چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول اهورا اکتی لایف اهورا دارو 30 عددی

AhuraDarou Actilife 30 Caps

ویژگی های کپسول اهورا اکتی لایف :

  • تقویت میل و کارکرد جنسی آقایان
  • افزایش اسپرم و درمان ناهماهنگی های نعوظ
  • دربردارنده ترکیب‌ ها و عصاره های گیاهی یوهمبین، خارخاسک، دارفلفل، اپیمدیوم، فلفل سیاه، ماکا و آشواگاندا
  • هر کپسول حاوی ۱/۱ میلی‌گرم توتال فلاونوئید


۱۱۸.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول اهورا اکتی لایف اهورا دارو

در این محصول از محصولات تقویت قوای جنسی از دسته مکمل های آقایان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

مشکل های جنسی که این روزها بیش از گذشته، بیشتر آقایان و همچنین بانوان درگیر آن هستند، می‌ توانند خود دلیلی بر بدتر شدن شرایط جنسی شده و از نظر روانی نیز اثر سوء داشته باشد. این مشکل باعث ناراحتی، کاهش خودباوری و افسردگی شده و در رابطه‌ زناشویی و کارهای روزمره انسان اثرگذار است. افسوسمندانه درمان ناهماهنگی یا اختلال نعوظ از سوی آقایان با واکنش خوبی دیده نمی‌ شود و درصد زیادی از آنها از بروز و گفتن چنین مشکلی شرم دارند.

ناهماهنگی نعوظ یک وضعیت پزشکی خاص است که نشانگر ناتوانی چندین باره ی مردان در دستیابی یا حفظ حالت نعوظ کافی برای برقراری رابطه جنسی است. اگرچه هیجانات جنسی بیشتر با افزایش سن کاهش می یابند، ولی بدون در نظر گرفتن افزایش سن باز هم ایجاد نعوظ محکم و داشتن رابطه رضایت بخش در طول رابطه جنسی یک موضوع طبیعی و لازم در مردان خواهد بود.

بر اساس پژوهش های پزشکی روشن شده که بیش از ۹۵ درصد از بیماران دچار به اختلال نعوظ به طور اثربخشی درمان می شوند. در اصل گزینه های درمانی ساده زیادی برای مردان دچار شده به این بیماری در دسترس است که برخی از آنها شامل بکاربردن از داروهای خوراکی، جراحی، بکاربردن دستگاه های فیزیکی مانند دستگاه وکیوم مردانه انجام می شود.

کپسول اهورا اکتی لایف

کپسول اهورا اکتی لایف

کپسول اهورا اکتی لایف Ahura ActiLife, یک داروی گیاهی است که دربردارنده ی ترکیب ها، عصاره هایی و فلاونوئید است. همچون؛ یوهمبین، خارخاسک، دارفلفل، اپیمدیوم، فلفل سیاه، ماکا و آشواگاندا است که می‌توانند به بهبود و تقویت میل و کارکرد جنسی آقایان همچنین افزایش اسپرم و درمان ناهماهنگی های نعوظ آنها کمک‌کننده باشد.

یوهیمبین:

که از عصاره یوهمبه گرفته می‌ شود با بستن گیرنده ها که در جلوگیری از نعوظ اثرگذار هستند، به کاهش ناهماهنگی نعوظ کمک می کند. یوهیمبین همچنین باعث آزاد شدن اکسید نیتریک شود که این می تواند به گشاد شدن رگ های خونی و افزایش جریان خون به اندام های جنسی بیانجامد. یوهمبه از راه خوردن جهت برانگیختگی هیجان جنسی، ناهما نعوظ، مشکل‌ های جنسی ناشی از داروهای افسردگی به نام مهارکننده های گزینشی بازجذب سروتونین و مشکل‌ های کلی جنسی هم در زنان و هم در مردان بکارگرفته می شود.

