قرص بیرهف پلاس یوروویتال 60 عدد

Eurhovital Bierhefe Plus 60 Tablets

ویژگی‌های قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال:

  • تقویت پوست، مو و ناخن
  • حاوی مخمر آبجو، ویتامین‌های گروه ب B و روی
  • افزایش سطح انرژی‌
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • بازسازی پوست و پیشگیری از ریزش موها
  • کمک به حفظ سلامت دستگاه گوارش

تاریخ انقضا: 2025/01/30

۲۹۷.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

در این محصول از دسته بندی مخمر از دسته مکمل های غذایی سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال، دربردارنده‌ی مخمر آب‌جو می‌باشد و همچنین در ویتامین‌های گروه ب B و برآیند آن سوخت‌و‌ساز بدن و کمک به حفظ سلامت پوست و مو و ناخن کاربرد دارد.

زیبایی طبیعی انسان وابسته به تامین مقادیر کافی مواد مغذی در بدن می‌باشد که چنانچه بدن با کمبود هر کدام از این مواد روبرو شود، بی‌شک در سلامت‌ کلی وی و به صورت خیلی جزیی‌تر بخواهیم نگاه کنیم در بدست انرژی کافی و سلامت پوست، مو و ناخن‌ها اثر منفی خواهد گذاشت.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال 60 عددی Eurho Vital Bierhefe Plus 60 Tablets، مکمل تغذیه‌ای و حاوی ویتامین‌های گروه ب، روی و ۶۵۰ میلی‌گرم مخمر آب‌جو می‌باشد که دارای فرمولی هدفمند و مناسب از مقادیر کافی روی و بیوتین در حفظ شادابی و شفافیت پوست و درخشندگی موها موثر می‌باشد.

ویتامین‌های B6 ، B5، B2 و B12 موجود در قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال، همچنین در متابولیسم طبیعی انرژی و کاهش ضعف و خستگی موثر می‌باشند. مخمر آب‌جو موجود در قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال، به طور طبیعی حاوی اسیدهای آمینه و ویتامین‌های گروه ب B می‌باشد.

قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال، به لطف مخمر آب‌جو، ویتامین‌های گروه ب B و روی، در تقویت پوست، مو و ناخن، افزایش سطح انرژی‌، تقویت سیستم ایمنی بدن، بازسازی پوست و پیشگیری از ریزش موها و کمک به حفظ سلامت دستگاه گوارش مفید و اثربخش خواهد بود‌‌.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

اثربخشی مخمر آبجو در قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال:

مخمر آب‌جو ترکیبی طبیعی است که چندین سال است به عنوان مکمل غذایی در جهت فراهم کردن مواد مغذی مورد نیاز افراد به منظور حفظ سلامت پوست، مو و ناخن‌ها و همچنین تقویت سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش مورد مصرف‌ دارد.

مخمر آب‌جو سرشار از ویتامین‌های گروه ب B، پروتئین و مواد معدنی کروم و سلنیوم است که در افزایش سطح انرژی بدن و برآیند آن کمک به سلامت پوست موثر است. و به لطف‌ مواد مغذی و طبیعی که مخمر آب‌جو دارد، به تقویت مو کمک می‌کند و در پیشگیری از ریزش آن‌ها اثرگذار است. مخمر آب‌جو همچنین بعنوان یک پروبیوتیک به شمار می‌رود و در حفظ کارکرد صحیح دستگاه گوارش موثر است.

