اسپری ضد آفتاب کودک سی گل بیبی فرست با اس پی اف ۵۰ ، ۱۵۰ میلی لیتر

Seagull Baby First Sunscreen SPF50 Kids Spray, 150ml

ویژگی‌های اسپری ضد آفتاب سبز صورت و بدن کودکان بیبی فرست با اس پی اف ۵۰ سی گل :

 • حاوی آنتی اکسیدان و خنثی کننده رادیکال‌های آزاد
 • پاسداری از پوست در برابر UVA ، UVB و IR
 • مناسب هر نوع پوستی حتا پوست حساس
 • دارای فرمولاسیون سبک و ایمن
 • حاوی بیولین، سولاول (Solaveil) و ویتامین ای E
 • تقویت کننده سد دفاعی پوست
 • مناسب پوست حساس کودکان
 • مناسب برای بدن و صورت
 • حاوی پری بیوتیک و نرم کننده
 • بدون پابا (PAPA)، گلوتن و الکل
 • ضد آب

۲۷۹.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل بیبی فرست با اس پی اف ۵۰

در این محصول از دسته بندی ضد آفتاب کودکان محصولات مراقبت آفتاب از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست کودکان نیز همانند بزرگسالان در برابر‌ پرتوهای فرابنفش نور خورشید، باید مراقبت شود، و چون پوست و بدن حساس تری دارند، بیشتر این نیاز را می طلبد، زیرا زودتر و ژرف تر آسیب می بیند.

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

جدا از اینکه نور آفتاب پوست را خشک می‌ کند و باعث تیرگی آن می شود. ذکر این نکته ی مهم لازم است که، تنها یکبار آفتاب سوختگی تاول دار در دوران کودکی، احتمال دچار شدن فرد به ملانوم که نوعی سرطان پوست است را در سن های بالاتر، بیش از دو برابر می کند.

پوست بچه ها ظریف و نازک‌تر است و ملانین کمتری فرآوری می‌کند، پرتوهای فرابنفش زیان‌بار (UV) به سلول های ملانین به نام ملانوسیت می رسند و حتا باعث آسیب DNA در پوست می شوند. بنابراین پدر و مادرها و یا سرپرستان کودکان باید به این توجه کنند که آنها وظیفه دارند از پوست کودکشان نگهداری  کنند، آنهم بوسیله فرآورده های ضد آفتاب ویژه ی کودکان.

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل Seagull Baby First Sunscreen SPF50 Kids Spray, حاوی آنتی اکسیدان و پری بیوتیک است که از پوست کودک در برابر پرتوهای فرابنفش نور یا موج های UV و زیان بار خورشید و همچنین رادیکال‌ های آزاد آسیب‌ رسان، محافظت می کند و به پوست نرمی و لطافت می دهد.

ویتامین ای E:

آبرسان و مرطوب کننده است و به عنوان یک آنتی اکسیدان در درجه اول با گونه های ژیرا یا فعال اکسیژن واکنش می دهد. به جز این، ویتامین ای E همچنین می تواند جذب کننده ی نور فرابنفش (UV) باشد. از این رو، نقش مهمی در حفاظت و نگه داری از پوست در برابر نور ایفا می کند و از آسیب رادیکال های آزاد ناشی از پرتوهای فرابنفش به پوست جلوگیری می کند.

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

بیولین:

گونه‌ ای پری بیوتیک برای میکروبیوتای پوست است. که از لحاظ بالینی ثابت شده است که از عود دوباره و پیشگیری بیماری های سخت پوستی ناشی از خشکی پوست کمک می کند.

سولاویل (Solaveil):

مجموعه ای پیشرو در جهان از ماده های ژیرا یا فعال ضد آفتاب معدنی است. این فیلترهای UV استوار بر دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی، یک محافظ فیزیکی بر روی سطح پوست می سازند که نور را جذب، پراکنده می کند و بازتاب می دهد که از رسیدن طول موج های زیان بار خورشید به پوست و آسیب دیدگی جلوگیری می کند.

آلفا گلوکان الیگوساکارید:

از دست دادن آب از لایه بالایی پوست را کاهش می دهد و همچنین رطوبت هوا را برای پوست در دسترس قرار می دهد. پوسته پوسته شدن و ترک خوردگی پوست خشک را کاهش داده که بنابراین پوست را نرم و لطیف می کند.

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

اسپری ضد آفتاب کودک سی گل

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف اسپری ضد آفتاب کودک سی گل :

 • حاوی آنتی اکسیدان و خنثی کننده رادیکال‌های آزاد
 • پاسداری از پوست در برابر UVA ، UVB و IR
 • مناسب هر نوع پوستی حتا پوست حساس
 • دارای فرمولاسیون سبک و ایمن
 • حاوی بیولین، سولاول (Solaveil) و ویتامین ای E
 • تقویت کننده سد دفاعی پوست
 • مناسب پوست حساس کودکان
 • مناسب برای بدن و صورت
 • حاوی پری بیوتیک و نرم کننده
 • بدون پابا (PAPA)، گلوتن و الکل
 • ضد آب

روش مصرف اسپری ضد آفتاب کودک سی گل :

پیش از بهره مندی از اسپری ضد آفتاب سی گل، بطری را به خوبی تکان دهید. ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن کودک در برابر آفتاب، روی پوست اسپری کنید. هرچند ساعت یکبار و همچنین پس از شنا، عرق زیاد، شستشو یا خشک کردن بدن با حوله، ضدآفتاب را تکرار نمایید.

این فرآورده جهت بهره مندی کودکان با هر نوع پوستی مناسب است. حتا کودکانی که دارای پوستی حساس هستند می‌توانند از اسپری سی گل بهره‌مند شوند.

هشدار مصرف اسپری ضد آفتاب کودک سی گل :

مقدار کمی از ضد آفتاب را به پوست درونی بازوی کودک یا پشت لاله گوش مالیده، پس از ۲۴ ساعت در صورت عدم مشاهده هر گونه حساسیت، فرآورده را طبق راهنما بکار ببرید.

در صورت بروز خارش، سوزش یا حساسیت، مصرف لوسیون ضد آفتاب را قطع کنید.

جهت بهره مندی برای کودکان زیر ۶ ماه، با پزشک یا دکتر داروساز مشورت شود.

از تماس با چشم‌ها خودداری شود.

شرایط نگهداری اسپری ضد آفتاب کودک سی گل :

در جای خنک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات اسپری ضد آفتاب کودک سی گل :

آب یونزدا، هوموسالات، تیتانیوم دی اکساید، اولت ۱۰، ایزودست ۶، آلومینیوم استئارات، دی اتیل آمینو هیدروکسی بنزویل هگزیل بنزوات، امولسیفایر، ستئارات ۲، پروتئین هیدرولیزه ابریشم، اینولین، آلفا گلوکان الیگوساکارید، استایرن / آکریلات کوپلیمر، پلی آکریل آمید، سی ۱۳ سی ۱۴ ایزوپارافین، لورت ۷, توکوفریل استات (ویتامین ایE)، نگهدارنده، اسانس.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن 126 گرم
نوع محصول

اسپری

گروه

ضد آفتاب کودکان

حجم

150 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری اسپری دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی

برند