پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش

Declare Fresh BodyCare Set

ویژگی‌های پک مراقبت بدن دکلره مدل فِرِش :

  • دربردارنده ی (دئودورانت، لوسیون و ژل حمام) جهت مراقبت و شادابی پوست
  • مناسب پوست های حساس و بدون تحریک (سوزش، خارش و التهاب)
  • حاوی ترکیب ها و عصاره های گیاهی
  • رول ۲۴ ساعته ملایم؛ بدون الکل، پارابن، رنگ، آلومینیوم و عطر، ضد عرق، بدون ردی روی لباس، مناسب بهره مندی پس از اصلاح
  • لوسیون بدن؛ بهبود خاصیت کشسانی پوست، آبرسانی و لطافت بخش، طراوت دهنده و جوان کننده پوست
  • ژل حمام؛ تمیز کننده ملایم بدون حس خشکی پوست، ایجاد حس طراوت و شادابی


۵۱۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند دکلره شناسه محصول: 202135 دسته: ,
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش

در این محصول از محصولات مراقبت بدن و حمام از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شاید برای بیشتر مردم، پیش بیاید که پس از حمام رفتن یا تمیز کردن، پوست بدن و صورتشان دچار خشکی شود و سفیدک هایی بویژه روی گونه ها و دور لب و دست ها تا بازو نمایان شود.

در بیشتر موردها و عامل های استرس زا و یا پوست هایی که چربی کمتری دارند با یک شوینده ی قلیایی مانند صابون، همان چربی کم را نیز از دست می دهند و یا برخی پوست حساسی دارند و بدلیل ناسازگار بودن آن شوینده با پوستشان، خشکی، خارش و یا حتا التهاب ها بوجود آمده و یا بدتر می شود. این نوع پوست ها حساس تر هستند و آنها را نمی توان با صابون تمیز کرد و شست, و بهتر است از فن‌آوری روز بهره برد تا پوست آسیب کمتری را متحمل شود، چون قرار است از پوست مراقبت شود و حس طراوت و تازگی کرد، نه آنکه حس سنگینی آزار دهنده ای همراه با خارش و… داشت.

پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش  Declare Fresh BodyCare Set, حاوی سه فرآورده در یک بسته بندی که شامل؛ (دئودورانت، لوسیون و ژل حمام) است، که بعنوان یک پک مراقبتی از پوست کار می‌ کند و حاوی ترکیب ها و عصاره های گیاهی است و می تواند طراوت بخش پوست های حساس باشد.

پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش

پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش

دئودورانت ۲۴ ساعته موجود در این بسته بندی که به صورت رول و ضد آب است، بدون الکل، پارابن، رنگ و نمک های آلومینیوم است، که هیچ اثری روی لباس باقی نمی گذارد و پوست را تحریک‌ و دچار خشکی، خارش و سوزش نمی کند و حتا می توان آن را پس از اصلاح بکار برد و تمام روز حس طراوت را بهمراه داشت.

دومین فرآورد در پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش ، لوسیون بدن است که حاوی عصاره های گیاهی است و با آب‌رسانی، حس ابریشمی و نرمی به پوست می دهد و خاصیت کشسانی پوست را بهبود می بخشد که جوان کننده ی پوست خواهد بود.

و میتوان آن را پس از ژل حمام، بدون ایجاد حس سنگینی روی پوست، بهمراه تازگی و طراوت بهره برد. روغن ماکادمیا حاوی ویتامین سی، ویتامین دی، ویتامین ب۱۳، ویتامین ب۶ و غنی از آنتی اکسیدان است که به تغذیه و بازسازی زخم‌ها و آسیب های پوستی یا کاهش نشانه های آنها کمک می‌ کند. یک مرطوب‌ کننده عالی است و در کاهش خارش و التهاب پوستی اثرگذار بوده که همچنین از چین و چروک ها جلوگیری کرده و جوانسازی پوست را در کارنامه ی خود دارد.

