رعایت بهداشت ناحیه ی تناسلی فارق از جنسیت برای افراد امری بسایر مهم و ضروری می باشد. بانوان نیز می توانند با رعایت نکاتی ساده از بوی بد، خارش، خشکی و عفونت واژن تا حد زیادی جلوگیری کنند و دلیلی برای تعلل وجود ندارد.

وقتی بانوان به دوران بلوغ می رسند، تغییرات هورمنی زیادی در بدن آنها رخ می دهد، شروع عادت ماهیانه، رشد موهای زائد، ترشحات واژن و تغییر فلور طبیعی بدن در نواحی مختلف و … . این تغییرات کاملاً طبیعی و نرمال می باشد. ولی در  صورت رعایت نکردن مسائل بهداشتی، ممکن است مشکلاتی در بدن آن ها به وجود آورد .

باید بدانید که pH واژن نقش بسیار مهمی در سلامت ناحیه ی تناسلی دارد. با حفظ تعادل اسیدیته ی واژن می توانید به حفظ سلامت واژن نیز کمک کنید و از ایجاد عفونت، بوی بد، خارش و مشکلات از این قبیل که مربوط به این ناحیه است پیشگیری کنید.

ژل بهداشتی بانوان برای شست وشوی ناحیه ی تناسلی طراحی شده است. این محصول، خاصیت پاک کنندگی دارد. بنابراین، به حفظ تعادل pH واژن کمک زیادی می کند.

چه افرادی می توانند از  ژل بهداشتی بانوان استفاده کنند؟

زنان مجرد:

بانوانی که به سن بلوغ رسیده اند ولی رابطه ی جنسی ندارند.

زنان متأهل:

این دسته از بانوان علاوه بر مشکلات ناحیه ی تناسلی، در معرض عفونت های مقاربتی نیز هستند و استفاده از این ژل ها بسیار نوصیه می شود.

بانوانی که در دوره ی یائسگی قرار دارند:

به دورا ای از زندگی بانوان که تخمک گذاری متوقف می شود و دیگر امکان باروری وجود ندارد یائسگی می گویند.

زنان باردار:

استفاده از ژل بهداشتی بانوان در بارداری ، نه تنها اشکلی ندارد، بلکه از جهاتی نیز مفید است، اما فراموش نکنید که در این دوران غشاء مخاطی در ناحیه تناسلی، حساس‌تر از حد معمول است؛ پس هنگام انتخاب محصولات بهداشتی باید دقت کافی داشته باشید.

نمایش 1–12 از 34 نتیجه

ژل شستشوی بانوان ادلیو 150 میل

قیمت اصلی 416.000 تومان بود.قیمت فعلی 332.800 تومان است.