گزارش نادرستی مشخصات

شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال +1 نوتریشیا 400 گرمAptamil Pronutra From 1 Year Onwards Nutricia milk powder 400 gr

ویژگی های شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال :

  • شیر (پروتئین شیر گاو بدون چربی)
  • ویژه کودکان از یک سالگی به بعد
  • حاوی پره بیوتیک + پست بیوتیک، (HMO-3GL),
  • DHA/AA و آهن

۵۰.۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیAptamil Pronutra From 1 Year Onwards Nutricia milk powder 400 gr

شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال +1 نوتریشیا

در این محصول از دسته بندی شیر خشک از محصولات شیرخشک و غذای کودک از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

تمام پستان‌داران جهان براي تغذيه نوزادان خود شير فرآوری می‌ کنند، انسان ها نيز نوزادان خود را به وسيله شير خود تغذيه می‌ کنند. باید گفت براي سده ها، زمانیکه بانوان نمی توانستند نوزادشان را شيردهي کنند، خانم شيرده ديگري اين کار را بردوش می‌گرفت که همان «دایه» است. کمی بیشتر از ۶۰ سال است که اين کار را دیگر بدوش بانویی دیگر واگذار نمی کنیم و جای وی را، شيشه شير گرفته است.

بعضی از مادران بر این باورند که شير خشک اگر از شير مادر بهتر نباشد، به خوبی آن است. اگرچه هیچ غذایی جای شیر مادر را نمی‌گیرد، ولی شیر خشک‌ های امروزین گزینش خوبی برای کودکان و نوزادان هستند. زیرا ممکن است به هر دلیلی برای مدتی کوتاه یا بلند کودکی که باید ۲ سال از شیر مادر خود برای زنده ماندن و رشد و بالندگی بهره ببرد، از نوشیدن شیر مادر خود منع یا محدود شده باشد و یا کمکی باشد در کنار دیگر تغذیه کودک.

کودک در حال رشد شما بعد از یک سالگی بخشی از نیازهای تغذیه ای خود را از شیر فراهم می‌کند و شیر خشک آپتامیل پرونوترا Aptamil Pronutra بالای یک سال می تواند در کنار غذای اصلی فرآهم کننده ی کامل این نیازها باشد. ترکیب انحصاری اروپایی از پره بیوتیک اختصاصی و پست بیوتیک‌ ها که از مهار کارکرد سیستم ایمنی بدن حمایت می‌کند. پست بیوتیک ها، برآیند پروسه ی ویژه هستند که بر پایه ی ۴۰ سال پژوهش درباره نیازهای تغذیه ای شیرخواران بدست آمده است.

شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال
شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال

شیر خشک آپتامیل پرونوترا Aptamil Pronutra، حاوی ترکیب انحصاری پره بیوتیک ( scGOS / lcFOS)، پست بیوتیک: فرآورده های بایو اکتیو که بوسیله میکروارگانیسم های خوراکی فراهم می‌شوند و به سلامتی کمک می‌ کنند و HMO-3GL (الیگوساکارید موجود در شیر مادر) فرآورده این پروسه بسیار ویژه است. چربی های بلند زنجیره غیراشباع DHA و AA برای کمک به رشد و بالندگی مغزی و بینایی شیرخوار.

شیر خشک هیدرولیز شده یکی از نوع های شیر خشک کودکان ضد حساسیت است. این برای کودکان و نوزادانی طرح ریزی شده است که در هضم شیرخشک‌های استاندارد مبتنی بر شیر گاو مشکل دارند، و مشکل‌های گوارشی، ریفلاکس، گریه‌های کولیکی (کولیک نوزاد یا قولنج یعنی، نوزادی که بیمار یا گرسنه نیست، ولی بیش از ۳ ساعت در روز، در بیش از ۳ روز هفته و به مدت بیش از ۳ هفته گریه می کند.) و دیگر نشانه ها را با بهره‌گیری از آن شیرخشک‌های «معمول» تجربه می‌کنند.

