بورلی هیلز

برند Beverly Hills POLO Club در سال 1982 در دنیای مد، فشن و لوازم شخصی لوکس در سطح بین المللی پا به عرصه جهانی گذاشت. لوگوی اسب و سوارکار این برند، ظرافت، زیبایی و آرامش سبک زندگی کالیفرنیای جنوبی را به تصویر می‌کشد و همزمان با آن تصویری از یک مسابقه چوگان، همراه با قدرت و نفوذ فردی را نیز به نمایش میگذارد.

با وجود اینکه این برند در بازار نسبتا نوظهور و جوان است اما در مدت زمان کوتاهی توانست تحسین و ستایش اکثر مصرف کنندگان خود را برانگیخته و از همین رو در سال 2015 در نمایشگاه مرکز تجارت جهانی در میان پنج برند اول مد در زمینه کفش و لباس قرار گرفت و همچنین این برند در سال 2016 در زمره چهار برند اول عطریات نوظهور بازار توسط موسسه RLI لندن (انتشارات بین المللی صنعت پرفیوم) معرفی شد.

Beverly Hills Club تداعی‌گر فرهنگ تجملات و موفقیت فردی است. چوگان از دیر باز به عنوان یک ورزش و بازی اشرافی شناخته شده است. اعضای کلوب افرادی هستند با اعتماد به نفس و شخصیتی برجسته که در یک کلوب ورزشی با قدرتی مضاعف و احساساتی لطیف گرد هم آمده‌اند. آنها سبک زندگی لوکس، صمیمی، اجتماعی و منحصر بفرد خود را دارند.

با توجه به موفقیت چشمگیر این برند در حوزه مد و فشن Beverly Hills POLO Club توانسته است نیازهای افراد به ویژه در گروه عطریات و مراقبت‌های فردی را با هدف ارائه یک محصول لوکس و با قیمتی مناسب تأمین نماید و همین رویکرد منجر به تولد گروه دئودورانت و عطریات اسپورت با نام 1982 گردیده است. امروزه این برند در زمینه های مختلفی نظیر: پوشاک، ساعت، کفش، عینک آفتابی و لوازم شخصی در بیش از 100 کشور و 1000 بوتیک فعالیت می کند.
ویژگی‌های اسپری‌های دئودورانت زنانه و مردانه برند بورلی هیلز پولو:
دارای رایحه خوش (رایحه‌های متفاوت و مناسب هر سلیقه)
جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع عرق
دوام و ماندگاری بالا
مناسب آقایان و خانم‌ها

همه محصولات (7316)

در حال نمایش 3 نتیجه