پوشک از ضروری‌ترین لوازم مراقبت کودک و نوزاد است. از ویژگی های یک پوشک خوب حساسیت زا نبودن، پس ندادن و راه رفتن راحت کودک با آن است. یک پوشک بچه خوب همچنین علاوه بر رعایت بهداشت کودک، راحتی مادر را نیز فراهم می سازد. پوشک کودک در انواع گوناگون با ویژگیهای مختلف تولید می شود. مهمترین مسئله ای که به هنگام خرید پوشک باید در نظر بگیرید علاوه بر کیفیت مناسب محصول، راحتی استفاده و جذب بالا، توجه به اندازه و سایز پوشک می باشد. سایزبندی‌ پوشک‌ها معمولا بر اساس وزن و اندازه بدن کودک شما انجام می‌شود. باید دقت کنید که پوشک مورد نظرتان، دارای سایز مناسبی برای کودک شما باشد.

انتخاب سایز مناسب پوشک نوزاد و کودک

سایزبندی پوشک برای برندهای مختلف، تفاوت دارد و این سایزبندی بر مبنای وزن و اندازه بدن کودک انجام می شود. بهرحال، در همه برندها، سایز ۱ مناسب نوزاد تازه به دنیا آمده با وزن حداقل ۲ تا حداکثر ۵ کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. معمولا وزن متناسب با سایز پوشک بر روی بسته بندی محصول بیان شده و شما می‌توانید از آن برای انتخاب مناسب استفاده کنید.

بضی از برندها نیز جهت افزایش راحتی و تناسب پوشک با بدن کودک، این دسته بندی را با سایزهای بیشتری ارائه می‌دهند. از این رو، همیشه در انتخاب پوشک مناسب، به موارد ذکر شده بر روی محصول دقت کنید. یک دسته بندی تقریبی برای پوشک کودک می تواند به این ترتیب باشد: سایز ۱: ۲ تا ۵ کیلوگرم، سایز ۲: ۳ تا ۷ کیلوگرم، سایز ۳: ۴ تا ۱۰ کیلوگرم، سایز ۴: ۷ تا ۱۴ کیلوگرم، سایز ۵: ۱۱ تا ۱۸ کیلوگرم

قیمت پوشک کودک

قیمت این دسته از محصولات بسته به برند، کیفیت محصول، سایز آن و قیمت روز بازار می تواند متفاوت باشد. به طور مثال، بعضی از سایزهای پوشک در بازار تقاضای بیشتری دارند و بنابراین قیمتشان نیز افزایش پیدا می کند. همچنین برندهای خارجی دارای قیمت بالاتری هستند، از اینرو، انتخاب پوشک های ایرانی می تواند گزینه ای مناسب تر و مقرون به صرفه تر باشد. از لحاظ کیفیت نیز معمولا اکثر مردم برندهای شناخته شده را ترجیح می دهند، این در حالیست که برندهای دیگری نیز وجود دارند که دارای کیفیت قابل قبولی هستند و با قیمتی کمتر ارائه می شوند.

خرید پوشک کودک از داروخانه دکتر دانیالی

خرید اینترنتی انواع پوشک کودک با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

در حال نمایش 4 نتیجه