه گرفته شده است، برای تقویت پوست و مو استفاده می شد.

تاثیر شگفت انگیز روغن های گیاهی به صورت تجربی ثابت شده است و علم امروز نیز آن را تایید می کند. به طوری که امروزه پایه بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی را روغن های گیاهی تشکیل می دهند.

این مواد طبیعی، هر یک با ویژگی های خاص خود، از راه های گوناگونی بر بهبود کیفیت موها تاثیر گذار خواهد بود. خرید روغن گیاهی مو هم به منظور تقویت ساقه موها و درمان زبری و خشکی آن ها و هم برای درمان ریزش مو و تقویت ریشه آن ها صورت می گیرد.

انواع روغن های مناسب مو

  • روغن بادام
  • روغن نارگیل
  • روغن آرگان

روش استفاده از روغن مو

معمولا روغن ها را با روش های مختلفی استفاده می کنند و این روش ها به نوع روغن نیز وابسته است .

یکی از روش های مناسب تقویت و رویش مجدد مو، استفاده از روغن گرم می باشد. در این روش معمولا از روغن هایی مثل روغن زیتون، روغن بادام یا روغن نارگیل استفاده می شود. در این روش باید روغن را اندکی حرارت دهید و سپس به آرامی روی پوست سر و ساقه موهای خود ماساژ دهید. سپس باید موها را با کلاه و حوله بپوشانید. گرما باعث می شود روغن بیشتر به موها نفوذ پیدا کند و تاثیر بیشتری داشته باشد. همچنین پس از چند ساعت می توانید موها را بشویید.

در یک روش دیگر استفاده از روغن های مو، روغن را با استفاده از قطره چکان روی پوست سر بریزید و با نوک انگشتان پخش کنید. سپس با استفاده از یک شانه دندانه درشت، پوست سر را برای مدت کوتاهی ماساژ دهید. با این کار جریان خون در سطح پوست افزایش خواهد یافت.