اگر تعریق بدن افراد زیاد باشد، ممک این مسئله برای افراد واقعاً مشکل ساز می شود. تولید محصولات بهداشتی مختلفی مثل رول های ضد تعریق، اسپری های ضد عرق، دئودورانت ها، یا استیک ضد تعریق مردانه یا زنانه می تواند تا حد زیادی مشکلات ناشی از عرق کردن بدن را برطرف کند. اما موضوع انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول ضد عرق از میان این همه تنوع، خود برای افراد مشکل است.

مام ضد تعریق یک محصول خاص بهداشتی نیست که برای کنترل تعریق بدن ساخته شده باشد. مام یک برند قدیمی رول ضد تعریق می باشد. ولی به دلیل آن که جزو اولین برندهای تولید این محصول بهداشتی می باشد، در کشور ما این واژه را به عنوان این محصول خاص می شناسند .

اما در خصوص رول ضد تعریق یا مام مردانه و زنانه باید گفت که این محصولات رول های ضد تعریق، فارغ از نام و برندشان، در بیان ساده یک مایع مرطوب و ملایم می باشند . شما این مایع را به وسیله توپک سر شیشه به ناحیه زیر بغل خود رول می کنید. به این ترتیب پوشش خوبی در زیر بغل شما به وجود می آید. این پوشش باعث می شود مجرای پوستی بدن شما که قطرات عرق از آن خارج می شود، به صورت موقت بسته شود.

به این شکل وقتی فعالیت بدنی شما زیاد می شود، عرق بدن راهی برای خروج از زیر بغل، که محل تجمع غدد تعریق می باشد را ندارد.

امروزه در فرمول رول ضد تعریق از اسانس های مختلف استفاده می شود. این رایحه ها موجب می شوند خود شما احساس خوب تمیزی و تازگی بعد از استفاده از این محصول داشته باشید. این احساس کمک می کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و با خیالی راحت از این که بدنتان در طول روز بوی عرق نمی دهد، به کار و فعالیت روزانه بپردازید.

نمایش 1–12 از 15 نتیجه