کانسیلر ها کرم پودری با غلظت بسیار بالا می باشد که گودی، سیاهی دور چشم، و لکه های روی پوست را به خوبی پوشش می دهد، و همچنین می توان گفت کانسیلرها کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی که قابلیت یک دست کردن پوست صورت قبل و بعد از استفاده از کرم پودر را دارند، و اغلب پیشنهاد می شود، بعد از کرم پودر روی صورت مصرف شود. این محصولات معمولا بصورت مایع و نیمه جامد وجامد در بسته بندی های مختلف وجود دارد و علاوه بر یکدستی پوست، به تمیزی آرایش کمک زیادی می‌کند. کانسیلرهای مایع اصولا بهتر است، از کرم پودر مورد استفاده یک درجه روشن تر باشند، اگر خیلی درجه روشن بودن کانسیلر زیاد شود، از آن بعنوان پوشاننده لکه های صورت استفاده خواهد شدد.

همچنین کانسیلر در کنار پوشاندن لکه های پوستی یک تثبیت کننده آرایش و تکنیکی مهم در مخفی کردن بعضی موارد در صورت نیز می باشد، چند نکته کاربردی کانسیلر که می توان جزو موارد مصرف کانسیلر محسوب می شود، جلوگیری از ریزش سایه چشم؛ با استفاده از کانسیلر روی پلک قبل از سایه زدن، حتی پنهان کردن پف چشم با کانسیلر در این مورد امکان پذیر می باشد.

رفع تیرگی دور چشم، مخفی کردن اشتباهات آرایشی با محو کردن، جلوگیری از ریزش رژلب با استفاده از کانسیلر برای دور لب، برای تثبیت رژ لب قبل از دیگر استفاده کانسیلر می باشد. برای شناخت بهترین مارک کانسیلر باید با متخصصان در این زمینه مشورت کنید و یک برند مناسب با پوست خود را انتخاب کنید.

کانسیلر در رنگ های مختلف و برای پوشاندن لکه روی پوست های متفاوت تولید شده است و کاربردی می باشد، حائز اهمیت است. در ادامه به معرفی طیف رنگ مختلف کانسیلرها خواهیم پرداخت :

  1. کانسیلر زرد: این رنگ کانسیلر برای انواع پوست کاربردی می باشد و کاربرد آن برای پوشاندن لکه های اطراف چشم است.
  2. کانسیلر نارنجی: این رنگ برای افراد با پوست سبزه تولید شده است.
  3. کانسیلر سبز: این کانسیلر برای خنثی کردن لکه های قرمز رنگ روی پوست که ممکن است ریشه مادرزادی داشته باشند مناسب می باشد.
  4. کانسیلر بنفش: این کانسیلر برای پوست صورت مایل به زرد استفاده می شود، معمولا از کانسیلر بنفش برای پوشاندن لکه های روی پوست استفاده می شود.

در حال نمایش 4 نتیجه