از بین برنده موهای زائد

از بین بردن موهای زائد به نوع موی بدن شما بستگی دارد. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد اما گاهی اوقات زدودن این موها باعث درد و ناراحتی خواهد شد. به طور مثال کشاله ران یکی از مناطق حساسی است که مو دارد و از بین بردن آن اصولا یکی از دغدغه های بانوان مب باشد ، چرا که استفاده از وکس و یا تیغ در این بخش و نواحی دیگر با پوست حساس ساده نمی باشد.

همه افراد دوست دارند بدن زیبا داشته باشند و دنبال روشی آسان و سریع برای آن ها هستیم و از طرفی نیز نمی شود رفع موهای زائد را نادیده گرفت چرا که از قدیم این کار وجود داشته است و امروزه نیز خانم ها و آقایان اهمیت بیشتری به آن خواهند داد .

اگر برای رفع موهای زائد از تیغ استفاده می کنید مراقب باشید که ممکن است مقداری باتیغ بریدگی ایجاد کند، بهتر است قبل از تیغ زدن دوش بگیرید تا بدن مرطوب و فولیکول ها نرم شود این کار از رویش مو به داخل جلوگیری خواخد کرد.

حذف موهای زائد می‌تواند به دلایل فرهنگی، زیبایی، بهداشتی، سلامتی یا مذهبی باشد .

با توجه به تحقیقات آکادمی پوست و موی آمریکا، موهای بدن به طور میانگین طی حدود یک ماه به طول کامل رشد خواخد کرد. البته رشد موها در برخی از نواحی بدن سریع تر می باشد و معمولا موهای مردان نیز سریعتر از موهای زنان رشد می کند.
به طور مثال موهای روی سر می تواند حدود 6 اینچ در سال رشد می کند ولی موهای ناحیه ابرو در همین زمان کمتر از 0.5 اینچ رشد خواخد کرد.
برخی از عوامل می توانند بر سرعت رشد مو تأثیر گذار باشد، از جمله تغذیه، داروها و عوامل ژنتیکی همراه با افزایش سن ممکن است سرعت رشد مو نیز کند می شود.
رشد مو یک فرایند پیچیده می باشد که از عمق فولیکول مو شروع خواهد شد. موها برای تغذیه و رشد برای رسیدن به سطح پوست به خون نیازمن است . غده های چربی ، با چرب و مرطوب نگه داشتن موها در رشد انها نقش مهممی ایفا خواهد کرد.
از بین بردن موهای زائد

بعد از موزدایی (1)

پودر موبر (6)

موم (11)

نمایش 1–12 از 37 نتیجه