سومین فرآورده در پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش یعنی ژل حمام، از این بسته بندی که ساخت دکلره Declare کشور سوییس است، به آرامی پوست را تمیز کرده آنهم بدون ایجاد خشکی که لطافت و تازگی را برای پوست به ارمغان می آورد. این بسته بندی را میتوان بعنوان هدیه و یا در سفر بهمراه داشت. این بسته بندی شامل؛

۱. دئودورانت دکلره فِرِش ۵۰ میلی لیتر

۲. لوسیون دکلره فِرِش ۱۵۰ میلی لیتر

۳. ژل حمام دکلره فِرِش ۲۵۰ میلی لیتر، است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش :

دربردارنده ی (دئودورانت، لوسیون و ژل حمام) جهت مراقبت و شادابی پوست

مناسب پوست های حساس و بدون تحریک (سوزش، خارش و التهاب)

حاوی ترکیب ها و عصاره های گیاهی

رول ۲۴ ساعته ملایم؛ بدون الکل، پارابن، رنگ، آلومینیوم و عطر، ضد عرق، بدون ردی روی لباس، مناسب بهره مندی پس از اصلاح

لوسیون بدن؛ بهبود خاصیت کشسانی پوست، آبرسانی و لطافت بخش، طراوت دهنده و جوان کننده پوست

ژل حمام؛ تمیز کننده ملایم بدون حس خشکی پوست، ایجاد حس طراوت و شادابی

پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش

پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش

روش مصرف پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش :

۱. «دئودورانت ۲۴ ساعته»:

روی پوست تمیز و خشک بکاربرده شود.

۲. «لوسیون»:

می توانید هر روز بعد از حمام یا پاک و تمیز کردن پوست بدن، با حرکت های دورانی ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

۳. «ژل حمام»:

روش اول _ ژل را روی پوست صورت و بدن نمدار مالیده و ماساژ دهید تا کف کند، سپس آبکشی کنید.

روش دوم _ مقداری از ژل حمام را کف دست خور بریزید و روی بدن که از پیش نمدار نموده اید، پخش کنید تا کف کند و سپس بدن را آب بکشید.

روش سوم _ مقداری از ژل حمام را روی لیف شامپو بدن که نمدار کرده آید ریخته و سپس به آرامی همراه با کف بدست آمده روی بدن بمالید و سپس بدن را با آب ولرم بشویید.

شرایط نگهداری پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات پک مراقبت بدن دکلره مدل فرش:

۱. «دئودورانت فِرِش»:

آب، بوتیلن گلایکول، پی ای جی۴۰ روغن کرچک هیدروژنه،‌ تریدست۹, ۲-متیل ۵سیکلوهگزیل پنتانول، دکیلن گلیکول، پلی آکریلات کراس پلیمر۶, گلوتامات تتراسدیم، دی استات، پروپیلن گلیکول، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، عطر، فنوکسی اتانول.

۲. لوسیون فِرِش»:

آب, کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ایزواستئاریل- ایزواستئارات، پروپیلن گلیکول، بوتیلن گلیکول، روغن ماکادمیا، گلیسرین، ستئارات الکل،  دایمتیکون، استئارات ۲۱, اسانس، صمغ زانتان، آلانتوئین، سیکلوپنتاسیلوکسان، گلیسریل استئارات، سیکلوهگزاسیلوکسان، گلیسیریل کاپریلات، پلی ایزوبوتن، سدیم آکریلات/ سدیم آآکریلویل دی متیل تورات کوپلیمر،  کاپریلیل/کاپریک گلوکزاید، اولئات سوربیتان، لسیتین، آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، تتراسدیم گلوتامات دی استات، کاپریل هیدروکسامیک اسید، کاپریلیل گلایکول، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، فنوکسی اتانول.

۳. «ژل حمام فِرِش»:

آب، سدیم لورت سولفات، کوکوآمیدو پروپیل بتائین، اسانس، توکوفرول،  کوکوگلوکزاید، گلیسریل اولئات، کلراید سدیم، تتراسدیم گلوتامات دی استات، گلیسریدهای سیترات هیدروژنه نخل، اسید سیتریک، اسید لاکتیک، سدیم هیدروکسید سدیم بنزوات.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

  • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
  • انجام تست های درماتولژیک
  • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
  • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 567 گرم
نوع محصول

پک

برند

گروه

بهداشت و مراقبت بدن

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics