کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال آی، ۱۵ میلی لیتر

Declare Age Control Age Essential Eye Cream, 15ml

ویژگی‌های کرم دور چشم دکلره مدل ایج اسنشیال :

  • فراهم‌آوری و مراقبت و هر آنچه برای زیبایی‌ پوست دور چشم نیاز است
  • کاهش خط های و چین و چروک، سایه های تیره و پف دور چشم
  • آب‌رسانی و تغذیه قوی پوست دور چشم
  • بازسازی پوست آسیب دیده پیرامون چشم
  • کمک به صافی، روشنی و شادابی پوست دور چشم
  • حاوی ترکیب اس آر سی SRC جهت کاهش حساسیت و التهاب و مراقبت از سلول ها
  • حاوی پالمیتول تری پپتید-۳۸ (پپتید ضد پیری)
  • کاهش خارش و قرمزی پوست حساس
  • حاوی عصاره گل صد تومانی، عصاره از لوپین سفید، پپتید بسیار سودمند، روغن با ارزش کاملیا، اسید هیالورونیک (زنجیره های بلند و کوتاه HA)، پنتاویتین، بیوفیتکس، ابریشم، ویتامین E، روغن آجیل ماکادمیا، کره شی و ستیول نرم.
  • مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس

۱.۰۲۱.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند دکلره شناسه محصول: 208970 دسته: , , , برچسب:
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.
توضیحات

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال آی

در این محصول از دسته بندی محصولات دور چشم از دسته مراقبت پوست صورت و بدن سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

نخستین نشانه های پیری پوست در صورت و دور چشم ها نمایان می شود، چون این بخش صورت از دیگر بخش ها نازک تر است. چروک های پنجه کلاغی، سیاهی و پف چشم دور چشم‌، همه نشانه ای از خشکی پوست هستند که با کاهش فرآوری کلاژن و رطوبت رسانی کافی به پوست و افزایش سن در پیوند هستند. این آسیب ها از زیبایی چهره نیز می کاهد و بناچار برای رفع آنها برخی تن به ماده های چهره‌پردازی یا گریم می دهند که تنها چند ساعت دوام دارد. پیش از هر چیز انسان باید خود از پوستش لذت ببرد و برای این هدف می بایست به پوست خود رسیدگی کرد.

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال Declare Age Control Age Essential Eye Cream, حاوی عصاره های گیاهی و ترکیب های بسیار و ارزشمند و کمیاب مانند عصاره گل صد تومانی، عصاره از لوپین سفید، پپتید بسیار سودمند، روغن با ارزش کاملیا، اسید هیالورونیک (زنجیره های بلند و کوتاه HA)، پنتاویتین، بیوفیتکس، ابریشم، ویتامین E، روغن آجیل ماکادمیا، کره شی و ستیول نرم است.

که هر آنچه نیاز پوست دور چشم در رفع تیرگی، پف و چروک است را فراهم می کند و با آبرسانی قوی در کاهش خط های و چین و چروک، سایه های تیره و پف دور چشم اثرگذار خواهد بود. با تغذیه قوی پوست دور چشم کمک به صافی، روشنی و شادابی پوست دور چشم کرده و حاوی ترکیب اس آر سی SRC جهت کاهش حساسیت و التهاب و مراقبت از همه ی سلول های پوست است. این فراورده حاوی پالمیتول تری پپتید-۳۸ (پپتید ضد پیری) بوده و مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس خواهد بود.

روغن ماکادمیا در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

به بازسازی زخم ها و آسیب های پوستی و نشانه های کاهش یافته کشسانی پوست کمک می کند. روغن ماکادمیا پوست را تغذیه می‌کند و در مرطوب‌کنندگی عالی است. روغن ماکادمیا به کاهش خارش و راش کمک می کند و از چین و چروک های زودرس جلوگیری می کرده که این بدلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی اش است.

