پوست کودکان و نوزادان نسبت به افراد بزرگسال بافت بسیار ظریفتر، نازکتر و آسیب پذیرتری دارد. از طرفی، چون نوزاد تا مدتی اختیار دفع ادرار و مدفوع خود را ندارد نیاز به کهنه پیچی یا پوشک بندی دارد و پوشک بندی نیز خود به دلایل مختلف، می تواند در نوزاد حساسیت یا تحریک پوستی ایجاد کند. مجاورت ادرار با پوست نازک و حساس کودک به مدت طولانی آسیب و لطمات جدی به او وارد می کند.

به التهاب، قرمزی و سوزش پوست کودک که منجر به سوختگی پای وی می شود، اصطلاحا ادرار سوختگی گفته می شود. ادرار سوختگی در صورت عدم توجه و رسیدگی به موقع می تواند موجب ایجاد زخم و عفونت ها ی خطرناک در نوزادان و کودکان گردد. همچنین به هرگونه تحریک یا حساسیت پوستی که در اثر پوشک بندی کودک ایجاد شود اصطلاحا Nappy Rash گفته می شود که آن هم در اثر بی توجهی عواقب بدی به دنبال دارد. یکی از موثرترین راه ها که می تواند از مشکلات احتمالی و عوارض خطرناک آن پیشگیری کند، استفاده از کرم ها ی محافظ پای بچه یا اصطلاحا Nappy Cream است. این محصولات التیام بخش پوست کودکان، التهابات ناشی از ادرار و سوختگی ناشی از پوشک را بهبود می‌بخشد.

خرید کرم محافظ پای کودک

خرید اینترنتی انواع کرم های محافظ پای کودک با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

نمایش 1–12 از 26 نتیجه

کرم پیشگیری از ادرار سوختگی بیبی اسکین 50 میلی‌ لیتر

قیمت اصلی ۳۴۷.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۷.۶۰۰ تومان است.

کرم ترمیم کننده کودک درمالوگ 75 میلی لیتر

قیمت اصلی ۱۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲۷.۵۰۰ تومان است.

کرم کیوزینک کودک بیبی اسکین 50 میلی لیتر

قیمت اصلی ۲۶۷.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۱۳.۶۰۰ تومان است.

کرم محافظ پای کودک زینک اکساید 14% الوینا 75 میل

قیمت اصلی ۲۳۱.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۶.۳۵۰ تومان است.