همچنین از آن برای بهبود کارکرد ورزشی، کاهش وزن، خستگی، درد قفسه سینه، فشار خون بالا، افت فشار خون در زمان ایستادن، درد عصبی قند خون، و افسردگی به همراه برخی داروهای دیگر کاربرد دارد.

خارخاسک:

این گیاه دارای میزان درخوری آهن است که باعث تقویت نیروی جنسی مردان شده و اسپرم سازی در مردان را افزایش می دهد و کیفیت پیوند زناشویی مردان را بهبود می بخشد و زود انزالی را به مرور زمان درمان می کند. برخی از پژوهشگران دریافتند که وقتی مردان با کاهش میل جنسی روزانه ۷۵۰ تا ۱۵۰۰ میلی گرم گیاه خارخاسک را به مدت دو ماه بکار ببرند، میل جنسی آنها ٪۷۹  افزایش یافت.

دارفلفل:

یا فلفل مویه ،این گیاه در ایران نمی روید و در گستره حاره و گرم هندوستان و چین و شبه جزیره مالایا رشد می کند و در دیگر گستره های دنیا بیشتر کاشته می شود. این گیاه در طب سنتی کاربرد‌های بسیاری دارد, مانند درمان برونشیت مزمن، آسم، یبوست، سوزاک، فلج زبان، اسهال، وبا، مالاریا مزمن، هپاتیت ویروسی، عفونت های تنفسی، معده درد، بیماری های طحال، سرفه، تقویت جنسی مردان و زنان و تومورها. برای بیماران دیابتی سودمند است زیرا به ترازمندی سطح قند خون کمک می کند و همین امر باعث بهبود تقویت جنسی می‌شود. دارفلفل همچنین درمان خوبی برای ناهماهنگی نعوظ و گرفتگی عضله ها است.

ماکا:

یا جینسنگ پرویی، قرن ها برای تقویت باروری و میل جنسی بکارگرفته شده است و پژوهش‌ هایی برای حمایت از آن وجود دارد. در یک بررسی در سال ۲۰۰۲، ثابت شد که ماکا میل جنسی را در مردان افزایش می دهد، در حالی که یک پژوهش در سال ۲۰۰۸ نشان داد که این ماده نیز باعث کاهش ناهماهنگی کارکرد جنسی در زنان یائسه می شود. ریشه ماکا در درمان افسردگی، افزایش انرژی بدن، بهبود حافظه، سلامت پروستات و… کاربرد دارد.

کپسول اهورا اکتی لایف

کپسول اهورا اکتی لایف

فلفل سیاه:

فلفل حاوی ماده شیمیایی به نام میریستین است که دارای خاصیت گشادکننده رگ ها و شل کننده عضله ها است – دو خاصیت که از برانگیختگی و مکانیک نعوظ در مردان و همچنین گرفتگی های واژن در زنان حمایت می کند.

آشواگاندا:

به عنوان یک آداپتوژن (همان دوستان سلامت) به کاهش هورمون های استرس و ترازمندی تستوسترون کمک می کند. بسیاری از مردان پس از بکاربردن مکمل آشواگاندا، بهبود نعوظ و افزایش میل جنسی را تجربه می کنند. آداپتوژن ها گیاهان و قارچ هایی هستند که به بدن کمک می کنند تا به استرس، دلهره و خستگی، بهترین پاسخ ممکن را بدهد.