عصاره گل همیشه بهار در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

بیشتر به عنوان یک درمان مکمل یا جایگزین بکارگرفته می شود. عصاره گل همیشه بهار دارای خاصیت ضد قارچی، ضد التهابی و ضد باکتریایی است که آن را در بهبود زخم ها، تسکین اگزما و آرامبخشی جوش ها سودمند می‌ کند.

روغن کاملیا با ارزش در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال:

در باغ چینی و ژاپنی، کاملیا بیشتر به عنوان یک درختچه زینتی یافت می شود و بخشی سنتی در آیین چای است که نماد دوستی و هماهنگی است. اگر برگ‌های قرمزش را از دست بدهد، جوی خون گویا راه افتاده است. در سده ی شانزدهم اولین گیاهان بوسیله ی ملوانان به اروپا آورده شد. با این وجود، آنها برای اولین بار در سال ۱۷۳۹ در اسکس ذکر می شوند. به سرعت، کاملیا در خانه های اشرافی اروپایی رایج شد و در بیش از ۱۱۰۰ گونه کشت شد.

در قرن نوزدهم، کاملیا ویژه ی فرهنگ اشرافی و طبقه بالا بود و اولین یادبود خود را از راه رمان “بانوی کاملیا” از الکساندر دوما دریافت کرد. که بعدها این نوشته به الگوی یکی از محبوب ترین اپراها “La Traviata” بدل شده است. روغنی که از دانه های گیاه کاملیا گرفته می شود، نه تنها ویسکوزیته بالایی دارد، بلکه اثر ضد حساسیت نیز دارد. از پوست نرم و مخملی مراقبت می کند و آن را صاف و لطیف نگه می دارد.

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

عصاره گل صد تومانی در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

گل صد تومانی نمادگرایی گسترده ای در تاریخ دارد، زیرا حتا در زمان های قدیم گفته می شد که دارای قدرت های ویژه ای است که حتا مردگان را زنده می کند. او همیشه نماد ثروت، نجات و زیبایی بود! این را می توان در نقاشی های محلی سده های میانی و همچنین در سندهای چینی یافت که از آن برای نمادی از مهربانی بودا بکار می بردند.

نام گیاهی خود را Paeonia از لینائوس در سال ۱۷۳۵ دریافت کرد که آن را از کلمه یونانی “paionia” که کوتاه شده ی Paian، پزشک خدایان است گرفته شده است. طبق افسانه ای، او با کمک این گیاه ظریف، پلوتون زخمی، خدای دنیای مردگان را که بوسیله ی هراکلس در جنگ برای پیلوس زخمی شده بود، شفا داد.

گل صد تومانی همچنین نقش مهمی در هنرهای شفابخش خاور دور ایفا می کند، جایی که هنوز هم تا به امروز به طور گسترده برای فرآوری مودان پی، دارویی برای کبد، قلب و کلیه ها کشت می شود. در این کشور از آن به عنوان دارویی برای نقرس و بیماری های زنان بهره برداری می شد. گل صد تومانی در ابزار و ماده های آرایشی برای دستیابی و حفظ نمای ظریف و یکنواخت، به حداقل رساندن لکه های پیری و کاهش قرمزی بکارگرفته می شود.

به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی که دارد، توان این را دارد که، فرآوری رادیکال های آزاد ناشی از اثرهای پیرامونی و تنباکو را تا حد زیادی کاهش دهد.

عصاره لوپین سفید در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

لوپین سفید از خانواده بُنشَن ها یا حبوبات است و بومی بخش باختری مدیترانه است. بلندای آن به ۲۰ تا ۱۰۰ سانتی متر می رسد و از ژوئن تا سپتامبر گل می دهد. از دانه های خشک و آسیاب شده آنها در گستره ی کشت سنتی برای افزودن به آرد نان بهره‌گرفته می شود، خیس شده و پخته شده آنها به عنوان یک غذای لذیذ در بازارها و بارها فروخته می شود.

قدمت کشت لوپین به یونان باستان برمی گردد. از آنجا به کشورهای همسایه برده شد. عصاره به دست آمده از لوپین سفید کیفیت لایه شاخی پوست را بهبود می بخشد و سیستم بازسازی طبیعی پوست را به طور کلی تقویت می کند. از دست دادن آب اپیدرمی پوست در دراز مدت کاهش می یابد و کارکرد سد پوستی بازسازی می شود.

