عرق کردن بدن در شرایط خاصی مثل گرما، فعالیت زیاد و سنگین بدنی، استرس، بیماری‌های خاص و تغییرات هورمونی امری طبیعی و نرمال است. اما اگر در هیچ یک از شرایط فوق قرار نداشتید و باز هم زیاد عرق کردید، ممکن است به بیماری هایپروهیدروزیس مبتلا شده باشید . در این صورت نه تنها نقاط خاصی از بدن شما مثل زیر بغل و کشاله ران ها که همه قسمت های بدنتان، از جمله صورت، کف دست، پاها، گردن، میان دو کتف و بسیاری دیگر از قسمت های بدنتان زیاد عرق خواهد کرد.

کرم ضد تعریق کف دست یکی از روش هایی می باشد که برای درمان پیشنهاد می‌شود. توصیه ما به شما در مرحله اول این است که ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید و با آزمایش های خاص دلیل اصلی این تعریق را متوجه شوید. ممکن است تعریق کف دست به دلیل مشکلات هورمونی، ژنتیکی، اختلالات عصبی و استرس، ناراحتی قلبی و یا عوارض کرم زیر بغل کلیون مصرف برخی داروها باشد.

با پیدا کردن علت اصلی نصف راه را پیموده‌اید و معمولاً با شروع درمان برای مشکل اصلی، تعریق کف دست خودبه‌خود درمان خواهد شد.

در بیشتر مواقع پزشکان برای افرادی که این بیماری را را دارندکرم ضد تعریق کف دست تجویز می‌کنند. این کرم برخلاف اسمش تنها برای استعمال در کف دست تولید نشده است بلگه  می‌توانید آن را در هر نقطه‌ای از بدنتان که زیاد عرق می‌کند، استفاده کنید.

در ظاهرکرم ضد تعریق کف دست مانند سایر کرم‌ها ازجمله کرم مرطوب‌کننده دست است اما ترکیباتی که در این محصول به‌کاررفته است باعث کاهش تعریق در ناحیه کف دست می‌شود.

جالب است بدانید که یکی از پرکاربردترین ترکیبات در محصولات ضد تعریق آلومینیوم کلراید می باشد . این ماده غدد تعریق را از کار می اندازد و تا زمانی که اثر کرم پابرجاست از عرق کردن کف دست جلوگیری خواخد کرد.

در حال نمایش 2 نتیجه