بیشتر افراد به دنبال این هستند که بدن و دهان خوشبو داشته باشند و از سعی می کنند از روش های مختلف به این هدف برسند. خوش بو بودن نقش بسیار مهمی در روابط عمومی افراد خواهد داشت. به طور مثال اگر شما به عنوان فردی مهم در یک شرکت یا کارخانه معرفی شده اید و قرار است با مشتریان آن سیستم مذاکره کنید، حتی اگر مهارت بالایی در مشاوره داشته باشید و از فن بیان بالایی برخوردار باشید اگر دهان خوشبو نباشد، در همان دقایق اول فرد مقابل شما به حدی کلافه می شود که ترجیح می دهد سریعا به بحث به پایان دهد و مکالمه شما نیمه خواهد ماند.

همان طور که گفته شد خوشبویی دهان نقش بسیار اساسی در زندگی روزمره ما انسان ها ایفا خواهد کرد.

حتی می توان گفت بر روی اعتماد به نفس افراد نیز تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت . بسیاری از افراد به دلیل همین مشکل و بدبویی دهان گوشه گیر و منزوی می شوند و سعی می کنند خود را از شرکت در مجامع، مهمانی ها و ارتباط با افراد دور نگهدارند.

به طور کلی می توان گفت علت بوی بد دهان مصرف خوراکی هایی با بوی تند و خاص،  مشکلات گوارشی وتنفسی و یا بیماری های دهان و دندان باشد.

استفاده از خوشبو کننده ها

توجه داشته باشید که هنگامی که مسواک زدن دهان شما به پایان رسید و همچنین قصد دارید از منزل بیرون بروید و یا در مهمانی شرکت کنید یا با افراد ملاقات داشته باشید ، استفاده از یک خوشبو کننده مناسب به شما کمک می کند تا در تمام مدت از داشتن دهان خوشبو با نفسی خنک لذت ببرید و همچنین باعث می شود اطرافیان شما نیز به سمتتان جذب شوند و از صحبت با شما لذت ببرند.

توجه داشته باشید که باید از خوشبو کننده های طبیعی و مناسب برای دندان های خود استفاده کنید. استفاده از نعنا و یا آدامس قرص های نعنایی می تواند به خوشبو کردن دهان کمک بیشتری کند.

در حال نمایش 8 نتیجه