بیوفیتکس Biophytex در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال:

یک مجموعه گیاهی تسکین دهنده غنی از ساپونوزیدها و فلاونوئیدها است. اثر آرامش بخش آن می تواند به کاهش ظاهر کوپروز و پف چشم کمک کند و رنگی سالم و یکنواخت به پوست حساس و واکنش پذیر بدهد.

پنتاویتین در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

(که با نام ساکارید ایزومرات شناخته می شود) یک قهرمان هیدراتاسیون گیاهی است. این یک آبرسان قوی است که آبرسانی فوری را تا ۷۲ ساعت فراهم می کند.

ستیول Cetiol CC کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

یک نرم کننده ابداعی، سریع پخش و خشک می‌ شود که توانایی آن در حل کردن فیلترهای کریستالی UV و پخش رنگدانه ها است و بکارگیری از آن در فرآورده های مراقبتی از آفتاب را مناسب می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

موارد مصرف کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

فراهم‌آوری و مراقبت و هر آنچه برای زیبایی‌ پوست دور چشم نیاز است

کاهش خط های و چین و چروک، سایه های تیره و پف دور چشم

آب‌رسانی و تغذیه قوی پوست دور چشم

بازسازی پوست آسیب دیده پیرامون چشم

کمک به صافی، روشنی و شادابی پوست دور چشم

حاوی ترکیب اس آر سی SRC جهت کاهش حساسیت و التهاب و مراقبت از سلول ها

حاوی پالمیتول تری پپتید-۳۸ (پپتید ضد پیری)

کاهش خارش و قرمزی پوست حساس

حاوی عصاره گل صد تومانی، عصاره از لوپین سفید، پپتید بسیار سودمند، روغن با ارزش کاملیا، اسید هیالورونیک (زنجیره های بلند و کوتاه HA)، پنتاویتین، بیوفیتکس، ابریشم، ویتامین E، روغن آجیل ماکادمیا، کره شی و ستیول نرم.

مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس

روش مصرف کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

کرم دور چشم AGE ESSENTIAL را بعد از پاکسازی پوست، صبح و عصر و در حالت ایده آل بعد از آماده سازی آن با فراوده ی AGE ESSENTIAL ESSENCE به اندازه ی چند قطره کف انگشتان دست ذوب کنید و روی پوست دور چشم خود بمالید.

نکته اضافی: هر از گاهی از کرم دور چشم به عنوان یک ماسک فشرده بهره بگیرید و یک لایه ی ضخیم پیرامون چشم بمالید. دو پد پنبه ای را با AGE ESSENTIAL ESSENCE آغشته کنید و روی چشمان بسته خود قرار دهید. پس از حدود ۱۰ دقیقه استراحت، پدها را بردارید و به آرامی با کرم باقیمانده ماساژ دهید.

شرایط نگهداری کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

آب، بوتیلن گلایکول، گلیسرین، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ایزو استئاریل ایزو استئارات، روغن آجیل ماکادمیا، متیل گلوکز سسکوئیستئارات،

پروپیل هپتیل کاپریلات، ستئاریل الکل، ستیل الکل، اسکوئالان توکوفرول استات، شی باتر، گلیسریدهای هیدروژنه نارگیل، ساکارید ایزومرات، روغن دانه کاملیا، عصاره ریشه گل صد تومانی، پروتئین هیدرولیز شده لوپین یا باقلای مصری، عصاره ریشه کوله خاس (روسکوس آکولئاتوس), عصاره برگ آب قاشقی،

عصاره هیدرولیز شده تخم کتان، پروتئین هیدرولیز شده مخمر، عصاره گل همیشه بهار، پالمیتویل تری پپتید-۳۸، روغن گیاهی هیدروژنه، پانتنول، لوولینیک اسید، هیالورونیک اسید، پودر ابریشم، اسین، اکتوئین، سدیم لوولینات،

آمونیوم گلیسیریزاسیون، لسیتین، آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، استیارات۲۱، تتراسدیم گلوتامات دی پالمیتات، هیدروکسی پروپیل سیکلودکسترین، بی اچ تی، اسانس، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، فنوکسی اتانول، سدیم بنزوات، سی آی ۱۹۱۴۰ (رنگ زرد ۵), سی آی ۱۵۹۸۵ (رنگ زرد ۶).