آپتامیل پرونوترا Aptamil Pronutra، ترکیبی ویژه از پره بیوتیک ( scGOS / lcFOS به نسبت ۹:۱) و پست بیوتیک‌ که از باکتری‌ های سودمند است و به طور طبیعی در دستگاه گوارش شیرخوار یافت می شود. پره بیوتیک‌ها که نوع خاصی از باکتری های خوب و سودمند هستند، به کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می‌کنند و بدن را از بیمارهای گوناگون حفظ می‌ کنند. پره بیوتیک‌ها بجز کمک به دستگاه گوارش، مولکول‌ های پیچیده و ترکیب های مفید مانند ویتامین‌ ها و آنتی‌ بیوتیک‌ های گوناگون را فرآوری می‌کنند.

همچنین پژوهش‌ ها نشان داده اند که پروبیوتیک برای کودکان و نوزادان باعث آرامبخشی دردهای شکمی و درمان اسهال می‌شود. پره بیوتیک ( scGOS / lcFOS ) همانند الیگوساکاریدهای شیر مادر کار می‌کنند و این پره بیوتیک ها از بنمایه های طبیعی یا با هیدرولیز پلی ساکاریدها بدست می آیند. الیگوساکارید‌های شیر مادر با بهبود فلور میکروبی روده به فراهم‌آوری سیستم ایمنی مناسب و کارا در بدن کمک می‌کنند.

اسیدهای چرب DHA امگا ۳ و AA امگا ۶ موجود در شیر خشک آپتامیل پرونوترا Aptamil Pronutra:

پژوهش‌ ها برآنند که DHA امگا ۳ برای رشد مغز، چشم و سیستم عصبی نوزاد و کوک مهم است و همچنین از سلامت قلب در طولانی‌ مدت پشتیبانی می کند. AA امگا ۳ برای رشد سیستم مغزی و عصبی، افزایش توان حل مسئله و بهبود یادگیری، رشد و بالندگی بهتر قدرت بینایی و افزایش قدرت ایمنی بدن نوزادان ضروری است.

الیگوساکارید به نام اچ ام او (HMO):

که در شیر مادر وجود دارد، به رشد میکرو فلور روده و سیستم ایمنی نوزاد کمک می کنند و با کار از راه مکانیسم های گوناگون، از بسیاری از عفونت ها پاسداری می کنند و دوره آنها را کاهش می دهند. نشان داده شده است که آنها دارای اثرهای ضد باکتری، ضد ویروسی و ضد التهابی هستند.

شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال
شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال

ال کارنیتین:

درست است که عدم جذب این ماده به میزان بروز کمتر از ۱ مورد از هر ۱۰۰,۰۰۰ نوزاد است. ولی وجود ال کارنیتین باعث رشد طبیعی نوزاد می‌ شود و برای نوزادان کم‌وزن مناسب است.

آهن:

برای ساخت هموگلوبین ضروری است که اکسیژن موجود در گلبول های قرمز را به تمام قسمت های بدن می‌ فرستد. آهن همچنین از رشد عصبی مناسب در دوران نوزادی و آغاز کودکی حمایت می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال :

شیر (پروتئین شیر گاو

ویژه کودکان از یک سالگی به بعد

حاوی اسیدهای چرب DHA و AA

حاوی پره بیوتیک + پست بیوتیک، (HMO-3GL)، DHA/AA و آهن

روش مصرف شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال :

دستها را بشویید و همه ظروف را استریل کنید.

آب آشامیدنی سالم را بجوشانید. آن را به مدت ۳۰ دقیقه نگه دارید تا دمای آن تقریباً به ۴۰ درجه سانتی‌گراد برسد.

مقدار آب مورد نیاز را در بطری استریل اندازه گیری کنید (به راهنمای تغذیه با دقت نگاه کنید). آبی که چندبار جوشیده شده است را بکار نبرید.

همیشه از پیمانه ارائه شده بهره بگیرید. برای دقت بیشتر از پشت یک چاقوی تمیز برای صاف کردن سر پیمانه استفاده کنید. پودر اضافی را به درون پیمانه فشار ندهید.