فلاونوئیدها:

دارای اثرهای ضد التهابی سودمندی هستند و از سلول در برابر آسیب اکسیداتیو پاسداری می کنند که می تواند به بیماری بیانجامد. این آنتی اکسیدان های غذایی می توانند از دچار شدن به بیماری های قلبی عروقی، قند خون، سرطان و بیماری های شناختی مانند آلزایمر و زوال عقل نیز جلوگیری کنند. یک بررسی تازه در انگلستان نشان داد که مصرف برخی از غذاها و نوشیدنی های غنی از فلاونوئید با کاهش چشمگیری خطر ناهماهنگی های نعوظ (ED) پیوند دارد و بیشترین فایده آن در مردان کمتر از ۷۰ سال دیده می شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کپسول اهورا اکتی لایف :

تقویت میل و کارکرد جنسی آقایان

افزایش اسپرم و درمان ناهماهنگی های نعوظ

دربردارنده ترکیب‌ ها و عصاره های گیاهی یوهمبین، خارخاسک، دارفلفل، اپیمدیوم، فلفل سیاه، ماکا و آشواگاندا

روش مصرف کپسول اهورا اکتی لایف :

مقدار دوز مصرفی را پزشک تعیین می کند.

در صورتیکه پزشک دوز دیگری تجویز نکرده باشد روش اول:

۳ دانه کپسول‌ روزانه (بعد از هر وعده غذایی ۱ دانه کپسول) مصرف گردد.

روش دوم: ۲ دانه کپسول با هم یک ساعت، پیش از رابطه جنسی مصرف گردد.

کپسول اهورا اکتی لایف

کپسول اهورا اکتی لایف

هشدار مصرف کپسول اهورا اکتی لایف :

چنانچه با مصرف دارو دچار تپش قلب، سرگیجه، سردرد و لرزش شدید، دارو را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

موارد منع مصرف :

کسانی که زیر ۱۸ سال دارند، خانم ها و سالمندان از بکار بردن این دارو خودداری کنند.

کسانی که فشار خون بالا دارند از مصرف این دارو پرهیز نمایند.

عوارض جانبی :

عدم توجه به روش مصرف صحیح دارو و هشدارها می تواند فشار خون را افزایش داده و مشکل های دیگر به همراه بیاورد.

تداخل دارویی :

این فرآورده با دارو‌های ترازمند کننده فشار خون، دیگوگسین و دارو‌های ضد انعقاد خون، دارو‌های ضد پلاکت، داروهای ضد لخته، انسولین و دارو‌های کاهنده قند خون، تداخل دارد.

بهتر است پیش از مصرف این دارو و داروهای دیگر ۲ ساعت فاصله زمانی وجود داشته باشد.

شرایط نگهداری :

دارو را در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد، در جای خشک و خنک و دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات کپسول اهورا اکتی لایف :

عصاره یوهمبین، خارخاسک، دارفلفل، اپیمدیوم، فلفل سیاه، ماکا و آشواگاندا

هر کپسول حاوی ۱/۱ میلی‌گرم توتال فلاونوئید

شرکت اهورا دارو در سال 1382 با هدف تولید داروهای گیاهی، در زرقان فارس تاسیس شد. این شرکت هم اکنون از صادرکنندگان داروهای گیاهی به اشکال قرص، شربت، ژل موضعی و کپسول است و اولین تولید کننده داروهای گیاهی و فرآورده‌های آرایشی بهداشتی در استان فارس محسوب می‌شود. شرکت اهورا دارو با مشارکت شرکت Licogums Canada در زمینه تولید امولسیفایرهای طبیعی اولین تولید کننده در آسیا است.چشم انداز آتی اهورادارو با احیای طب سنتی و تبدیل شدن به یکی از قطب‌های تولید داروهای گیاهی در خاورمیانه قصد دارد تا طب سنتی را به مرحله ظهور دوباره برساند. قیمت پایین و حداقل عوارض جانبی داروهای گیاهی، موجب جلب توجه بسیاری از پزشکان و دانشمندان عصر مدرن شده است. شرکت اهورادارو با سابقه درخشان در امر تولید و عصاره‌گیری گیاهان دارویی طی سال‌ها تحقیق و پژوهش و آزمایشات بالینی، ثبت محصولات در مراکز دارویی را به انجام رسانیده است.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

کپسول

برند

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

30 عدد

گروه

باروری آقایان

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اهورا دارو