توضیحات تکمیلی
وزن 105 گرم
نوع محصول

کرم

برند
گروه

دور چشم

حجم

15 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای شیشه ای

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics

توضیحات

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال آی

در این محصول از دسته بندی محصولات دور چشم از دسته مراقبت پوست صورت و بدن سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

نخستین نشانه های پیری پوست در صورت و دور چشم ها نمایان می شود، چون این بخش صورت از دیگر بخش ها نازک تر است. چروک های پنجه کلاغی، سیاهی و پف چشم دور چشم‌، همه نشانه ای از خشکی پوست هستند که با کاهش فرآوری کلاژن و رطوبت رسانی کافی به پوست و افزایش سن در پیوند هستند. این آسیب ها از زیبایی چهره نیز می کاهد و بناچار برای رفع آنها برخی تن به ماده های چهره‌پردازی یا گریم می دهند که تنها چند ساعت دوام دارد. پیش از هر چیز انسان باید خود از پوستش لذت ببرد و برای این هدف می بایست به پوست خود رسیدگی کرد.

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال Declare Age Control Age Essential Eye Cream, حاوی عصاره های گیاهی و ترکیب های بسیار و ارزشمند و کمیاب مانند عصاره گل صد تومانی، عصاره از لوپین سفید، پپتید بسیار سودمند، روغن با ارزش کاملیا، اسید هیالورونیک (زنجیره های بلند و کوتاه HA)، پنتاویتین، بیوفیتکس، ابریشم، ویتامین E، روغن آجیل ماکادمیا، کره شی و ستیول نرم است.

که هر آنچه نیاز پوست دور چشم در رفع تیرگی، پف و چروک است را فراهم می کند و با آبرسانی قوی در کاهش خط های و چین و چروک، سایه های تیره و پف دور چشم اثرگذار خواهد بود. با تغذیه قوی پوست دور چشم کمک به صافی، روشنی و شادابی پوست دور چشم کرده و حاوی ترکیب اس آر سی SRC جهت کاهش حساسیت و التهاب و مراقبت از همه ی سلول های پوست است. این فراورده حاوی پالمیتول تری پپتید-۳۸ (پپتید ضد پیری) بوده و مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس خواهد بود.

روغن ماکادمیا در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

به بازسازی زخم ها و آسیب های پوستی و نشانه های کاهش یافته کشسانی پوست کمک می کند. روغن ماکادمیا پوست را تغذیه می‌کند و در مرطوب‌کنندگی عالی است. روغن ماکادمیا به کاهش خارش و راش کمک می کند و از چین و چروک های زودرس جلوگیری می کرده که این بدلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی اش است.

عصاره گل همیشه بهار در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

بیشتر به عنوان یک درمان مکمل یا جایگزین بکارگرفته می شود. عصاره گل همیشه بهار دارای خاصیت ضد قارچی، ضد التهابی و ضد باکتریایی است که آن را در بهبود زخم ها، تسکین اگزما و آرامبخشی جوش ها سودمند می‌ کند.

روغن کاملیا با ارزش در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال:

در باغ چینی و ژاپنی، کاملیا بیشتر به عنوان یک درختچه زینتی یافت می شود و بخشی سنتی در آیین چای است که نماد دوستی و هماهنگی است. اگر برگ‌های قرمزش را از دست بدهد، جوی خون گویا راه افتاده است. در سده ی شانزدهم اولین گیاهان بوسیله ی ملوانان به اروپا آورده شد. با این وجود، آنها برای اولین بار در سال ۱۷۳۹ در اسکس ذکر می شوند. به سرعت، کاملیا در خانه های اشرافی اروپایی رایج شد و در بیش از ۱۱۰۰ گونه کشت شد.

