اگر چه که تعریق بدن انسان فواید زیادی دارد ولی گاهی عرق کردن برای افراد به صورت جدی مشکل ساز خواهد شد. تولید محصولات بهداشتی مختلف مثل رول‌های ضد تعریق، اسپری های ضد عرق، دئودورانت ها، یا استیک ضد تعریق برای مردان یا زنان می تواند تا حد زیادی مشکلات ناشی از عرق کردن را برطرف سازد. اما موضوع انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول ضد عرق از میان این همه تنوع، خود چالش دیگر برای افراد است.

از بین محصولات ضد عرق استیک ضد عرق و رول ضد تعریق دو محصول پرطرفدار در میان محصولات ضد عرق در دنیا می باشد.

اگر بخواهیم به ساده‌ترین روش استیک ضد عرق را شرح دهیم باید بگوییم که رول‌های ضد عرق جامد به عنوان استیک ضد عرق در بین افراد شناخته می‌شوند. می توان گفت که رول های ضد عریق همواره مایع و استیک ضد عرق محصولاتی جامد می باشند که برای زیر بغل استفاده می شوند.

استیک ضد عرق یک ماده متراکم و به شکل صابون است که یک لایه محافظ روی پوست بدن شما ایجاد خواهد کرد. مکانیسم محافظتی استیک ضد عرق نیز مانند رول های ضد تعریق می باشد. به این شکل که ماده استیک ضد عرق منافذ و مسیرهای نفوذی عرق بدن را مسدود کرده و به این صورت قطرات عرق راهی برای خارج شدن از منطقه زیر بغل دیگر نخواهند داشت.

تنها تفاوت رول ضد عرق با استیک ضد تعریق در این است که رول ضد عرق یا مام بعد از استفاده یک احساس رطوبت در بدن افراد ایجاد خواهد کرد. اگر لمس این احساس را دوست نداشته باشید، می‌توانید از استیک ضد تعریق استفاده کنید که جامد و خشک می باشد. به همین دلیل بعد از مصرف احساس خیس بودن زیر بغل برای شما ایجاد نخواهد داد.

در حال نمایش 4 نتیجه