خوش بو بودن یکی از بهترین ویژگی های یک انسان می باشد. به همین خاطر است که افرادی که به این دو موضوع اهمیت زیادی خواهند داد، همواره به دنبال یافتن محصولاتی هستند که بتواند پوست خود را را شاداب نگه دارد. همچنین معمولا هزینه زیادی بابت عطر و ادوکلن پرداخت می کنند تا همیشه خوش بو باشند.

اگر محصولی باشد که بتواند این دو ویژگی را به طور هم زمان براورده کند، قطعاً برای کسانی که به خودشان و ظاهرشان اهمیت زیادی می دهند، محصول بسیار جالبی می شود . می توان گفت که چنین محصولی وجود دارد.

بادی اسپلش محصولی است که هم می تواند با ویژگی آب رسانی خود، پوست بدن را شاداب و تازه نگه دارد و هم به دلیل این که حاوی عطر است، نقش ادوکلن را ایفا خواهد کرد، بنابراین شما می توانید از این محصول بعد از حمام، قبل از رفتن به باشگاه و … نیز استفاده کنید.

بادی اسپلش  محصولی تازه وارد به بازار محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد که هنوز خیلی ها با کاربرد آن و تفاوتش با سایر خوشبوکننده های بدن، آشنا نمی باشند. در بیان ساده، بادی اسپلش ها اسپری های خوش بو کننده بدن می باشند و خاصیت آب رسانی به پوست را نیز به مقدار زیادی دارند اما این محصول نه عطر است، نه ادوکلن و نه اسپری خوش بو کننده . نه دئودورانت.

می توان گفت بادی اسپلش در واقع یک مایع معطر بسیار رقیق است که در ترکیبات همچون آب، الکل و عطرهای طبیعی استفاده شده است.

بادی اسپلش ها به عنوان خوش بو کننده، برای استفاده مستقیم روی پوست بدن به کار برده می شوند. به این معنی که اگر دوست دارید به جای آن که لباس هایتان در اثر استفاده از ادوکلن یا اسپری بوی خوش بدهد، این خاصیت در پوست بدنتان باشد، میتوانید از این محصول پ استفاده کنید.

بادی اسپلش ها، معمولا به لحاظ ساختاری کمی شبیه به اسپری های خوش بو کننده می باشد، اما بر خلاف اسپری ها، در ترکیبات آن ها از گاز استفاده نمی شود. به همین دلیل است که میزان پخش بوی خوش بعد از استفاده از آنها ها به نسبت اسپری های خوش بو کننده، کمتر می باشد.

در حال نمایش 10 نتیجه