در قرن نوزدهم، کاملیا ویژه ی فرهنگ اشرافی و طبقه بالا بود و اولین یادبود خود را از راه رمان “بانوی کاملیا” از الکساندر دوما دریافت کرد. که بعدها این نوشته به الگوی یکی از محبوب ترین اپراها “La Traviata” بدل شده است. روغنی که از دانه های گیاه کاملیا گرفته می شود، نه تنها ویسکوزیته بالایی دارد، بلکه اثر ضد حساسیت نیز دارد. از پوست نرم و مخملی مراقبت می کند و آن را صاف و لطیف نگه می دارد.

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

عصاره گل صد تومانی در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

گل صد تومانی نمادگرایی گسترده ای در تاریخ دارد، زیرا حتا در زمان های قدیم گفته می شد که دارای قدرت های ویژه ای است که حتا مردگان را زنده می کند. او همیشه نماد ثروت، نجات و زیبایی بود! این را می توان در نقاشی های محلی سده های میانی و همچنین در سندهای چینی یافت که از آن برای نمادی از مهربانی بودا بکار می بردند.

نام گیاهی خود را Paeonia از لینائوس در سال ۱۷۳۵ دریافت کرد که آن را از کلمه یونانی “paionia” که کوتاه شده ی Paian، پزشک خدایان است گرفته شده است. طبق افسانه ای، او با کمک این گیاه ظریف، پلوتون زخمی، خدای دنیای مردگان را که بوسیله ی هراکلس در جنگ برای پیلوس زخمی شده بود، شفا داد.

گل صد تومانی همچنین نقش مهمی در هنرهای شفابخش خاور دور ایفا می کند، جایی که هنوز هم تا به امروز به طور گسترده برای فرآوری مودان پی، دارویی برای کبد، قلب و کلیه ها کشت می شود. در این کشور از آن به عنوان دارویی برای نقرس و بیماری های زنان بهره برداری می شد. گل صد تومانی در ابزار و ماده های آرایشی برای دستیابی و حفظ نمای ظریف و یکنواخت، به حداقل رساندن لکه های پیری و کاهش قرمزی بکارگرفته می شود.

به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی که دارد، توان این را دارد که، فرآوری رادیکال های آزاد ناشی از اثرهای پیرامونی و تنباکو را تا حد زیادی کاهش دهد.

عصاره لوپین سفید در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

لوپین سفید از خانواده بُنشَن ها یا حبوبات است و بومی بخش باختری مدیترانه است. بلندای آن به ۲۰ تا ۱۰۰ سانتی متر می رسد و از ژوئن تا سپتامبر گل می دهد. از دانه های خشک و آسیاب شده آنها در گستره ی کشت سنتی برای افزودن به آرد نان بهره‌گرفته می شود، خیس شده و پخته شده آنها به عنوان یک غذای لذیذ در بازارها و بارها فروخته می شود.

قدمت کشت لوپین به یونان باستان برمی گردد. از آنجا به کشورهای همسایه برده شد. عصاره به دست آمده از لوپین سفید کیفیت لایه شاخی پوست را بهبود می بخشد و سیستم بازسازی طبیعی پوست را به طور کلی تقویت می کند. از دست دادن آب اپیدرمی پوست در دراز مدت کاهش می یابد و کارکرد سد پوستی بازسازی می شود.

بیوفیتکس Biophytex در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال:

یک مجموعه گیاهی تسکین دهنده غنی از ساپونوزیدها و فلاونوئیدها است. اثر آرامش بخش آن می تواند به کاهش ظاهر کوپروز و پف چشم کمک کند و رنگی سالم و یکنواخت به پوست حساس و واکنش پذیر بدهد.

پنتاویتین در کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

(که با نام ساکارید ایزومرات شناخته می شود) یک قهرمان هیدراتاسیون گیاهی است. این یک آبرسان قوی است که آبرسانی فوری را تا ۷۲ ساعت فراهم می کند.

