از بین برنده پوست اطراف ناخن

همان طور که می دانید ناخن ها نیاز به مراقبت مخصوص خود دارند، یکی از راه های مراقبت از ناخن از بین برنده پوست اطراف ناخن و کوتیکول می باشد.

کوتیکول پوستی شفاف و سخت می باشد که در محل رویش ناخن های دست و پا وجود دارد. به تعریف دیگر پوست های ضخیم و مرده اطراف ناخن را پوست زائد اطراف ناخن می گویند. به طور کلی  برای انجام مراحل کاشت ناخن، مانیکور، پدیکور، کاور ناخن یا لاک زدن به جای استفاده از عقب زن، می توان از محلول های شگفت انگیز و کاربردی از بین بردن کوتیکول ناخن ، برای ازبین بردن پوست اطراف ناخن استفاده کرد.

اگر قصد کاشت ناخن یا سایر خدمات زیبایی ناخن را دارید، حتما لازم است کوتیکول و پوست های مرده اطراف ناخن را از بین ببرید. به این ترتیب صدف ناخن برای سایر مراحل زیبایی ناخن آماده خواخد شد. استفاده از عقب زن یا گوشت گیر ناخن معمولا با درد، زخم و خونریزی همراه می باشد. بنابراین محلول از بین برنده کوتیکول یا ریموور کوتیول ناخن محصولی بی نظیر برای رفع این مشکل می باشد. پوست های اضافه به سادگی جدا خواهند شد و همچنین این محلول حاوی نرم کننده و ضد عفونی کننده نیز است.
سطح ناخن ها به مرور دچار تغییر رنگ شده و کدر می شوند، معمولا برای رفع این مشکل از سوهان ناخن استفاده می کنند. محلول های کوتیکول باعث روشن شدن رنگ ناخن می شود و همچنین دارای خاصیت نرم کنندگی نیز هستند.

اطلاعات بیشتر ...
هیچ محصولی یافت نشد.