یکی از معضلات بیماران و سالمندان مصرف قرص هایی است که به تجویز پزشک باید نصفه مصرف شوند. اغلب شکستن قرص به صورت دستی کار سختی است و باعث خرد شدن آن یا تقسیم نامساوی قرص می شود. برای حل این مشکل، دستگاهی به نام قرص نصف کن ساخته شده که می توان با آن قرص را در چند ثانیه به صورت مساوی تقسیم نمود بدون آنکه قرص خرد شود. قرص نصف کن دارای تیغه تیز و مخصوص است و مناسب برای همه قرص‌ها و مناسب بیماران و سالمندان می باشد.

قرص نصف کن قابل استفاده در منزل، محیط کار و مسافرت است و به سادگی می‌توان با یک فشار قرص را نصف کرد. استفاده از این محصول بسیار راحت است و کافیست قرص را داخل محصول قرار داده و تنها با یک فشار کوچک، قرص نصف می شود. این محصول مناسب برای انواع سایزهای قرص است و همانطور که اشاره شد تیغه موجود در آن بسیار تیز می باشد به طوری که از پودر شدن قرص جلوگیری می کند. استفاده از این محصول بسیار بهداشتی و تمیز بوده و توصیه می‌شود حتما از این دستگاه جهت نصف کردن قرص‌های خود استفاده کنید.

خرید اینترنتی قرص نصف کن

خرید اینترنتی انواع قرص نصف کن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.