همان طور که می دانید ۷۰% از حجم بدن انسان را آب تشکیل داده است ، این میزان از آب در موقعیت های مختلفی از بدن خارج می شود و باید همواره جایگزین شود . یکی از روش هایی که باعث از دست رفتن آب بدن می شود تعریق از طریق پوست است. می توان گفت، اسپری ضد عریق به عنوان یک کالای لوکس و غی ضروری به حساب می آید، اما می توان گفت که به این شکل این طور نیست.

انسان ها در طول تمامی فعالیت های روزانه خود تعرق می کنند و اگر به فعالیت های خاص و سنگینی مثل ورزش کردن هم بپردازیم که این تعریق چندین برابر خواهد شد. می توان گفت در بعضی از افراد به طور ژنتیکی غدد تعرق بسیار فعالی وجود دارد و در صورت قرار گرفتن در فضای گرم یا زیر آفتاب، بدن شان به سرعت پر از عرق خواخد شد.

همان طور که گفته شد تعریق یکی از راه های خروج آب از بدن انسان می باشد و در فصل های گرم و خشکی مثل تابستان، آب یکی از مهم ترین پیش نیازهای بدن است.

پزشکان متخصص، توصیه می کنند برای این که ما بتوانیم آب بدن خودمان را به خوبی تامین و البته حفظ کنیم، به ابزارها و راه هایی نیاز داریم که بتوانند غدد تعریق ما را کنترل کنند و آب بدن مان را در بدن داخل نگه دارند. یکی از این راه ها که بسیار موثر و مفید نیز هست، اسپری ضد تعریق می باشد.

اسپری ضد تعریق یکی از بین هزاران محصولی است که برای جلوگیری از تعریق شدید در بازار عرضه شده است.

اما می توان گفت که بهترین یا در میان بهترین و موثرترین محصولات جای دارد در واقع، این محصول با فرمولاسیون خاص و ویژه ای که دارد، در قسمت های زیر بغل یا هرجایی از بدن تان که تعریق شدیدی دارد، قرار می گیرد و با پخش کردن اسانس های خوش بو، از ساطع شدنِ بوی نامطبوع از سمت بدن شما جلوگیری خواهد کرد.

ولی این تمام ماجرا نیست اسپری ضد تعریق فقط به عنوان یک عطر سبک محسوب نمی شود، بلکه این ماده می تواند در عرق خارج شده از پوست شما حل شود و با استفاده از نمک درونش به عنوان یک کاتالیزور، منافذ پوست را می پوشاند و از خارج شدن بیش از حد آب و عرق جلوگیری خواهد کرد.

نمایش 1–12 از 13 نتیجه