ستیول Cetiol CC کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

یک نرم کننده ابداعی، سریع پخش و خشک می‌ شود که توانایی آن در حل کردن فیلترهای کریستالی UV و پخش رنگدانه ها است و بکارگیری از آن در فرآورده های مراقبتی از آفتاب را مناسب می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال

موارد مصرف کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

فراهم‌آوری و مراقبت و هر آنچه برای زیبایی‌ پوست دور چشم نیاز است

کاهش خط های و چین و چروک، سایه های تیره و پف دور چشم

آب‌رسانی و تغذیه قوی پوست دور چشم

بازسازی پوست آسیب دیده پیرامون چشم

کمک به صافی، روشنی و شادابی پوست دور چشم

حاوی ترکیب اس آر سی SRC جهت کاهش حساسیت و التهاب و مراقبت از سلول ها

حاوی پالمیتول تری پپتید-۳۸ (پپتید ضد پیری)

کاهش خارش و قرمزی پوست حساس

حاوی عصاره گل صد تومانی، عصاره از لوپین سفید، پپتید بسیار سودمند، روغن با ارزش کاملیا، اسید هیالورونیک (زنجیره های بلند و کوتاه HA)، پنتاویتین، بیوفیتکس، ابریشم، ویتامین E، روغن آجیل ماکادمیا، کره شی و ستیول نرم.

مناسب هر نوع پوستی بویژه پوست های حساس

روش مصرف کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

کرم دور چشم AGE ESSENTIAL را بعد از پاکسازی پوست، صبح و عصر و در حالت ایده آل بعد از آماده سازی آن با فراوده ی AGE ESSENTIAL ESSENCE به اندازه ی چند قطره کف انگشتان دست ذوب کنید و روی پوست دور چشم خود بمالید.

نکته اضافی: هر از گاهی از کرم دور چشم به عنوان یک ماسک فشرده بهره بگیرید و یک لایه ی ضخیم پیرامون چشم بمالید. دو پد پنبه ای را با AGE ESSENTIAL ESSENCE آغشته کنید و روی چشمان بسته خود قرار دهید. پس از حدود ۱۰ دقیقه استراحت، پدها را بردارید و به آرامی با کرم باقیمانده ماساژ دهید.

شرایط نگهداری کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم دور چشم دکلره ایج اسنشیال :

آب، بوتیلن گلایکول، گلیسرین، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ایزو استئاریل ایزو استئارات، روغن آجیل ماکادمیا، متیل گلوکز سسکوئیستئارات،

پروپیل هپتیل کاپریلات، ستئاریل الکل، ستیل الکل، اسکوئالان توکوفرول استات، شی باتر، گلیسریدهای هیدروژنه نارگیل، ساکارید ایزومرات، روغن دانه کاملیا، عصاره ریشه گل صد تومانی، پروتئین هیدرولیز شده لوپین یا باقلای مصری، عصاره ریشه کوله خاس (روسکوس آکولئاتوس), عصاره برگ آب قاشقی،

عصاره هیدرولیز شده تخم کتان، پروتئین هیدرولیز شده مخمر، عصاره گل همیشه بهار، پالمیتویل تری پپتید-۳۸، روغن گیاهی هیدروژنه، پانتنول، لوولینیک اسید، هیالورونیک اسید، پودر ابریشم، اسین، اکتوئین، سدیم لوولینات،

آمونیوم گلیسیریزاسیون، لسیتین، آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، استیارات۲۱، تتراسدیم گلوتامات دی پالمیتات، هیدروکسی پروپیل سیکلودکسترین، بی اچ تی، اسانس، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم، فنوکسی اتانول، سدیم بنزوات، سی آی ۱۹۱۴۰ (رنگ زرد ۵), سی آی ۱۵۹۸۵ (رنگ زرد ۶).

ویژگیهای محصول

وزن 105 گرم
نوع محصول

کرم

برند
گروه

دور چشم

حجم

15 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای شیشه ای

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics