دهان‌ شویه ها محلولی هستند که برای افزایش بهداشت دهان و دندان، کاهش درد و ناراحتی دهان، ایجاد رطوبت کافی برای بافت‌های دهان و از بین بردن بوی بد دهان به افراد تجویز می شود . روش استفاده از دهان شویه به این شکل است که باید این مایع را در دهان، دندان‌ها، لثه و زبان بچرخانید تا از این طزیق بتوانید به سلامت دهان خود کمک کنید.

دهان‌ شویه‌ مخصوص دهان و دندان هر فرد بهتر است با تجویز متخصص خریداری شود . به این ترتیب می‌توان دهان شویه ها را براساس کاربرد و ترکیباتشان به گروه‌های آرایشی، درمانی یا ترکیبی از هر دو گروه تقسیم بندی کرد. توجه داشته باشید که استفاده از بهترین دهان‌ شویه جای مسواک زدن‌ و کشیدن نخ‌دندان را به تنهایی نمیگیرد باعث حفظ سلامت دهان نخواهد شد. بنابراین باید فقط بعد از مسواک زدن دندان از دهان‌ شویه استفاده‌ کنید.

شاید برایتان این موضوع پیش آمده باشد که بعد از مسواک زدن و یا استفاده ازنخ دندان احساس کنید که دهان هنوز بوی بد می‌دهد و یا به طور کامل تمیز نشده است.
برای رفع این مشکل می‌توانید از دهان شویه مناسب برای این کار استفاده کنید. دهان شویه‌ها می‌توانند به دهان شما بوی بهتری بدهد و همچنین پلاک‌ها و جرم‌های دهان شما را که با مسواک زدن کاملا پاک نشده‌ است را از بین ببرد.  به طور کلی دهان شویه‌ها انواع مختلفی دارند و معمولا حاوی فلوراید یا کلرهگذیدین هستند.

انواع دهان شویه

دهان شویه حاوی فلوراید:

این دهان شویه ها باعث توقف پوسیدگی می شود و یا از پوسیدگی دندانهای شما جلوگیری می کند. و برای افرادی که امکان ابتلا به پوسیدگی درآنها زیاد است تجویز می شود. از جمله این دهان شویه ها به شرح زیر است:
کودکان و نوجوانان
افرادی که به دلایل مختلف دچار خشکی دهان می شوند
افرادی که به دلیل ابتلا به سرطان، اشعه درمانی می شوند.
افراد سیگاری
افرادی که حساسیت دندانی دارند.

نمایش 1–12 از 34 نتیجه

دهانشويه کلرهگزيدين آکوپ 300 میلی لیتر

قیمت اصلی 61.000 تومان بود.قیمت فعلی 54.900 تومان است.