اچ ال

اچ ال یک برند تخصصی در زمینه مراقبت از پوست و مو است که در سال 1984 تاسیس شد. این برند با تولید محصولات حرفه‌ای برای مراقبت از پوست و مو به سرعت جای خود را در میان متخصصان زیبایی برای استفاده در کلینک‌های پوست و مو باز کرد. دانش گسترده، تجربه حرفه‌ای و عملی اساس ساخت محصولات اچ ال است. امروزه HL یک نام تجاری حرفه‌ای برجسته در سراسر جهان است که با هدف توسعه محصولات قوی بر اساس مواد فعال طبیعی و کاربردی،محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می‌رساند.

کمپانی اچ ال امروز از فناوری جدیدی به نام POWERCELL برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند و از این طریق روشی نوین برای مراقبت از پوست و مو ایجاد کرده است. این فناوری جدید مراقبت از پوست و مو را در مرحله جدید قرار داده است. به طوری که با استفاده از محصولات اچ ال می‌توان به آسانی پوستی جوان، شفاف و زیبا و موهایی سالم و پرپشت داشت. محصولات اچ ال طیف وسیعی از انواع کرم‌ها و شامپوها را برای مراقبت از پوست و مو در برمی‌گیرد.

محصولات اچ ال تنوع زیادی دارند و برای درمان انواع مشکلات مربوط به پوست و مو بهترین انتخاب هستند. این محصولات با بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند و فاقد ترکیبات مضری مثل سولفات، پارابن و فلزهای سنگین هستند. به همین دلیل نیز همه افراد با هر نوع پوستی می‌توانند از مزایا و ویژگی‌های این محصولات بهره‌مند شوند.

همه محصولات (7465)

در حال نمایش 4 نتیجه

سرم لیفت صورت اچ ال 30 میلی لیتر

قیمت اصلی 781.000 تومان بود.قیمت فعلی 663.850 تومان است.

کرم روشن کننده اچ ال حاوی ویتامین سی 30 میلی لیتر

قیمت اصلی 563.000 تومان بود.قیمت فعلی 478.550 تومان است.

کرم ویتامین سی اچ ال 30 میل

قیمت اصلی 856.000 تومان بود.قیمت فعلی 727.600 تومان است.