مولتی ویتامین آقایان

مولتی ویتامین های آقایان

یکی از بهترین مکمل های لازم در جهت حفظ سلامت آقایان، مولتی ویتامینهای مردانه است که در قالب ها و برندهای مختلفی به آقایان عرضه می گردد. قرص های مولتی ویتامین از مقادیری ویتامین و مواد معدنی تشکیل شده اند. کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی می تواند برای بدن مشکل ساز شود، از این رو مولتی ویتامین ها به عنوان مکمل می توانند این مشکلات را رفع کنند. برای انتخاب مولتی ویتامین مناسب بایستی عواملی چون نیاز، سن و جنسیت را در نظر گرفت. به طور مثال مولتی ویتامین هایی که برای آقایان تجویز می گردد حاوی ویتامین هایی است که بر روی اندام های داخلی و خصوصا هورمون های مردانه تاثیر می گذارد. در این نوع مکمل‌ها نسبت به نیاز بدنی آقایان دوزهای متفاوتی از ویتامین‌ها وجود دارد. به عنوان مثال مردان به مقادیر بیشتری زینک نیاز دارند، زیرا این عنصر برای حفظ سلامت پروستات ضروری می باشد. همچنین مردان برخلاف زنان در سنین باروری، نیاز به مقادیر اضافی آهن ندارند.

بهترین مولتی ویتامین برای مردان

ترکیبات به کار رفته در مکمل‌های مخصوص آقایان در بهبود عملکرد سیستم ایمنی، افزایش سطح انرژی، سلامت پروستات و تقویت باروری آنها تاثیرگذار می باشند. بهترین مولتی ویتامین برای مردان لازم است در کنار تامین کمبودهای بدنی آنها، میل و توانایی جنسی را نیز افزایش داده و اختلال‌های نعوظ و خستگی جسمی مردان را بهبود بخشند. این مکمل ها همچنین باید با تنظیم سطح تستوسترون، به باروری و تولید مثل طبیعی کمک کنند. بسته به نیاز بدن هر فرد، مولتی ویتامین متفاوتی تجویز می گردد، به عنوان مثال افراد سیگاری به مقدار بالاتری ویتامین سی نیاز دارند.

انواع ویتامین های مورد نیاز بدن مردان

مولتی ویتامین های مخصوص آقایان معمولا شامل مکمل‌هایی مثل لیکوپن و ویتامین E و اسیدآمینه است که برای بعضی از ارگان‌های بدن از قبیل پروستات و برطرف ساختن اختلالات ادراری و یا حفظ قدرت عضلانی و نشاط جنسی استفاده می شوند.

ویتامین A : حفظ سلامت چشم و سیستم ایمنی

ویتامین C : تقویت سیستم ایمنی بدن و کلاژن سازی

ویتامین D : حفظ سلامت استخوان و موثر در افزایش جذب کلسیم، تقویت سیستم ایمنی

ویتامین E : آتی اکسیدان قوی، خنثی سازی اثرات رادیکال‌های آزاد بر روی بدن

ویتامین‌های گروه B : موثر در متابولیسم انرژی و تولید گلبول‌های قرمز خون، افزایش سطح انرژی و عملکرد سیستم عصبی

ویتامین K : موثر در در لخته شدن خون و حفظ سطح کلسیم

کلسیم، منیزیم و روی : برای حفظ سلامت استخوان‌ها حیاتی هستند.

علاوه بر این، مولتی ویتامین‌های مردانه معمولا حاوی مس، منگنز و سلنیوم هستند. با این حال، ترکیبات و مقادیر آنها از برندی به برند دیگر متفاوت است.

قرص مولتی ویتامین مردان مسن

نیاز بدنی آقایان در سنین مختلف یکسان نیست. در سنین پایین نیاز بدن به بعضی از ویتامین‌ها و مواد معدنی با سنین میانسالی فرق می کند. برای مثال، مکمل های مولتی ویتامین‌ برای مردان بالای ۵۰ سال می تواند دارای مواد اضافی مثل گیاهان نخل اره ای یا جینسینگ باشد تا رابطه جنسی را نیز بهبود بخشد. همچنین از گیاه جینکوبیلوبا برای تقویت حافظه استفاده می‌شود. برای مردان مسن همچنین دوز بالاتری از ویتامین ب 12 تجویز می گردد که این ویتامین برای سیستم عصبی و گلبول‌های قرمز مفید است و مقدار آن در بدن با افزایش سن کاهش می‌یابد و بایستی از طریق مصرف مکمل ها این کمبود جبران شود.

خرید مولتی ویتامین مخصوص آقایان

امکان خرید اینترنتی بهترین مولتی ویتامین های مخصوص آقایان با کمترین قیمت همراه با مشاوره تخصصی از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی برای شما فراهم شده است. شما می‌توانید به راحتی تنها با یک کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب و با خیال راحت خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

نمایش 1–12 از 32 نتیجه