ضدعفونی دست و پوست

دست‌ها و پوست بدن بیشتر از بقیه اعضا با مواد آلوده در ارتباطند بنابراین تمیزی آنها برای رعایت اصول بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای مواقعی که دسترسی به آب و صابون وجود ندارد، محصولات ضدعفونی کننده دست و پوست جایگزین مناسبی هستند.

ضدعفونی کننده های الکلی و غیر الکلی

محصولات ضدعفونی کننده دست شامل دو نوع ضدعفونی کننده های حاوی الکل و محصولات بدون الکل می باشند. برای مبارزه با بیماری کووید و کرونا ویروس، بهتر است از ضدعفونی کننده های الکلی استفاده کنید زیرا الکل توانایی از بین بردن طیف گسترده ای از باکتریها و ویروسها را دارد. همچنین ترکیبات به کار رفته در محصولات بدون الکل از غلظت پایینی برخوردارند که در اینصورت اگرچه آسیب کمتری به پوست وارد می کنند اما در مقابل ویروس هایی مثل کرونا نیز اثربخشی کمتری دارند.

ضد عفونی کننده‌های دست موجود در بازار دارای الکل ۷۰ درصد به بالا می باشند و به ترکیبات آنها مواد نرم کننده ای مثل گلیسیرین و آلوئه ورا اضافه شده که می تواند جلوی آسیب و خشکی پوست را بگیرند. همچنین افزودن رایحه ملایم به مواد ضدعفونی کننده باعث کاهش بوی تند اتانول می شود. برای عملکرد بهتر ضد عفونی کننده‌ها میزان کافی از آن را به مدت ۲۰ ثانیه روی دست‌ها بمالید، به گونه ای که تمام سطح پوست دست‌ها در تماس کامل با آن قرار بگیرد. بعد از آن، دست‌ها در معرض هوا قرار بگیرند تا کاملا خشک شوند.

خرید محصولات ضدعفونی دست و پوست

خرید اینترنتی انواع محصولات ضدعفونی دست و پوست با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. قبل از خرید نیز می‌توانید در خصوص خرید محصولات از مشاوران سایت راهنمایی بگیرید.

نمایش 1–12 از 20 نتیجه