امروزه یک پوست سالم که زیر آفتاب طلایی شده و رنگ گرفته باشد، زیبا به نظر می رسد و مورد غلاقه بسیاری از افراد می باشد . اما قرار گرفتن در زیر نور آفتاب می تواند باعث آسیب های جدی پوستی و ایجاد مسائلی همچون آفتاب سوختگی، لک و حتی سرطان سلول های پوستی نیز شود.

در گذشته بهترین راه حل برنزه شدن پوست آفتاب بود، ولی امروزه استفاده از پنکیک ها و کرم هایی که با استفاده از آن ها می توانید، چهره خود را برنزه کرد بسیار متداول است.

این کرم ها تاثیر زیادی روی رنگ پوست شما دارند و شما را تیره تر نشان خواهند داد. برخی از متخصصان پوست بر این باورند که، استفاده از پنکیک ها و کرم های برنزه کننده به مراتب بهتر و بی ضررتر از سولاریوم یا گرفتن حمام آفتاب می باشند و در مدت زمان کوتاهتری، شما را به رنگ پوست دلخواهتان می رسانند.

بهترین برنز کننده برای پوست هر شخص، می تواند متفاوت از دیگران باشد؛ اما موضوع این است که این روزها یک برنز کننده خوب، حکم تکمیل کننده و یکی از لوازم آرایشی را به خصوص در فصل تابستان داشته باشد. با خریداری مناسب ترین و بهترین برنز کننده نه تنها به زیبایی چهره خود می افزایید بلکه آرایشی به مراتب حرفه ای تر می شود.

برنز مانند کرم پودر های مختلف بسته بندی شده است و تقریبا نحوه استفاده مشابهی خواهد داشت . برنزر ها پودر هایی می باشند که با یک برس می تواند پوست شما را زیبایی بیشتری ببخشد. علاوه بر این پوست شما درخشان تر خواهد شد و باعث میشود تا پوست تان سالم تر به نظر برسد. همه این دلایل خوبی هستند تا شما را وادار به استفاده از پودر جادویی کنند.

در حال نمایش 5 نتیجه

اسپری روغن آفتاب سی گل SPF6 حجم 250 میلی لیتر

قیمت اصلی 147.000 تومان بود.قیمت فعلی 124.950 تومان است.

روغن برنزه کننده اکلیلی سی گل 250 میلی لیتر

قیمت اصلی 189.000 تومان بود.قیمت فعلی 160.650 تومان است.

ژل کرم برنزه کننده پرایم

قیمت اصلی 279.000 تومان بود.قیمت فعلی 237.150 تومان است.