ماسک یک محصول مراقبتی-بهداشتی است که به عنوان یک محافظ خوب در برابر انواع آلودگی ها، ذرات معلق در هوا و ویروسها عمل می کند. در ارتباط با بیماری کووید 19، ضرورت استفاده از این محصول بیشتر مطرح می گردد. از آغاز شیوع ویروس کرونا، همواره متخصصین، پزشکان و بهداشت جهانی به زدن ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس، تاکید داشته اند. در این دوران، استفاده از ماسک ضروری می باشد زیرا می‌تواند جلوی انتشار ویروس را بگیرد چرا که بیماری کووید گاهی علایم ظاهری نداشته و مشخص نیست که چه افرادی ناقل و چه کسانی بیمار هستند. بنابراین، اهمیت بالای لزوم استفاده از ماسک، نیاز به خرید این محصول را دوچندان کرده است.

این محصول همچنین جهت استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مورد استفاده فراوان است. ماسک از پارچه یا مواد دیگری مانند پروپیلن پزشکی ساخته می شود. پرسنل پزشکی جهت جلوگیری از انتقال میکروارگانیسم‌های موجود در هوا در طول عمل جراحی، از آن استفاده می‌کنند. ماسک‌های جراحی یکبار مصرف هستند و قابل شستشو و یا بازیافت نمی باشند. به طور کلی یک ماسک با کیفیت از حداقل سه لایه ساخته شده است. یک لایه داخلی، یک لایه فیلتر میانی و یک لایه هیدروفوبیک. یک ماسک باید حداقل ۸۰ درصد کارایی تصفیه باکتری را داشته باشد. بعد از هر بار استفاده از ماسک بهداشتی یکبار مصرف، لازم است آن را دور بیندازید.

خرید محصولات ماسک

خرید اینترنتی انواع ماسک های بهداشتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. قبل از خرید نیز می‌توانید در خصوص خرید محصولات از مشاوران سایت راهنمایی بگیرید.

نمایش 1–12 از 21 نتیجه