محصولات بعد از بارداری

مادران در دوران بعد از بارداری خود و در دوران شیردهی، نیازمند استفاده از وسایل خاص و یا مکمل هایی هستند که برای حفظ سلامت آنها ضروری می باشند. داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان دسترسی به انواع لوازم این دوران را برای مادر فراهم نموده است. برخی از انواع لوازم مادر در بعد از بارداری عبارتند از : انواع شیردوش و لوازم شیردهی مانند بالش شیردهی، لباس، سوتین و پد شیردهی، پد و کرم های سینه، محافظ و رابط سینه، بالم و سرم ضد ترک سینه، کیسه نگهدارنده شیر مادر، قطره های مخصوص از شیر گرفتن، مکمل های بعد از بارداری و …

برخی از انواع این محصولات عبارتند از :

سوتین شیردهی

برای راحتی بیشتر در دوران شیردهی به نوزاد، بهتر است سوتین شیردهی بدون فنر و صد در درصد پنبه‌ای خریداری شود. برخی سوتین‌های شیردهی از قسمت بند باز می‌شود در حالیکه برخی دیگر از بین دو کاسۀ سوتین بازمی شوند. می‌توانید مدل‌های مختلفی را امتحان کنید تا ببینید با کدام یک راحت‌تر هستید. قیمت این سوتین‌ها تقریباً با انواع معمولی آن یکسان است.

لباس شیردهی

برای این که بتوانید راحت و سریع به کودکتان شیر بدهید، به بلوز یا پیراهنی که در قسمت یقه دکمه یا زیپ دارد احتیاج دارید. می‌توانید از لباس‌هایی که قبلاً در کمدتان داشته‌اید استفاده کنید و یا پیراهن‌های مخصوص شیردهی را استفاده کنید.

پد شیردهی

قرار دادن یکی از این پدها در هر کاسۀ سوتین می‌تواند پیراهن شما را بین دو وعدۀ شیردهی خشک نگه دارد. این پدها در هر دو نوع پارچه‌ای و یک‌بارمصرف موجود است. در نوع یک‌بارمصرف، آنهایی را بخرید که نوار خودچسب دارد. پدهای پارچه‌ای نیز قابلیت شسته شدن مکرر دارد.

نوار و پد بهداشتی

شما به چند بسته نوار بهداشتی بزرگ با جذب بالا برای خونریزی پس از زایمان نیاز دارید، به خصوص اگر زایمان طبیعی کرده باشید. وقتی ترشحات واژن، معمولاً پس از دو هفته کم می‌شود، شاید به چند بسته از پد معمول و همیشگی‌تان نیز نیاز پیدا کنید. (لیست نوار و پد بهداشتی موجود در سایت داروخانه دکتر دانیالی)

کرم ترک نوک سینه

در صورت خشکی یا ترک نوک سینه، کرم ضد ترک سینه، این خشکی را کاهش می‌دهد، پوست ترک‌خورده را ترمیم می‌کند و درد آن را تسکین می بخشد. نوعی از این کرم‌ها که نیازی به شست‌وشوی بعد از مصرف ندارد نیز در داروخانه‌ها موجود می باشند.

شیردوش

هر مادری ممکن است گاهی نیاز به دوشیدن و پمپ کردن شیر خودش پیدا کند. شیردوش‌ها دو نوع دستی و برقی دارد. هر دو نوع این دستگاه‌ها با ایجاد کشش، شیر مادر را خارج می‌کنند. با این تفاوت که در شیردوش‌های دستی خودتان باید این کشش را ایجاد کنید و در نوع برقی آن، کشش به وسیلۀ برق یا باتری انجام می‌شود. قیمت نوع دستی این شیردوش‌ها ارزان‌تر است و نوع برقی یا خودکار آن معمولاً قیمتی گران‌تر دارد.

خرید محصولات بعد از بارداری

خرید اینترنتی انواع لوازم مادر بعد از بارداری با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

در حال نمایش 9 نتیجه