مقدار صحیح از پودر را به آب اضافه کنید. کم یا زیاد کردن تعداد پیمانه می تواند برای کودک زیان داشته باشد.

درپوش شیشه را بگذارید و به آرامی آن را (به مدت ۱۰ ثانیه) تکان دهید تا خوب حل شود. سپس درپوش شیشه را با سر پستانک جایگزین کنید.

درجه دمای شیر را با سطح درونی مچ دست خود ترازمند کنید تا دمای ملایمی داشته باشد و دهان کودک را نسوزاند. سپس درجا کودک را با آن تغذیه کنید.

شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال
شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال

هشدار مصرف شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال :

مقدارها و دفعه های تغذیه پیشنهادی در جدول شیردهی روی قوطی آورده شده است.

در حالت عادی و عدم سفارش پزشک ۳ تا ۴ بار در روز به مقدار ۷ پیمانه با ترکیب ۲۱۰ میلی‌ لیتر آب.

مقدارها و دفعه های تغذیه متناسب با نیازهای کودکان می‌ تواند بر اساس سفارش پزشک تغییر کند.

بکاربردن زیاد یا کم از پودر شیر ممکن است آب بدن کودک را کاهش داده و یا کودک را از تغذیه لازم خود دور کند.

آب و شیشه شیر نجوشیده و یا فرآهم کردن شیر با غلظت نادرست می‌تواند فرزند شما را بیمار سازد.

تنها به میزان مصرف یک وعده، شیر برای کودک خود فرآهم کنید.

همیشه شیر باقیمانده شیر را دور بریزید. و به دلیل های بهداشتی، شیر آماده شده را ظرف ۲ ساعت بکار ببرید.

شیر را در مایکروویو گرم نکنید. زیرا ممکن است برخی قسمت‌دهای شیر بسیار داغ شده و موجب سوختگی گردد.

هیچگاه پیمانه پودر شیر اضافی را یا ماده های دیگر را به شیر اضافه نکنید.

هرگز کودک خود را در هنگام شیر خوردن تنها نگذارید.

پودر شیر را در طی ۴ هفته پس از باز نمودن درب قوطی مصرف کنید.

سفارش مهم: شیر مادر بهترین تغذیه برای شیرخوار است، چنانچه با دقت به دستور فراهم‌آوری شیر توجه نکنید ممکن است سلامت کودک به خطز بیفتد. توصیه می‌ شود به دلیل رشد دندان های کودک از لیوان ویژه بهره ببرید. جهت پیشگیری از پوسیدگی، دندان های کودک را بعد از آخرین وعده غذایی شب تمیز کنید.

شرایط نگهداری شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال :

در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

در یخچال قرار ندهید.

پودر را تا ۴ هفته پس از باز شدن درب قوطی بکار ببرید.

ترکیبات شیر خشک آپتامیل پرونوترا بالای یکسال :

پودر آب پنیر کانی زدایی شده، پروتئین پودر شیر گاو بدون چربی، پوست پایه پست بیوتیک‌، ترکیب روغن های گیاهی، لاکتوز، گالاکتو الیگوساکارید، ویتامین ها و ماده های معدنی، لسیتین سویا، فروکتوز الیگوساکارید، single cell oil, روغن ماهی، کولین کلراید، نوکلئوتیدها

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیAptamil Pronutra From 1 Year Onwards Nutricia milk powder 400 gr
سایر مشخصات
نوع محصول

شیر خشک

برند

Nutricia نوتریشیا

گروه

شیر خشک از 1 سال به بالا

نوع محفظه

قوطی فلزی

جنسیت مصرف

عمومی

وزن

400 گرم

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

نوتریشیا

وزن 490 g
پرسش و پاسخAptamil Pronutra From 1 Year Onwards Nutricia milk powder 400 gr

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیAptamil Pronutra From 1 Year Onwards Nutricia milk powder 400 gr