سپیداج

همه محصولات (7590)

شرکت داروسازی سپیداج به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای تهیه و بسته بندی بالک های دارویی (مواد اولیه برای ساخت داروهای ترکیبی) کار خود را از سال 1371 آغاز کرد و در حال حاضر اکثر اقلام بالک دارویی را با مجوز های مربوطه از منابع معتبر جهانی تهیه و بعد از آزمایشات لازم، و با گرفتن پروانه بسته بندی و IRC از اداره کل نظارت بر امور دارو و مواد مخدر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در بسته بندی های مناسب توسط شرکت پخش فردوس در داروخانه های سراسر کشور توزیع می نماید.
علاوه بر مواد اولیه بالک دارویی، سپیداج در چند سال اخیر ظرفیت بالای تولید انواع محلول های موضعی دارویی و انواع نیمه جامدات (کرم، پماد و ژل دارویی ) را ایجاد نموده است. در ادامه برنامه های توسعه، شرکت تاسیسات جداگانه ای جهت تولید انواع قرص و کپسول را در دست ساخت دارد.

این شرکت تمام توان خود را جهت تولید منطبق با استانداردهای GMP سازمان بهداشت جهانی (W.H.O) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور قرار داده و در تمام مراحل تولید و بسته بندی، آزمایش های کنترل کیفی لازم را در آزمایشگاه های کارخانه یا آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت، مطابق رفرانس های دارویی معتبر، نظیر فارماکوپه های USP ، BP ،EP و IP انجام می دهد.

شرکت داروسازی سپیداج فعالیت خود را در زمینه تولید داروهای شیمیایی از سال 1371 آغاز نمود. این شرکت پس از گذشت سال ها رسالت خود را در زمینه تولید داروهای گیاهی تکمیل نموده و با مجموعه ای از محصولات گیاهی موثر و کارآمد در زمینه های مختلف پا به دنیایی گذاشته که دست طبیعت سهم عمده ای در ساخت و شکل گیری آن دارد. در این زمینه با بهره گیری از فرمولاسیون های خاص و ویژه شرکت های معتبر خارجی سعی نموده موثر ترین فرمولاسیون ها را در اختیار جامعه قرار دهد. اسانس ها، روغن ها و عصاره های گیاهی و سایر ترکیبات اولیه فعال در هر دارو از منابع معتبر و با کیفیت های ویژه تهیه گردیده تا بیشترین کارآیی را در کنار فرمولاسیون مطلوب و بسته بندی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.