مخمر آب‌جو باعث‌ بهبود در کارکرد سیستم ایمنی بدن می‌شود و در کاهش مدت و شدت ابتلا به بیماری‌ها کارایی دارد و همچنین برای همه‌ی گروه‌هایی که با کمبود مواد مغذی روبرو هستند مانند؛ گیاه‌خواران مناسب می‌باشد.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

اثربخشی زینک (روی) در قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال:

روی عنصر و ماده‌ای معدنی است که در فرایند بازسازی و تقویت پوست، مو و ناخن نقش مهمی را بازی می‌کند. زینک دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی است که به درمان التهاب و زخم‌های پوستی کمک می‌کند و در شادابی، صافی و زیبایی پوست موثر است. چنانچه بدن با کمبود روی روبرو شود، یکی از نشانه‌های این کمبود می‌تواند ریزش موها باشد. همچنین روی به استحکام ناخن‌ها کمک می‌کند و کمبود آن می‌تواند باعث‌ قاشقی شدن ناخن‌ها شود. زینک همچنین در پیشگیری از بروز بیماری‌های عفونی اثرگذار است.

اثربخشی ویتامین‌های گروه ب B در قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال:

ویتامین‌های گروه ب B در بهبود و در اصل نگهداری صحیح سوخت‌و‌ساز کربوهیدرات‌ها، پروتئین‌ها و چربی و افزایش  و تولید انرژی نقش بسیار مهمی دارند. به گونه‌ای که کمبود ویتامین ب می‌تواند باعث کاهش انرژی، بروز ضعف و خستگی و حتی کم‌خونی شود، زیرا این گروه از ویتامین‌ها باعث ساخت گلبول‌های قرمز خون می‌شوند و به افزایش‌ انرژی سلولی و اکسیژن‌رسانی کمک می‌کنند و به بویژه بیوتین در سلامت پوست، مو و ناخن و پیشگیری از ریزش موها کاربرد دارند. قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال، حاوی گرم ۵۰۰ میکروگرم بیوتین یا ویتامین ب۷ B7 است. قرص بیرهف پلاس مخمرآبجو یوروویتال، تحت لیسانس شرکت Euro OTC Pharma GmbH آلمان می‌باشد‌.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

قرص بیرهف پلاس یوروویتال

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قرص بیرهف پلاس یوروویتال :

کمک به حفظ سلامت پوست و مو و ناخن. کمک به تامین ویتامین‌های گروه ب B.

روش مصرف قرص بیرهف پلاس یوروویتال :

بزرگسالان روزانه یک عدد قرص با آب کافی، ترجیحاً همراه غذا میل شود.

هشدار مصرف قرص بیرهف پلاس یوروویتال :

از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری گردد‌.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این فرآورده مکمل تغذیه‌ای است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

شرایط نگهداری:

در دمای پایین تر از ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد، در محیط خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص بیرهف پلاس یوروویتال :

مواد تشکیل دهنده‌ی مخمر آبجو (حاوی گلوتن از گندم و جو)، میکروکریستالین سلولز، مونو و دی گلیسیرید اسید چرب، نمک‌های اسید چرب منیزیم، زینک سیترات، اسید پانتوتنیک (دی پانتوتنات کلسیم)، ویتامین B6 (پیریدوکسین هیدروکلراید)، ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، دی بیوتین و ویتامین B12 (سيانوكوبالامين).

                                                         جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
مخمر آب‌جو۶۵۰ میلی‌گرم**
بیوتین۵۰۰ میکروگرم**
ویتامین ب۶۲ میلی‌گرم**
ویتامین ب۲۱/۴ میلی‌گرم**
ویتامین ب۱۲۲/۵ میکروگرم**
اسید پانتوتنیک (ویتامین ب۵)۶ میلی‌گرم**
روی۵ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت دارویی Euro OTC (تاسیس سال 1993 ) یک تولیدکننده مهم دارویی در صنعت آلمان می باشد. این شرکت با استفاده از فرمولاسیون قوی و عصاره های طبیعی اقدام به تولید داروهای مکمل و تقویتی کرده است. این شرکت با نام "یوروویتال" (Eurho Vital) و "ساخت آلمان" شناخته شده است.

ویژگیهای محصول

وزن 111 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

مخمر

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

60 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

هگمتان داروی غرب

تحت لیسانس

آلمان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص بیرهف پلاس یوروویتال 60 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *