برند کامفورت زون از کمپانی داوینِس (Davines) واقع در پارما (ایتالیا) در سال 1996 منشا گرفته است. بنیانگذار این کمپانی family-based، دکتر David Bollati، داروساز، شیمیدان و کازمتولوژیست مبتکر می باشد،که برای طراحی محصولات این برند از متخصصین در رشته های مختلف از جمله پوست، تغذیه، روان شناسی، قلب و…بهره برده است.
برند کامفورت زون در سالن های اسِپا (SPA beauty salons) وبحث ماساژ درمانی جایگاهی ویژه در بسیاری از کشورها پیدا کرده است و در سرتا سر دنیا سالن هایی با انواع ماساژ و خدمات انحصاری کامفورت زون دارد. در واقع هدف این برند ترویج شیوه زندگی سالم (Healthy lifestyle) به همراه آرامش روح و روان، با بهره گیری از فرمولاسیون های دانش بنیان برای بهبود وضعیت پوست، روح و جسم است. کلیه فرمولاسیون های دانش بنیان این برند، فاقد مواد نگهدارنده (پارابن)، روغن های معدنی، رنگ های مصنوعی، سیلیکون، سولفات و الکل بوده و در تهیه آن ها از اسانس ها و عصاره های گیاهی و تکنولوژی های روز دنیا (پپتیدها، حاملهای افزایش دهنده جذب مواد موثر مانند سیکلودکسترین و…) استفاده شده است.
علامت اختصاری دربرند [comfort zone] بيان گر يک فاصله ابريشمی بين شما و زندگی پراسترس روزمره و دعوتی برای رسيدن به آرامش و تمدد اعصاب (meditation) است. در حقیقت پيشنهادی برای يک مراقبت حرفه ای و دوست داشتنی از پوست و روح شما که هدف از پيشنهاد هر محصول، به ارمغان آوردن مراقبت همراه با لذت است.

نمایش یک نتیجه